Keresés

Részletes keresés

kilógó lóláb Creative Commons License 20 perce -3 0 351183
DIDORO_2 Creative Commons License 30 perce -3 0 351182

"Nálunk háziorvos nincs már 2 éve, és úgy néz ki nem is lesz "

 

Igen ez sajnos így van, bár az orvosok száma jelentősen nőtt, a háziorvoslás nem vonzó az orvosoknak. 

 

Kormány hibája?  Kötelezzék az orvosokat?  Mit szeretnél?

Előzmény: S György (351179)
Wic Creative Commons License 30 perce -3 0 351181

Gondolod , hogy amit 16 év alatt szétbactak forrást ellopták azt pár hónap alatt helyre lehet hozni ?

 

Ezt még hány évig fogjátok mondogatni?

:o)

Előzmény: S György (351179)
Wic Creative Commons License 45 perce -3 0 351180

https://fb.watch/HDyyhTmBEX/

 

Szegény kis Peti, elég szar lehet neki, amikor a saját hazugságaival és utána a saját korábbi szavaival szembesítik.

Többször el is veszíti az önkontrollját, mutogat, hangosan beszél magában, rángatózik...

 

S György Creative Commons License 45 perce 0 3 351179

Gondolod , hogy amit 16 év alatt szétbactak forrást ellopták azt pár hónap alatt helyre lehet hozni ?

Nálunk háziorvos nincs már 2 éve, és úgy néz ki nem is lesz , ha bajod van sürgősségi megyeszékhely 6-7-óra várás után talán rádnéznek ( élsz-e még )::))

Előzmény: Fricu1 (351169)
margarita02 Creative Commons License 1 órája -3 0 351178

LOL. Tényeket írtam, ráadásul abból a forrásból, amit te hoztál.:-))

 

És ezen nem változtat az, hogy te mit minek tekintesz, és milyen mélyre dugod a fejed a homokba. (legyint) 

Előzmény: kígyószisz (351137)
tiszasági csomag Creative Commons License 2 órája -3 1 351177

Én is hoztam a 132-ben.

 

A ruha se éppen irodai viselet, de ez már részletkérdés...

 

Scholl reklám...? :)

Előzmény: szembekötve vakon (351153)
reccsenős Creative Commons License 2 órája -9 0 351176

Arra értem, hogy minden, ami jó lett volna az országnak (hozott magával két rosszat a slepp miatt). Olvass vissza, ha van kedved. 

Előzmény: a sas leszállt (351172)
reccsenős Creative Commons License 2 órája -8 0 351175

Erről érdemes lenne megkérdezni Zagyva György Gyulát, aki kifejezetten kompetens a kérdésben.:

 

https://www.youtube.com/watch?v=cpsA5ZCRV54&t=3106s

 

Ugyanezen a csatornán "egy pénzégető gép az a nő" címmel van egy ezt témát is érintő beszélgetés. A szokásos liberális ostobaság és a cigányok kihasználása.

Előzmény: OMGod (351162)
a sas leszállt Creative Commons License 2 órája -6 1 351174

No igen, de a végeredményt tekintve az is kevés.

Előzmény: John Doe(520i) (351173)
John Doe(520i) Creative Commons License 2 órája -6 1 351173

Márta arckifejezése a MiniszterelnöKúr perfomansza alatt: priceless

:P

Előzmény: a sas leszállt (351168)
a sas leszállt Creative Commons License 2 órája -7 1 351172

reccsenős  5 perce    -1 0 351170

 És tudom, hogy sok esetben akadályozták a puhost, keresztbe tettek neki, de hogy 16 év alatt mindig mindenben...?

 

 

Pont az a lényeg, hogy nem tudtak mindenben keresztbe tenni. Ha mindenben keresztbe tettek volna, nem 16 évig tart ez a szakasz.

Előzmény: reccsenős (351170)
reccsenős Creative Commons License 2 órája -7 0 351171

Ez kiráj, de tényleg, kiráj. Sőt: KIRÁJ. Vajon amikor hatalmon voltak, miért nem ez a nóta szólt?

Előzmény: szembekötve vakon (351152)
reccsenős Creative Commons License 2 órája -7 0 351170

Én megértek mindent, de te is csak azzal érvelsz, hogy miért nem lehetett valamit megcsinálni. Egy lölőből, vejkóból évek alatt tudtak csilliárdost faragni ehhez képest Paks2, vízgazdákodás, kkv, lakásépítés, meg ezer dolog, de mindenre megvan a miért nem. És tudom, hogy sok esetben akadályozták a puhost, keresztbe tettek neki, de hogy 16 év alatt mindig mindenben...?

És mindeközben évi 500 milliárd plakátolásra, mert a haverok zsebét tömni kellett. Ha volt 1milliárd a tokatábornok lakására, akkor bármire volt pénz. Csak leszarták.

Előzmény: szembekötve vakon (351148)
Fricu1 Creative Commons License 2 órája -7 1 351169

Agglomeráció.

Vecsés, Gyál.

Több, mint két.három éve nincs bőrgyógyász. Semmilyen. Se fő, se helyettesítő. Menj a Dél-pestibe. 

Nagyjából a covid óta.

Akkor kellett otthagynia a lányomnak, mert volt olyan hónap (nem egy), hogy 59e Ft-os volt a fizetése.

A teljes hónapra!

Két gyerek, számlák...

Szóval kiment privátba. Ma csak augusztusra tud időpontot adni, addig teli van.

