akinta Creative Commons License 2010.07.08 0 0 105
Üdvözletem!
A járólap jó ötletnek tűnik, és nem túl drága, habár az ára nagyban függ a kiválasztott padlólaptól. Ha a padlólapos verziónál maradsz, figyelj, hogy ne legyen túl csúszós a lap, mert balesetveszélyes lehet!
Lehet még:
Laminált parketta. Ilyenkor a parkettások az élekre speciális fémprofilokat raknak.
Padlószőnyeg. Nemrég dolgoztunk egy helyen ahol padlószőnyeg burkolatot kapott a lépcső, a végeredmény elég barátságos lett, nem is gondoltam volna. Habár a padlószőnyegesek megizzadtak egy kicsit mivel minden foka húzott volt a lépcsőnek.
Én a helyedben bekérnék még néhány árajánlatot a fára , illetve olyat is hogy csak a járófelület fa, a "rugdosó" része pedig glettelt festett beton maradna , nekem személy szerint ez a fajta teszik a legjobban. Ezt akár házilag is meg lehet csinálni. Az építkezős multikban lehet kapni fa lépcsőlapot, ezeket méretre lehet vágni.
Burkolni egyébként még nagyon sokmindennel lehet:parafával üveggel, linóleummal, kővel, márvánnyal, műkővel, de még fémlemezzel is !Csak a fantázia és a pénztárca szabhat határt!
Ja, és csempéből is lehet famintásat választani!
Előzmény: peti0807 (104)