Habcsóóóók Creative Commons License 2010.06.25 0 0 870

Nekem nagyon gyorsan mentek a megelőző vizsgálatok. Mikor eljöttem a dokihoz az 1. konzultációra, akkor elküldött az aneszteshez, hasi ultrahangra és mellkas röntgenre, és ezeknek a leleteivel még aznap visszamentem hozzá. Ja, meg vettek le vért, pajzsmirigy funkció meg egyebek vizsgálatára.Ennyi.

 

Viszont a műtőből üzenték nekem, hogy gratulálnak a belsőmhöz, nagyon szép vagyok belülről:) (is) :))

 

Ma még bent vagyok a kórházban, talán este már hazaengednek, de még mindig jön a trutyi a sebemből, ennek intenzitásától teszi függővé a doki a hazaengedést.

 

A gyomorszáj fájdalom máris enyhült. Tegnap ittam pár korty vizet és teát, ma is ezt a tendenciát folytatom. A hülye hashajtó még nekem is működik.

 

Furcsa, hogy már 4. napja nem ettem semmit, és nincs semmi éhségérzetem...ez tényleg azt vetíti előre, hogy 1-2 dl üres levestől is jóllakottság érzésem lesz..legalábbis ebben bízom.

 

Hülyén hangzik, de a gyors fogyástól félek...nem tudom, hogy fog viselkedni a bőröm.

 

Írjatok valami biztatót, minden érdekel, és veletek tudom ezeket kiértékelni, akinek nincs gyűrűje , az nem érti, miről beszélek (mint pl. a családom és a barátaim)

 

üdv mindenkinek

 

 

Előzmény: index27 (869)