A schengeni külső határokat már sikerült kinyitni (Magyarország nem nyitott csak, minket napi 1 milla ejrós bírsággal győzködnek), ezért jöhet a következő lépés, a belső határok lezárása.
Teljes elmebaj.
Pedig ha 1 dolgot kell említeni, amit szeretünk az EU-ban, 10-ből 8-an azt mondjuk, hogy szabadon átjárhatók a határok. Ezért ezt mielőbb tönkre kell tenni.
Az AfD győzelme miatt lezárja a határait Németország, be ne szivárogjanak a fasiszták. (Illetve a késelős migrácsok a migránspárti országokból - Magyarország, Bulgária stb. - a bevándorlásellenes Németországba.)
A solingeni acél kés olyan minoségu, hogy egy magàra valamit is ado terrorista csakis solingeni acélbol készult kést hasznàl. Ovakodjunk az imitàcioktol!
Ő az, aki elkezdett késelni, aztán egy német hazafi puszta kézzel lefogta, de a német "rendőr" rávetette magát, kiszabadítva ezzel a késest, aki aztán nyakon szúrta a rendőrt.
Az angol hülyék - hülye angolok már évtizedek óta próbálkoznak ezzel, hogy korlátozzák a legálisan hordható kés méretét, fajtáját, és teljesen kitiltsák egyre több féle közterületről. Ennek ellenére folyamatosan nő náluk a késelések száma. Teljesen hiábavaló látszatintézkedés, mert abból a megalapozatlan feltevésből indul ki, hogy a késes támadók az állandóan maguknál hordott legális bicskát fogják elővenni erre a célra. Ez egyáltalán nincs így, az ottani tipikus késelő (fekete tinédzser bandatag) egy konyhakést vesz magához a legközelebbi konyhából, vagy frissen vásárol egyet egy útbaeső szupermarketben. (Szúráshoz nem kell igazán élesnek lennie.)
A mannheimi iszlamista támadó igényesebb volt ennél, a jó kamerafelvételeken világosan látszik, hogy egy katonai kés van nála, legalább 14 cm, így az már akkor sem volt legálisan hordható.
Az MTI pedig szívja föl a temérdek közpénzt, mégis az eredeti, rendezvényeket említő szövegből ("ein generelles Verbot von Springmessern sowie ein absolutes Messerverbot bei Volksfesten, Sportveranstaltungen und ähnlichen öffentlichen Veranstaltungen") csak betiltásra volt képes ferdíteni - de egybites fidiótáknak persze ennyi elég is, komolyan veszik.
Minden trv annyit ér, amennyit betartatnak belőle.
Zehát látszatintézkedés, fézer mama népnyugtatása.
De ha hirtelen mégis lenne rendőri erő a folyamatos ellenőrzéshez, hová raknák a szabályszegőket? Vagy csak nevetséges pénzbünti lenne amit úgyse fozetnének be?
Bónusz: majd jönnek a jogvédők és rasszizmust kiáltanak, mert döntő többségben muszlim fiatalokat ellenőriznek a rendőrök