d.gabro Creative Commons License 2010.05.13 0 0 46658
"Én szerencsére találtam egy kis magán műhelyt ahol francia autókra vannak specializálódva és tényleg azért dolgoznak,hogy jól menjen a gép nem pedig mert valahol le kell dolgozni azt a 8 órát a fizetésért!"

Oszd már meg velem kérlek hol van ez a csodálatos hely, mert én pont egy ilyet keresek, de csak az ellenkezőjébe sikerül belefutnom mostanában.

Épp most szeretnék egy nagy szervízt a kocsin, vezérműszíj, vízpumpa, szűrők, olaj és minden ilyesmi (az alkatrészek már megvannak, tehát csak tisztességes munkaerő a vágyam:). Természetesen a szerelő akivel már kezdtünk egy hullámhosszon lenni, és eddig foglalkozott a kocsival most utazik el huzamosabb időre, ezért muszáj lesz valami új megoldást találnom.

Azt hittem nincsenek nagy igényeim, csak egy olyan szerelőt szeretnék, aki szerint a peugeot is autó, és nem csak muszájból piszkálgatja ezeket a 4 kerekű "sz*rokat" (nincs semmi bajom senki véleményével, amíg nem próbálja rám erőltetni azt, csak olyan szivesen bíznám ismét olyanra az autót aki szivesen nyúl hozzá, mert ez a fajta hozzáállás egész másfajta eredményt szokott hozni, gondolom közületek is akadnak páran akik értik mire gondolok), de úgy látszik nincs szerencsém mostanában, mert nem találtam még megfelelő embert a feladatra:)

Nem akartam általánosítani a szerelőkre nézve, bizonyára csak az én szerencsétlenségemen múlik, hogy ilyenekhez vetődök, de sajnos ezt tapasztaltam az elmúlt két hétben, amióta foglalkoztat ez a téma, és keresgélnem kell.
(Persze lehet az is, hogy én vagyok hülye, mert nem adom oda az első szerviznek az autót, hogy tessék itt van minden, csak cserélgessétek ki nekem, de annyi már rossz tapasztalatom, hogy nem bízok meg bennük olyan könnyen.)



Előzmény: DJTJ (46656)