Shannah Creative Commons License 2010.07.21 0 0 49466
Andyro,
nem szedtem folyamatosan, volt, hogy hetekig nem szedtem, akkor ittam teát, vagy ettem a more milk kapszulát. És mindig csak az egyiket szedtem egyszerre, vagyis volt mondjuk 1.5 hét utrica, aztán szünet, aztán ricinus communis, megint szünet, stb... De ha úgy vesszük, szinte az egész szoptatás alatt szedtem valamit és ittam alk. mentes sört :) bár lehet az egésznek semmi értelme nem volt, hiszen az utsó 2 hónap rácáfolt tejmennyiség tekintetében... (most is van, de nem merek kísérletezni, félek, hogy G megharap :D)
G is sírós volt az esti órákban, pontosan az esti fürdés és vacsi előtti időszakban, úgy emlékszem talán 6-7 körül kezdődött és 8-ig nyügi volt. Nem volt vészes, de táncolni kellett vele folyamatosan, vagy hallgattunk zenét, vagy mi énekeltünk :) 8-kor fürdés, vacsi és aztán aludt kb. 11-12-ig, megint kajcsi, majd hajnalig alvás. Ez így ment nálunk egész nyáron, ill. nyár vége felé már csak hajnalban ébredt (Ő ápr. végén született). Amúgy az első időkben G is többet gyarapodott hetente, mint a "papírforma", egészen 8-9 hónapos koráig, bár sosem volt duci baba és óriásbébi sem, csak izmos :) Most lesz 15 hónapos és kb. 11 kg, ami teljesen normális.
Előzmény: andyro (49465)