patuha Creative Commons License 2010.05.14 0 0 8370

Válasz Navorski 22758-as hsz-ére a Kutyanevelős topicban:

 

Tőled is megkérdezem és csak azért nyilvánosan, mert nem tudom az emilcímedet. Kell a kutya? Mert ha nem, akkor kérlek hagyjál békén.

Mellesleg az olvasás nálad is szelektíven megy, ha jól látom. Kiragadsz egy részletet és azon lovagolsz. Leírtam már, hogy nem akarom elaltatni, sőt a másik topicban azt is, hogy nem akarom sintértelepre beadni, meg itt is, hogy a menhelyek módszereit követtem azzal, hogy ilyen marhaságokat írtam le. Megvan ennek az oka is: amikor a kutyát elkezdtem hirdetni (több hónappal ezelőtt), nem írtam hozzá ilyesmiket nem is volt rá semmi reagálás. Aztán elkezdtem a menhelyek felé nézelődni és a különféle fórumokon mit látok? "Elaltatásra váró kutyák" "Egy hetem van hátra" stb. És akkor én is megírtam, a sorrend a következő: jó gazda, ha nem jön össze, menhely, ha nem jön össze sintér/altatás. Erre rögötn nekem estek, hogy el akarom altatni. Nem akarom elaltatni. Be fogom zárni, amint elkészül a kennel és napi két órát lesz kiengedve, amikor mi is ott vagyunk és tudjuk kontrollálni a cselekedeteit. Viszont ez neki is szar lesz, de ez van. 

 

Ettől függetlenül az új gazdáját továbbra is keressük, akár tetszik, akár nem.