VGyBarna Creative Commons License 2010.07.29 0 0 365

Üdvözletem a Fórumozóknak!

 

Sajnos még nem vagyok Ricky tulajdonos, bár rendesen dolgozom az ügyön, így fedeztem fel ezt a fórumot is. Jó volt végigolvasni (és nézni/hallgatni) az elmúlt évek "termését". A 4001-esek és 4003-asok felé kacsintgatok, bár hosszú volt az ide, egyáltalán a basszusgitárhoz vezető utam. Billentyűsként kezdtem (Hammond a nagy, bár helyhiány miatt beteljesületlen szerelem), majd a gitárosok szivatása miatt "bosszúból" megtanultam a hat húron sikamikálni. Vendéglátó és beat-misék. A húrokat főleg az utóbbi eseményeknél használtam. 3 éve egy fiatal csapattagunk akart basszusgitározni, de semmi kapcsolata nem lévén ráérő basszerossal, magam kezdtem el segíteni. A tizenéve játszott szent-beat nóták basszustémáit kagylóztam le és tanítottam meg neki. Közben magam is kedvet kaptam. Lett egy alig használt hangszerem egy régi basszeres kollégától (Peavey Grind Bass IV) és egy combó (Ampeg BA115) is. Ha jól jön össze, lassan megengedhetem magamnak, hogy nézegetni kezdjem a Ricky-ket. Köszönet ennek a fórumnak, van már sejtésem, mire figyeljek, bár talán, ez még mindig kevés lehet.

 

Üdv.:

VGyBarna