Keresés

Részletes keresés

Eklatáns Béla Creative Commons License 2024.06.06 0 0 9

Ezen énnis gondolkodtam. Arra jutottam, hogy 'tán azért, mert közgyűlés elnöke lehet ellenzéki is, és egy ellenzékit nehogy má' ispán úrnak kélljen szólít'niok...

Előzmény: F1 Hierro (8)
F1 Hierro Creative Commons License 2024.06.06 0 0 8

Csodálom, hogy a közgyűlések elnökét még nem nevezték át aluspánnak, ha már van főispán.

Előzmény: 0.5bit (1)
seymour_ Creative Commons License 2024.06.03 -1 0 7

Jaj, észre sem vettem mit írtam. Hát, micsoda szörnyű elgépelés. Egyébként ha már Orbán, szóval a legutóbbi beszédében már nagyon hallatszott, hogy valami nincs rendben az egészségével, nagyon krákogott, tévesztette a felolvasott szöveget, valami probléma van ott is.

Előzmény: pk1 (5)
martinaxe7 Creative Commons License 2024.06.03 0 0 6

6720 Szeged, Tisza Lajos krt. 2-4.

pk1 Creative Commons License 2024.06.03 0 0 5

"Orbán halamon van"

 

Nem kedvelem, de ezt azért mégsem kívánom neki.

püffneki Creative Commons License 2024.06.03 0 0 4

Tényleg jó sokan vannak.

Van eredmény amit felmutathatnak?

Előzmény: martinaxe7 (0)
püffneki Creative Commons License 2024.06.03 0 0 3

Hány személyről van szó? Mekkora a testület?

Felettesei a falusi, városi önkormányzatoknak?

Előzmény: 0.5bit (1)
seymour_ Creative Commons License 2024.06.03 0 0 2

Na, punnyadjunk még egy kicsit, lehet unalmasabb a politika, most, hogy Orbán halamon van nem kell tüntetni meg felgyújtani a TV székházat.

0.5bit Creative Commons License 2024.06.03 0 0 1

"Mire szavazunk amikor a megyei listára megy az X?

Lehet tudni a ma még létező szervezet munkájáról , helyéről ,tagjairól valamit?"

 

Ahhoz hasonló, mint a fővárosi közgyűlés:

 

Megyei önkormányzat

"A megyei önkormányzatok olyan területi önkormányzatok, melyek feladata olyan törvényben meghatározott feladatok ellátása, mint vidékfejlesztési, területfejlesztési, területrendezési és koordinációs feladatok, ezen felül a helyi önkormányzatok általános feladatköreit is el kell látniuk. A fővárosi önkormányzat mellett a megyei önkormányzatok képezik a területi önkormányzatok csoportját, ugyanis alacsonyabb (járási) és magasabb (regionális) szintű önkormányzatok nem léteznek. A megyei képviselő-testület hozza létre a megyei önkormányzat hivatalát, amelynek elnökét, a jegyzőt, és esetlegesen az aljegyzőt a testület elnöke nevezi ki."

martinaxe7 Creative Commons License 2024.06.03 0 0 0
püffneki Creative Commons License 2024.06.03 0 0 topiknyitó

Mire szavazunk amikor a megyei listára megy az X?

Lehet tudni a ma még létező szervezet munkájáról , helyéről ,tagjairól valamit?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!