B-ügynök Creative Commons License 2010.08.15 0 0 7622
"Komolyan gondolkozom, hogy vegyek-e bérletet, vagy lehet, hogy a bérlet ára is csökken nem csak a színvonal..."

Én meg komolyan mondom,hogy elszomorodom az ilyen kijelentések hallatán....
Ha valaki igazi ASE szurkolónak tartja magát az ilyeneket nem mond!

Szerethető fiatal csapatunk lesz jövőre is én ebben hiszek. Aztán,hogy nem leszünk bajnok esélyesek akkor mi van???? Szomorú,hogy sokan így gondolkodnak mint ahogy te,de az ilyenekre igazából nincs is szükség! (csak akkor,ha megy a szekér akkor sem kell dicsérni,meg jópofizni a csapatot illetően)
Én akkor is az ASE-nak fogok szurkolni,ha bajnoki döntőt játszik,meg akkor is ,ha a kiesés ellen küzd (nem ez lesz idén,de a véglet miatt írtam).
Jóban-rosszban a csapat mellett én ezen az elven vagyok!! (sajnos nem túl sokan vagyunk így ezzel....)


Ian-nak én is örülök , főleg,hogy a másik légióssal már ismerik egymást ez is előny lehet. Pontok terén meg majd kiderül,de Körte amúgy is 3-4es be fog játszani ,sokat fog ő 3as poszton ténykedni. 4be meg Ferdi-Körte lesz cserélgetve Ian mögött.
Ja és Ian lesz kis centerbe is néha szerintem, szóval úgy hogy Körte v Ferdi fent van 4be ő meg 5be.
3ik légiós meg 5ös posztra lesz,aki talán 4be is bevethető. 1-2 ig vannak variációink bőven.
Pontok meg jönni nyugi,képesnek kell lennünk együtt dolgozni és szét fognak oszlani a dobók.

Szóval ilyenkor is a csapat mellett kéne lenni,nem pedig nyafogni ,és el kell fogni,hogy ez egy ilyen év lesz,de szerintem nem lesz rossz szezonunk!


Let's go ASE Let's go!!!!


Előzmény: Tomba002 (7615)