Keresés

Részletes keresés

S György Creative Commons License 2 perce -1 0 352321

Gyenge magyarázkodás ellenzéki ::))

Előzmény: AirTractor (352320)
AirTractor Creative Commons License 20 perce 0 1 352320

,szavazókörzetek határait írták át, - Buta vagy kormánypárti propagandista. Ha a népesség változásával nem változnak a szavazókörzet határok akkor sérül az arányos választás elve. Többet ér ekkor annak a választópolgárnak a szavazata amelyik a kevesebb lakosú választókörzetben adja le a voksát. Bizony! És erre kajabálja a mára kormánypártivá váló propagandista, hogy csalnak.

Előzmény: S György (352319)
S György Creative Commons License 20 perce -2 1 352319

A fidesz azért nyert 4x egymás után mert nála volt pénz paripa minden . Csaltak , hazudtak ,megvesztegettek félrevezettek,szavazókörzetek határait írták át, fenyegettek, zsaroltak, karaktergyilkoltak  ha nem jött be osztogattak .

Minden aljasságot elkövettek a kamra kulcsáért , ez ért 16 évet ,de most már ez is kevés volt!

Előzmény: a sas leszállt (352317)
AirTractor Creative Commons License 30 perce -1 1 352318

Pontosabban erre, meg az itteni munkásságodra alapozva. - Mindensz@ristának ezért sz@r a hozzászólása is.

Előzmény: a sas leszállt (352317)
a sas leszállt Creative Commons License 30 perce -3 2 352317

Nyilván ha annyira elbaxott lett volna az a 16 év, nem nyer a fidesz négyszer egymás után kétharmaddal. Erre alapozva írtam, hogy amit a 16 évről mondtál, az nagyon nagy butaság.

Pontosabban erre, meg az itteni munkásságodra alapozva.

Ezt most sikeresen meg is erősítetted.

Előzmény: Nadragu (352297)
Deressy Béla Creative Commons License 1,5 órája -1 1 352316

Nem hülye a Kicsi, mindenkit bepoloskáz.

 

Szegény Hanzel Henrik haverja pl. már másodjára futott rá. :)

Előzmény: üveges (352315)
üveges Creative Commons License 2 órája -2 2 352315

"petike megy a lecsóba - de a többi marad."

 

Ez a nagy terv, de MP vel törököt fogtak. Görcsösen fog ragaszkodni a székéhez. Az egész magatartását az a félelem hatja át, hogy belülről fogják megpuccsolni. Ezért nem enged senkit közel a kormányrúdhoz, ennek ellenére már nem ő a legnépszerűbb tiszás politikus. "Izgalmas" hónapok elé nézünk.

Előzmény: Fricu1 (352311)
Deressy Béla Creative Commons License 3 órája -2 6 352314

Az egész Fartizán a kormányban folytatja, a projektvezető urat leszámítva.

Előzmény: margarita02 (352307)
Fricu1 Creative Commons License 3 órája -2 2 352313

ezt lopom - engedelmeddel

Előzmény: margarita02 (352307)
feri a netről 3 Creative Commons License 3 órája -3 4 352312

"Akkor még Tramp nem háborúzott .

Sajnos azóta más világ van."        Van egy rossz hírem, akkor már folyt az Iráni háború ,sőt ukrán barátaink hálából elzárták a barátság kőolaj vezetéket . A MOL a stratégiai tartalékjait  égette.  És  ebben a válságos helyzetben követelte MP a 480 FT -os benzint.

Előzmény: tuktikka (352308)
Fricu1 Creative Commons License 3 órája -2 8 352311

Megmondtam, vagy megmondtam?

 

A tisza egy projekt.

A célja a rendszerváltás levezénylése profikkal, miután az elmúlt 16 évben az ellenzék saját erőből erre képtelen volt.

Ideküldték ezeket az embereket, ez most a feladat.

petike csak a címlap.

Akit le lehet majd cserélni, ha szar lesz a helyzet, lázadozik a nép, és rá lehet majd kenni, hogy ő bszta el a rencerváltást, ő a hibás mindenért!

 

petike megy a lecsóba - de a többi marad.

 

Most szólok előre...

Előzmény: margarita02 (352307)
rocky reloaded Creative Commons License 3 órája -2 8 352310

Még érdekesebb kérdés, hogy ki finanszírozta a Partizán idegen érdekeket képvisellö kreténjeit.

