Jávorfácska Creative Commons License 2010.08.24 0 0 49

Még csak törpe-tölgyet találtam a leírásokban, de már legalább fát...


"A Szűzanya mint teremtmény gyakran fényözönben jelenik meg; tehát olyan fényben, amely körülfogja, hordozza. Ez a fény a látnokok számára látható, ám Fatimában 1917 májusától minden hónap 13-án a déli órákban érkező jelenés rendkívüli fénygömbjét észlelték a zarándokok és a kíváncsiságból egybegyűltek is. Egyöntetűen megállapították, hogy ez a fény sokkal erősebb a déli napfénynél. A Cova da Iria törpe tölgyéhez közeledő gömbszerű fény elhomályosította a tűző nap világosságát."

http://mek.niif.hu/03600/03635/03635.htm
Előzmény: Törölt nick (42)