Jávorfácska
2010.08.24
|
|
0 0
49
|
Még csak törpe-tölgyet találtam a leírásokban, de már legalább fát... "A Szűzanya mint teremtmény gyakran fényözönben jelenik meg; tehát olyan fényben, amely körülfogja, hordozza. Ez a fény a látnokok számára látható, ám Fatimában 1917 májusától minden hónap 13-án a déli órákban érkező jelenés rendkívüli fénygömbjét észlelték a zarándokok és a kíváncsiságból egybegyűltek is. Egyöntetűen megállapították, hogy ez a fény sokkal erősebb a déli napfénynél. A Cova da Iria törpe tölgyéhez közeledő gömbszerű fény elhomályosította a tűző nap világosságát." http://mek.niif.hu/03600/03635/03635.htm |
Előzmény: Törölt nick (42)
|
|