ihagee Creative Commons License 2010.07.21 0 0 2616
Néhány hónapja volt szétszedve, ha jól emlékszem még meg is forgattam a lendkereket és szépen sokáig forgott. Marad a vízes ruha mint hűtési mód :-)) egyeteminta koromban a GX-4000d-nél már bevált, a vizsgaidőszakban napi 6-8 órát ment szegénykém, és a fedőlemez egy idő után melegedett. Ekkor jött a jól kicsavart vizes ruha... egyébként a motor melegszik, ma beszéltem a kollégámmal aki javította. mondta hogy neki is feltünk hogy 5-10 perc után már milyen meleg a motor. Megnézte a service manualt, és azt mondja hogy a motornak 100V-ról kell mennie. Vajon egy megfelelő kapacitású kondit sorbakörve vele lehet csökkenteni a feszültséget? Gondolom ennek a motornak nem sokat számít egy kis fázistolás. No mindegy, lehet hogy 30-40 percenként megállok pihentetni. Most éppen egy budapesti Kraftwerk-koncert kalóz példányát hallgatom - kb. 1980 körül volt - , valaki egy rádiómagnót bevitt, és a kazettáról másoltam át 9,53 cm/s-on egy jól ragadó Scotch 212 LP-re. De jó lenne klassz minőségben hallgatni! Üdveim, Ihagee
Előzmény: didyman (2615)