Mumu Creative Commons License 2010.05.27 0 0 695

Te most egy mas csontot ragsz..en az itteni nyilt topicrol irok te meg ott ragadtal a klubnal.. A klub szabalyai mar unalmasan ismertek. egy if do utan nem tetszett nem irtal bele..sajnalattal tudomasul vettem..es hogy most mar csak  mint betero funkcional,istenem az sem tragedia..ha valaki ir valaszolok es valaszolnak,ha nem akkor ott áll 10 evesen..megtette azt amit vartam tole..nem oldott meg egy kerdest sem de megmutatta az emberek velemenyet,jellemet,hozzaalasait,gyuloletet.kor rajz,annak biztos jo.. Mint mindenuve ami magyar de gondolom mas orszagiaknal is betelepedett a kajansag,az irigyseg, a froclizalsz ,a pártutés,kisebb nagyobb ovodai felkeelsek,atavisztikus magatartasok.. Ilyenek vagyunk..ezt mutatjuk..az eloitelet a masik lenezese (amely legtobbszor a sajat maga lenezesenek kompenzalasa) a klanok keletkezes(megint egy egeszsegesebb kozoseg hianyanak kompenzalasa),levezesek es kommentarok vagya emailban" csak kettonk kozott",az iskolas gyerek tiltkolozasaa,ne mondd meg masnak,de.. mcsoda bagazs mint szolsz hozza ? repkednek a net hatsofolyosolyan.. a topicon kivul ,ahogy ez  leginkabb olyan topic tarsasagokban  tortenik  meg, ahol mar  gyermeiket felnevelt asszonyok vannak meg feminisztikus pletykas  ferfiak..

Istenem.

Rajottem,ha valami ertelmisegi vitara vagyok éhes nem jovok a forumra..itt az info ami gyorsan terjed ,elso reagalasok,vagy  szemelyes kozlemenyek vannak..ezekrol veszek tudomast.. a temak soha nincsenek befejezve.. Ha aztan jokedveben betalal  egy ket pszihoerzekeny szemely akkor  szinesebb de tartalmatlanaba valik a hely,megoszlanak a velemenyek.elszorakozunk veluk es ok velunk .. vannak heves kibekulesek is..olyan olaszosak..az eddig szidott szemely kedves lesz..sot nagyon kedves lesz..igaz melegsege atfuti a net targyilagos sorait..ujra hisz az ember a szolidaritasba..persze  egy oylan szolidaritasba ahol mar van egy ellenfel- ellenseg kép... es igy el lehet a tarsasag, a nap meghozza esemenyet- esemenyeit.. Valjek egeszsegetekre,egeszsegunkre.

Előzmény: Törölt nick (692)