Terriba Creative Commons License 2010.06.18 0 0 7485

 

  Nyilvan mindketten erzelmi alapon is velekedunk, de en peldaul a kormendi magyar magtol kicsit se vagyok elajulva. Nemeth serult (akarmit is mondanak) Fodor geri minden szezon felet serulten tolti, maradt Trummer, Fepu, Boldi.  Ez szerintem nem annyira marhaeros... A sopron paksnal jobb magyarjait erosen viccnek erzem. Pecs detto. Albacomp jobb, ezt alairom, Hendleinrol megfeledkeztem. Ti annyival vagytok jobbak, hogy van ket eros kezdo magyarotok, hozzateszem, hogy azert a Vojvoda most egy jo csapatban fog jatszani, kivancsi leszek, ott hogy megy majd. (teszem hozza, en orulnek neki a legjobban, ha jol menne neki)  A Kecskemeti magyar allomany nem rossz, de en a mienket jobbnak erzem.

 

  Amit meg a 2-3 minosegi csererol irsz az szerintem alomvilag. Pont ti vagytok ra a legjobb pelda, hogy egy eros kezdo meg nehany iparos (Gaspar, Baki,  Simon, Toth, stb) boven eleg, rohogve lehet veluk bajnoksagot nyerni, hogy a Falco hatemberes bajnokcsapatat ne is emlitsem. Talan a szolnoknak lesz olyan bika kerete, hogy minoseg lesz a padon is, de meg ettol se biztos, hogy ok lesznek a bajnokok.Mivel latvanyosan nagy legioscserek varhatok,(-Alba-Zte-Olaj, ASE-Kormend-Kecskemet stb) igy a zsakbamacska faktor miatt is szerintem az a csapat lesz a bajnok, akinel a 3 legjobb legios lesz.

Előzmény: egerszegi (7484)