Sznhép Creative Commons License 2010.08.04 0 0 3581
Azt nézd, hogy nincs mindenütt mindig kisgyerek. Ahol van, az tegye be, vagy ahol a családtag esetleges meztelen látványa míg átszalad a másik helyiségbe tabu, az is tegye be, ahol meg nincs gyerek és nem gond, ha a másik meztelenül flangál, annak fogadd el, hogy nincs szüksége rá. Nekem a wc látványa a fürdőszobában legalább olyan, mintha a konyhában lenne azzal az érvvel, hogy mi van ha a háziasszony éppen főz és nem ér rá átrobogni 10 métert a ház másik végébe. Egyszerűen számomra irreális látvány egy wc ott, ahol az ember fogat mos, pampucolja, illatosítja magát, illatos habfürdőbe merül. A wc-be tetszik-nem tetszik büdös végtermék kerül, és ha az ember rendben is tartja maga után, és nem érzez szagokat, elkapja a pavlovi érzés, mint ha a citromot látod és nem is érzed az ízét. Egyszerűen lerombolja a fürdőszoba tisztaságának látványát. Én pedig azért voltam szomorú, hogy egy csomó házban a fürdőszobát ily módon megszentségtelenítik és hiába tetszett a ház többi része nem tudtam megvenni. Örömmel üdvözöltem az új építési szabályzatot, ahol legalább egy különálló wc-t előírnak.
Előzmény: VEE (3580)