Paleokrites Creative Commons License 2010.05.19 0 0 2743
De, sok derül ki...., hidd el van rálátásom erre is!

Én sok mindent kipróbáltam, most is egy program részévé válok, persze személyemre, anyagilag és testileg szabva....

Délelőtt gyümölcsöket, akár óránként, ha van, banán, narancs, alma, majd a primőr...., persze jóllakás, nem gyomorterhelés, után egy órával máris lehet enni, tisztítás célból teszem, majd ebédre, attól függ, hogy munkahely, vagy otthon, munkahely vajas kenyér, paprika, hagyma, retek, uborka, nagyon minimális Himalája só! 4 óra pihi, vízivás aja előtt fél órával, vagy kaja után1-2 órával, közben csak egy egy korty leöblítés!

Rendes kávé, napi három-öt kortyolgatva! :)

otthoni ebéd, párolt répa, gyökér, zeller, karfiol, káposzta, st......, a hüvelyeseket már elhagytam, ám nagyon szerettem a lencsét, zöldbabot, zöldborsót....., már nem eszem, csak ritkán!

Vacsora havi két három, néha négy alkalommal tükörtojás...., vagy magába, vagy spenóttal!

Tejet nem használok, bár havi egy két alkalommal néha magába eszek 5-10 dkg sajtot, kemény, ementáli, trappista...., nem feltétlen!

Ha meglesz a búzafűprésem, akkor leveket is kreálmányolok!

A böjtöt nem igazán tartom jónak..., főleg akkor amikor már az ember egyféle " helyes " étkezési szokásokat megvalósított!

Most jön a gyümölcsszezon..., dinnye, cseresznye, meggy, barackok, szilva....., stb......, lesz nyáron tisztítás!

Sütemény, pl. mákos almás diós, zapkorpa lepényke, mazsolával is lehet, nyírfacukorral szigorúan, de drága az is.... :)

Előzmény: Törölt nick (2738)