mastersergeant Creative Commons License 2010.07.31 0 0 6

Üdv Néked is! :-)

Na kb. az volt amit mondtam, csak kicsit durvára sikeredett! Nem késlekedett, hanem eltünt az éterben... A topiknyitó tényleg jó volt...! :-)

Kellett ez a topik, (miért nem cselekedtünk elöbb is???) mert tényleg rengeteg volt a szemetelés a légyfegyveres szaktopikokban!

Üdv: M.S.

 

Előzmény: .Guriga. (-)