index27 Creative Commons License 2010.05.09 0 0 755

Tegnap már sétáltam egy kicsit, bár lehet hogy nem a legjobb ötlet volt egy vásárba sétálgatni, pláne nem cipőt próbálgatni de túl éltem. Tegnap már nem volt belső fájdalom , csak a varrat húzódott. Ma még az sem ezért lenyírtam a füvet de a vége felé már éreztem, hogy fogytán az erőm. A gyümölcs levektől már herotom van, de még egy hónapot ki kell bírni. Vettem egy nagy csomag rágót állítólag csökkenti az éhség érzetet, meg a rágóizmaimat is "edzésbe" kell tartani a lébő kúra alatt. Reggelire vettem 2dl kakaót és Actimelt. Ezek fogyasztásától azt remélem, hogy a keddi hashajtó hatását végre megszüntetik. Fel nem fogom ésszel még így is hogy 2dl-es a gyomrom, hogy ezeket Actimeleket milyen beteg ember tervezte 1dl-re. Kinek készülnek ezek a kiszerelések? Kinek elég 1dl joghurt??? A rágó pedig meghozza az étvágyat, nem vált be.

Ma megpróbáltam lezuhanyozni túsfürdővel. Előtte jól körbe tekertem magam folpack fóliával. Amíg a zuhanyzóba léptem még egész jó ötletnek tűnt, jól rám feszült. De amint meleg víz érte a szélei megereszkedtek, és ahelyett hogy kizárták volna a vizet inkább tölcsér szerűen befelé vezették. Ez nem jött be:)