Leith Creative Commons License 2010.05.29 0 0 992
Sziasztok! Tudom, hogy már unalmas, hogy mindig a hajproblémával jövök, de máshonnan nem tudok segítséget kérni. Nyáron szedtem szteroidot az ITP-re, szeptembertől már nem, októberre hullt ki a hajam foltokban. Aztán kaptam nagy dózisban (100 mg) novembertől, majd folyamatosan csökkentették. Április 7- óta nem szedek gyógyszert, sok kicsi hajam nőtt, még oda is, ahol előtte nem volt, és a hullás is megszűnt. Nagyon picire vágva május 1-től fél év után sapka nélkül vagyok. Most kb. két hete elől (ahol előtte sokkal több volt, meg mintha lejjebbről is nőtt volna) elkezdett nagyon-nagyon hullni. Most meg már úgy vettem észre, hogy elől, kicsit oldalt, és a fejető részen is ha meghúzom 10-20 szál kihullik. Szinte csak innen napi 100 körül van, amennyi kihullik. Ezek szerint újra ki fog hullni, mégis sapkában fogok megint járni? Nem kellett volna abbamaradnia a gyógyszer után? Egyáltalán attól hullik? Mikortól lesz végre normális? Valakinek van ebben valami tapasztalata, van akinek ennyire kihullott, és mikor lett végre normális? És én még azt hittem, hogy végre nem lesz rám írva messziről, hogy beteg vagyok....