nyercapo1 Creative Commons License 2010.06.06 0 0 239
Szia!

Olvastam az írásodat!

Kimondottan NAUMANN, VERRITAS és TEXTIMA varrógépekkel foglalkozom. Javítás, szervizelés, adás-vétel- csere.
Nagyon elfogult vagyok ezzel a márkával kapcsolatban. Előttem más géptípus nem is létezik, mert lehet az bármilyen modern gép, ha az műanyagból készült, az nem más mint SZEMÉT!!! A portékáimat különböző aukciós oldalakon (VATERA, ZSIBVÁSÁR) hirdetem. Természetesen, ha van rá igény, akár nálam is személyesen lehet "mazsolázni" a kínálatból. Ezek a gépek tiszta fémszerkezet, ezért 5, azaz öt éves garanciát merek rá vállalni. Ezt semmilyen "modern" műanyag gépre nem merném megtenni. Olvasgattam itt az írásokat és nagy megdöbbenéssel tapasztaltam, hogy milyen árakon, milyen ócskaságokat tudnak megvásárolni. Minden gépem 100%-ban átszervizelt beállított (teljesen tiszta!!!) állapotban lévő FÉMBŐL KÉSZÜLT garanciális termék! Asztali és hordozható kivitelben egyaránt. A képeket ide is feltölthetem, de a VATERÁN, (nyercapo) és a ZSIBVÁSÁRON (nyercapo1) néven vagyok fent. Ja és még valami.
10-25000 forintos nagyon kedvező áron árulom a gépeket.
Üdvözlettel: Nyilas Imre Budapest XV-dik kerület.
Kérésre, telefonszámot is adok!
Előzmény: varibi (236)