Tschülök
2010.07.31
|
|
0 0
7
|
Legalább egyszer ki kellene próbálni, hogy tudd, mi is az.:-))
Engem sem kellene elvonóra küldeni, de azért már előfordult néhányszor az életem során. Azon szerencsés alkatok közé tartozom, akik nem szédülnek, nem hánynak és nem nagyon másnaposak. Nálam olyankor inkább az a gond, hogy míg mások csak azt látják, hogy sokkal, "nyüzsibb" vagyok mint máskor (néha nagyon is), Én másnap nem emlékszem egy bizonyos szint után már semmire, csak később emlékszem részletekre, de a teljes képet akkor sem látom, ha elmesélik.:-))))) |
Előzmény: Gamergabor (4)
|
|