mastersergeant
2010.07.31
|
|
0 0
6
|
Üdv Néked is! :-)
Na kb. az volt amit mondtam, csak kicsit durvára sikeredett! Nem késlekedett, hanem eltünt az éterben... A topiknyitó tényleg jó volt...! :-)
Kellett ez a topik, (miért nem cselekedtünk elöbb is???) mert tényleg rengeteg volt a szemetelés a légyfegyveres szaktopikokban!
Üdv: M.S.
|
Előzmény: .Guriga. (-)
|
|