coconut75 Creative Commons License 2010.07.16 0 0 49452

Andyro, nem vagy buta! Miért lennél??? Nem születik mindenki tejcsárdának! ;o)

Nyugi, lesz ott elég tejcsi, csak ne stresszelj, mert az csak árt neki. Egyébként a babák nem minden evésre eszenk ugyan annyit. Marci is van, hogy csak, 70-80 gr-ot, aztán a következőre 150-200gr-ot, ez normális. Az más ha sír utána, akkor lehet, hogy éhes maradt, de az is lehet, hogy a gázok gyötrik és böfizne vagy pukizna.

Az Avent cumi nem jó, kemény és hülye alakja van. Én is a Tommee Tippee-t javaslom, nekem már egyszer bevált és most is ezzel kap teát + tejet Marci. Peti is ebből kapta a tápszert és nem szokott le a ciciről, egyéves koráig szopott.

A másik pedig, hogy én is beleestem a "minden alkalommal leméregetem" csapdába, de most nem mérem csak hetente egyszer csupaszon, ha hízik rendesen, akkor szerintem elég a tej, és nyugodtabb az ember, ergo a stressz sem csökkenti a mennyiséget. Ja és igyál nagyon, nagyon sokat, az sem baj, ha 2-3 naponta bekapsz egy gravidát vagy hasonló multivitamint. (Ja, én most szedtem More Milket, de nem változtatott semmit a mennyiségen).

Nyugi, ügyes vagy! ;o))

 

A képet kicsinyítsd le, szvsz 1 MB-nál nagyobbat nem nagyon tudsz feltölteni. Itt találsz programokat: www.letoltes.com

Előzmény: andyro (49449)