Törölt nick Creative Commons License 2010.08.24 0 0 50
Minden ilyesmi nagyon érdekel, mivel az igazságot keresem. Semmi kifogásom az ellen, ha az bizonyosodik be hogy létezik a megjelengető szerető Szűzanya, vagy ha az ellenkezője az igaz, mindegy, csak találjuk meg az igazságot és leplezzük le a hazugságokat, tévedéseket. Ennyi a célom őszintén, nyitottan és alázattal, de az igazságot engedmények nélkül megkövetelve. Nem érdekel hogy az igazság kellemes vagy kellemetlen, nem vagyok hajlandó részrehajlani romantikus, negédes illúziókért és hazudni a jobb közérzetért, inkább vállalom a szenvedést, a kétséget, de akkor is csakis a színtiszta igazságot vagyok hajlandó elfogadni és ezt kutatom. Ez a művelet, pedig így zajlik, minden oldalt meg kell figyelni, minden véleményt meg kell hallgatni, tanulmánozni, törekedni a pártatlanságra és objektivitásra.
A misztikus hívőknek nem annyira kellemes. Sajnos őket nem érdekli az objektív igazság; elvannak saját hitigazságaikkal... Ez szerintem ön- és közveszélyes. De persze lehet hogy tévedek...
Előzmény: Jávorfácska (44)