betty & timó Creative Commons License 2010.07.12 0 0 8825
Köszönöm a gyors választ MogyiGazdik!

Most szedtem össze Topit úgy ötven méterre a háztól,mert nem vettem észre,h a nappapli ablaka bukóra van nyitva.Hiába szúnyogháló,a rólól átmászhatott valahogy az utca felóli oldalra és kiszökött(utcafronti a lakásunk).Kb. másfél óra alatt tudtuk osszeszedni,de az igazat megvallva,már úgy éreztem elveszítetem:((((
MÉg elrohant az utcán mellettem kétszer is,de nem jött hozzám.Szeintem összezavarodott.A párom szerint megszüntek eddigi élete korlátai és nem tudott mihez kezdeni.Közben szép lassan sötétedni kezdett,úgyhogy reménytelen lett a helyzet.Egy macska már kibökte magának és én tudtam,hogyha nem tudjuk megfogni akkor nem sok esély marad.
A lényeg,hogy egy "jó indulatú szomszéd" kihívta a rendőrőket,mivel más kertjében volt a drága,sehol egy lakó.Átmásztam egy szákkal(a párom horgászik szerencsére).
Szóval ha a rendőrők nim jönnek ki akkor nincs olyan erős lámpa,amivel nyomon követhettük volna a mozgását.....
És sukerült megfognom,már fél tíz is elmúlt ekkor.
,Berohantam vele a házba és visszadugtam gyorsan a ketrecébe.
Azóta az odujában van.Nem tudom,mi zajlik kicsi lelkében.De nekem borzasztóan fáj.
Most nem tudom,vajon el fog e vadulni?Vagy hogy holnap kiengedjem e?Vagy mit tegyek vele?Mennyire tudom ezt a traumát enyhíteni nála és mivel?
Szóval most végképp tanácstaln vagyok.Tudom hogy én voltam a figyelmetlen.
Köszi,hogy "meghallgattatok".
Betty