.Guriga.
2010.07.31
|
|
0 0
2
|
hehehe.. kár hogy elveszett a tegnapi beírások.. jó kis kibeszélő volt.. Ezzel kapcsolatban: néztem ma a topikot, hát hűlt helye volt.. a kitiltások között nem szerepelt így írtam a moderátornak... azt írta, hogy nem lett kitiltva.. valszeg megette a progi... írtam, hogy fene a gusztusát.. akkor csinálok egy másikat.... a jó előjel, hogy ez már legalább látszik a fórumlistában.. nos a célzóvíz az hasznos (ezt már tegnap megállapítottuk), de mivel a magyar nem ismer olyat, hogy a mérték, így akár káros is lehet.. :))) |
Előzmény: Gamergabor (1)
|
|