.Guriga. Creative Commons License 2010.07.31 0 0 2
hehehe.. kár hogy elveszett a tegnapi beírások.. jó kis kibeszélő volt..

Ezzel kapcsolatban:
néztem ma a topikot, hát hűlt helye volt.. a kitiltások között nem szerepelt így írtam a moderátornak...
azt írta, hogy nem lett kitiltva.. valszeg megette a progi...

írtam, hogy fene a gusztusát.. akkor csinálok egy másikat.... a jó előjel, hogy ez már legalább látszik a fórumlistában..

nos a célzóvíz az hasznos (ezt már tegnap megállapítottuk), de mivel a magyar nem ismer olyat, hogy a mérték, így akár káros is lehet.. :)))
Előzmény: Gamergabor (1)