Tisztelt Légpuskás társaim!
Azért nyitottam ezt a topicot, hogy az általunk szeretett és használt légfegyveres témák ne legyenek tele olyan nem odavaló beszólásokkal, amit (mint jómagam is párszor) meg kell tennünk, mert szeretnénk mégiscsak megosztani egymással bizonyos másnemű infókat.
Ide lehet írni a „Kkhhhmmmm” és ezek reagálására, majd az ebből kialakult száj-karate mindennemű beírásait.
Jöhet a más(színű), vagy e(színű) Fórumok kritizálása, dicsérete, a szülinapi köszöntések, a porontyáldások és még sok-sok téma.
A használata egyszerű lenne. Ha valamelyik topicba támadna kedved OFFal„beszólni”, jelezd ott, hogy „…ment egy OFF, xy-nak..” akit érdekel, az úgy is felkeresi és válaszol rá. Így max. csak egy rövid sorocska jelenik, meg és nem egy regény.
Ha támogatjátok és használjuk, akkor a (remény szerint) légfegyveres „szak”topicok tisztán és a létrehozás okát teljes mértékben megtartva gyarapodnak okosságokkal.
- Légpuskás topic,
- Légfegyver javítás, tuning,
- Használt légfegyver adás-vétel,
- QB 78 és QB79 átalakítás és alkatrészek,
- LÉGPUSKÁINK…
..csak párat említve..
Előre is köszönöm a „hasonszörnyű” gondolkodásúak nevében.
:)