Törölt nick Creative Commons License 2010.07.08 0 0 3797
Persze hogy megy, csak akarat és hozzáállás kérdése. Már 3éve ilyen szarul megy a kar, mióta megvettem a kocsit...előző tulaj jól elbénázta nekem...mindegy, most már ezt is tudom hogy működik.
Fotó helyett itt egy kép az etos-ból:

Odadughatod az orra alá :-))
Rendelési szám: 8N0 711 112B -váltókar - az ábrán a 12es jelölve

Részletesebben: az alkatrész legalján ha megnézed a bal felén van egy visszahajló rész, ami úgy van kiképezve hogy a fémen van egy müanyag takaró rész - hogy ne a fém csússzon fémen - ami a váltóház testével érintkezik, ha oldalra kinyomod tartsa a távolságot. Na nekem ez van letörve :-( ezért ugyanannyira beesik 1nél is mintha hátramenetet raknék neki...

Ezenkivül: mikor megvettem az autót még nem volt garázsom, ezért szereltettem bele sebváltózárat Defend-lock, az Újvári (SR-Nové Zámky) Audi hivatalos márkaképviselet szervizében...vaskos pénzekért.
Most ugye megláttuk hogy van beszerelve az egész szerkezet a kocsimba (amin annak idején dolgoztak d.e.8-d.u.16óráig...) nem akarok mocskos szavakat hinteni az érintettekre, pedig azt kéne...ha azt mondom hogy sufnituning szinten akkor máris dicsértem...ez egyszerüen nem normális SOHA TÖBBET MÁRKASZERVIZ!!!!
A sebváltózár karja 2csavarral van felfúrva, amin behúzásnál egy bizonyos nyomatéknál úgy törik le az anyacsavar hogy csak egy kúpos rész marad rajta, hogy ne lehessen kicsavarni csak kifúrni - lopásgátló okokból ugye...Szerintetek első csavarásra megengedett mindkét anya sima harapófogóval?? Vazze, de meg ám!!!
A sebváltóház aljára meg akkora lyukat fúrtak, hogy egy keritésoszlop is beférne rajta, nemám az a k.b.1,5cm átméröjü sebváltózár rúd...de nem baj mert legalább fél flakon szilikont rányomtak hogy eltünjön a lyuk, meg hát ugye tartson is valami ha már a 2csavar nincs meghúzva...
Ja és hab a tortán, közben még a sebváltóház takaró lemezét jól megkalapálták felfelé úgyhogy folyamatosan váltásnál hozzáért a takarólemez a sebváltókar aljához, amiről szépen árulkodott az ott összegyült fémreszelék...
Hát igy kell dolizni egy audi márkaszervizben ugye?? NO COMMENT

Vigyázzon mindenki a szervizekkel, csak úgy szereltetni autót ha ti is ottvagytok mellette!!!!
Előzmény: _Godot_ (3795)