 

Majd most kiderül, hogy csak a pofája járt-e pötyiéknek - vagy tesznek is valamit?

Előzmény: kígyószisz (351138)
a sas leszállt Creative Commons License 2 órája -7 1 351168

Én az igazságügyminiszter-asszonytól vártam kicsivel többet, ennyi cikis jogi baxakodás után. Szerintem egy magára valamit is adó szakember nem engedheti meg, hogy a nevéhez olyan botrányos jogalkotási abúzusok fűződjenek, mint pl a 16. alkotmánymódosítás. Nem beszélve a Sándor palota előtti performanszról.

Előzmény: John Doe(520i) (351167)
John Doe(520i) Creative Commons License 2 órája -7 1 351167

Ez már régi story...

 

(nézem Balla György reakcióját a tegnapi parlamenti ülésen

Úgy látom; kezdik megtalálni a tökeiket, a tiszások csak hallgattak, mint a nyuszi a főben... :P)

Előzmény: a sas leszállt (351166)
a sas leszállt Creative Commons License 3 órája -8 1 351166

Úgy látom, nagyjából annyi esélye van Pötyi messiásnak ebben a szócsatában, mint gazellának a gepárd ellen. (Ha a gepárd másik kontinensen tartózkodik)

Szóval remélem, még erőlködik pöttyet

Előzmény: John Doe(520i) (351164)
a sas leszállt Creative Commons License 3 órája -5 1 351165

Csak legalább ne olyasmivel kapcsolatban hazudozna ekkorát, ami még egy laikusnak is kiveri a szemét.

Előzmény: marjori (351161)
John Doe(520i) Creative Commons License 3 órája -7 1 351164

"Semmi közük a magyar embereknek ahhoz, hogy öt vagy tíz éve mit csináltam.”
 - Pöti

 

"Ekkora szégyenletes pofátlanságot még Orbán sem mondott soha. Tekintettel arra, hogy folyamatosan „a magyar emberek” fizették azt is, amit öt-tíz éve „csináltál”, igencsak sok közük van hozzá, kiebrudalt NER-nyalonc barátom." -  Lattman Tamás 

 

"Köszönjük Emese!” - M.P.

 

"Köszönjük az érdemi választ, NER-nyalonc. És gratulálok az első helyezésért a kommentelők között. Ennyire semmi dolgod, csórikám?” -L.T.

...

 

Kegyetlenül egymásnak esett Magyar Péter és a nemzetközi jogász 

Előzmény: Egyszer volt Budán (351157)
Egyszer volt Budán Creative Commons License 3 órája -4 1 351163

Egyszerű pénzmosoda.

Előzmény: a sas leszállt (351160)
OMGod Creative Commons License 3 órája -4 1 351162

És a hiányzó sokszáz millióval elszámolt már??

 

Lehet h sajat működésükre (csillagaszati bérek) számoltak el a sok pénzt?

Előzmény: John Doe(520i) (351159)
marjori Creative Commons License 3 órája -4 1 351161

Azt látja, ami illik a hitvilágába.

Előzmény: a sas leszállt (351158)
a sas leszállt Creative Commons License 3 órája -4 3 351160

Nem akármilyen egy jótékony alapítvány lehet, ahol a vezetőnek ekkora összeget lehet havonta kipostázni:))

Előzmény: John Doe(520i) (351159)
John Doe(520i) Creative Commons License 3 órája -4 2 351159

Kódis Kriszta

:)

 

Bódis Kriszta mindössze egy 4. kategóriába tartozó (azaz bruttó 1 000 000 és  5 000 000 forint közötti összegű) fizetést jelenített meg, amelyet a Van Helyed Alapítvány szakmai vezetőjeként kap.

a sas leszállt Creative Commons License 3 órája -4 2 351158

2010-ben a kormány megalakulását követő első 16 napban 16 törvényt fogadott el a parlament, most 3-at. (Török Gábor)

A 2010-es tavaszi ülésszakban – a választások után megalakuló új Országgyűlésben – összesen 103 törvényjavaslat került benyújtásra és bocsátásra szavazásra a parlamentben. (AI)

A TISZA Párt frakciója megalakulása óta (2026. május vége és június eleje között) összesen 13 darab törvényjavaslatot és határozati javaslatot nyújtott be az Országgyűlésnek. (AI)

 

kígyószisz  350909    

 ilyen tevékeny kormányt még nem láttam.  

Egyszer volt Budán Creative Commons License 4 órája -5 1 351157

A KEHI még 2021-ben indított vizsgálatot a Magyar Péter által vezetett Diákhitel Központ ellen, erről Magyar az első interjújában azt állította, hogy a hivatal közvetlenül azután kezdett kutakodni náluk, hogy megromlott a viszonya akkori feleségével, Varga Judittal, majd a Karmelitában visszautasította a válás zökkenőmentessége érdekében felkínált diplomáciai állást. Magyar azt is mondta akkor, hogy miután rendezte a kapcsolatát Varga Judittal, a vizsgálatot mindenféle megállapítás nélkül lezárták.

Előzmény: röptet és kikacag (351156)
röptet és kikacag Creative Commons License 4 órája -5 1 351156
Fővadász fegyverhordozója Creative Commons License 6 órája -7 1 351155
AirTractor Creative Commons License 6 órája -5 1 351154

Megkérdezte már valaki, hogy milyen minőségben ?

Ja... és papucsban. - worst lady. 

Előzmény: szembekötve vakon (351153)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!