Blackbirdxx Creative Commons License 2010.07.31 0 0 3
Újra itt.
Én részemről leléptem pihizni 2 hétre :))), természetesen jön velem a csúzli is. Elpörkölök pár doboz RS-t:)))
Jók legyetek