Törölt nick Creative Commons License 2010.07.15 0 0 23424
Az első:nem írhattam,mert nem tudtam.Második:Nem véleményezhetem,magánügy.Harmadik:akinek szól,az megérti,egyébként misi nevű,az illető.A lényeg,hogy mindig az értse,akinek szól a dolog.Sokszor nézünk Nick neveket,ott látni,ki milyen topikban szólt hozzá.Már ez furcsa.Soha nem nézem senki hozzászólásait,sem azt,hogy milyen topikot látogat.Nem érdekel,sem a bugyis,vagy rakétás topik,egyáltalán mások életét,hozzászólásait nézegetni,ha nem azonos topikokról van szó(egyformán látogatott,olvasott),gusztustalannak tartom.Vége az offnak,maradjunk az olajoknál.Az olaj kérdés,hasonlít,az autókhoz.Sok márka,sok tipus,és mindenkinek más tetszik.Erőszakkal rábeszélni valakit, hogy ne azt válassza,ami tetszik neki,és bevált,nem fog működni.Azért jönnek ide sokan,mert tanácstalanok.Itt megkapják a megfelelő segítséget,komoly étlappal,választékkal,aztán döntsék el,hogy mit vesznek.Ez így jó,minek változtatni rajta.Van fejlődés,fejlesztés,kitárgyaljuk,és kész.A bevált dolgokon,nem szabad változtatni,ami jó,az jó.
Előzmény: Sigma8 (23423)