edgarleo Creative Commons License 2010.07.03 0 0 2507
inkabb erre valaszolok, mintsem az engem nem erto (vagy erteni nem akaro) topiktarsunk irasara.
azt hiszem, hogy en is valami effele ertetlensegemnek probaltam hangot adni a 2489-es hozzaszolasomban.
de hat egyesek valoszinuleg attol erzik jol magukat, ha kielhetik odamondogatos vagyaikat.
pedig a lenyeg pont az volna, hogy felreteve azt a fene nagy onerzetet (mert az aztan mindenkinek van) hagyni kene az elvadult embereket.
ugy tunik, hogy az "okos enged, szamar szenved" mondas mar regen kiment a divatbol.
pedig tuti, hogy nem egy ilyen "igazabol a vilagot egyaltalan nem erdeklo" index topik a legalkalmasabb csatater ahhoz, hogy legalis es illegalis harcokat vivjanak.
adofizeto, adot nem fizeto, en ezt nem is ertem.
melyik kisember hiszi itt azt magarol, hogy barmelyik orszag kormanyanak a keretlen szonoka lehet?
ha valami nem stimmel a kerdezo statuszaval, vagy eszkozeivel kapcsolatban, akkor nem kell neki egy arva hangot sem mondani, aztan valasz hianyaban ugyis tovabb all.
es hat igen: a stilus.
legyen fiatal vagy oreg, de az alpari, egymast gyalazo szovegeles nem arulkodik magas intelligenciarol egyik fel reszerol sem.
kerem, hogy aki nem erti ennek a bejegyzesnek a valodi mondanivalojat, az inkabb ne is reagaljon ra.
koszonom!
szep es nyugodt napokat kivanok mindenkinek!
Előzmény: islamorada (2506)