Előzmény: margarita02 (352307)
rocky reloaded Creative Commons License 3 órája -1 3 352309

Öcsisajt, vörös háttér? A személyzeti selejtekböl meg manifeszt elmebetegekböl álló Tisza kormány Matyi bá-t kopáló lépéseire dondolsz? Mintha anno Mati bá is nekiesett volna az egyházi iskoláknak (anyám is anno egy egyházi tanítóképzöben tanult, amikor Matyi bá-ék megszüntették, de anyámnak szerencséje volt, mert az elsöéveseket még átvették egy másik tanítóképzöbe). A gyerektelen és gyerekekhez egyáltalán nem értö nagyon HP kvótaspinkó oktatási miniszter egyik elsö húzása pont az egyházi iskolák megfenyegetése. Vagy a szintén személyzeti selejt Tanács faszi pont úgy áll neki bedarálni a magyar tudományos életet, mint példaképe és tanítómestere Matyi bá anno a sztalinista modell bevezetésével, amihez pont most akar visszatérni. Vagy az "elszámoltatás": A Maserati-val furikázó tiszás miniszter (természetesen ez nem luxizás) is el lesz számoltatva? Ahogy elnézem a tiszás képviselök vagyonbevallását, a fö tolvajokat igen csak a Tisza oldalán kell keresni: Láthatólag még sokkal többet akarnak lopni. 

Előzmény: macmester (352287)
tuktikka Creative Commons License 3 órája -3 1 352308

Akkor még Tramp nem háborúzott .

Sajnos azóta más világ van.

Előzmény: feri a netről 3 (352298)
margarita02 Creative Commons License 3 órája -2 3 352307

 

 

😂🤣😂🤣😂🤣😂

 

A függetlenobjektív éttermiségi.:-) Meg se kérdezem, hogy a partizános meló kinek a projektje volt.

feri a netről 3 Creative Commons License 3 órája -2 2 352306

"Orbán nagyon debilen néz... ez lett a felcsúti kisgömböcből... " még rosszabbul nézz ki mint a miniszterelnök "úr" mint amikor összeszarta magát?

Előzmény: Csökött--Pandacsöki (352304)
jóváhagyott tücsök Creative Commons License 3 órája -4 2 352305

A szabadsajtó kérdezte már Pötit a Paktumról?

Előzmény: Deressy Béla (352299)
Csökött--Pandacsöki Creative Commons License 3 órája -4 2 352304

Orbán nagyon debilen néz... ez lett a felcsúti kisgömböcből... 

Előzmény: macmester (352287)
Deressy Béla Creative Commons License 3 órája -4 4 352303

Most is Fidesz-tag a Messiás.

 

Legalábbis semmilyen hír nem volt sem a kilépéséről, sem a kizárásáról, csak a tagdíjtartozásáról.

 

Azt is mondta, hogy sosem süllyedt addig, hogy Fidelitas-tag legyen. Aztán kiderült, hogy az volt. :)

Előzmény: feri a netről 3 (352301)
Fricu1 Creative Commons License 3 órája -4 4 352302

Honnan tudná mi az?

Náluk olyan sose volt!

 

Csendesen mosolygok, mikor azt hiszik, hogy ŐK nyertek. Hogy ŐK váltottak rendszert.

 

Mint a bivaly orrában a bolha:

Öcsém, hogy MI milyen ügyesen szántunk!

 

Pedig ők csak a statiszták.

Az eldobható hasznos hülyék.

Mint a külügyes tiszás marha irodisták.

Hámiez? Én nem politizáltam, csak a leveleket tettem innen-oda, és a tiszára szavaztam!

De b+! politizáltál amikor áradoztál.

Megszívtad!

Mondtuk ezerszer!

Deennélnemlehetrosszabb!

De, lehet. Most már tudod te is?  !

 

200 ember itt, 41 ott, 200e amott.

MIND sorra kerültök!

Mi szóltunk, szóval áraggyatok!

Előzmény: a sas leszállt (352294)
feri a netről 3 Creative Commons License 3 órája -5 2 352301

"Ezt a nagypofájú kreténséget úgy írod mintha ez cáfolata lenne az általatok elbaszott 16 évre. " 

 

A miniszterelnök "úr" 2002 -tól volt Fidesz  tag!   Szerinted 22 év alatt hányszor szavazott a Fideszre ? Lehet ,hogy többször mint én vagy az ide írogatok közül jónéhányan!

Előzmény: Nadragu (352297)
feri a netről 3 Creative Commons License 3 órája -5 2 352300

"Ezt a nagypofájú kreténséget úgy írod mintha ez cáfolata lenne az általatok elbaszott 16 évre. " 

 

A miniszterelnök "úr " ott sem volt ? A miniszterelnök "úr" nem is élt 2024 elött ,vagy holdon élt eddig ,ő nem baszott el semmit ,csak mi?

Előzmény: Nadragu (352297)
Deressy Béla Creative Commons License 3 órája -3 9 352299

Politikailag ostoba dolog a Messiástól a migránsos témát felerősíteni, mivel

 

1. Orbán nem engedte be a migránsokat, akkor sem, ha az egész EU erre akarta kényszeríteni

 

2. A Messiás viszont be fogja őket engedni, hiszen elfogadja a migrációs paktumot. Ez esetben jobb lenne lapítania politikailag. Vagy úgy gondolja, ezzel a harsánykodással majd uralni fogja a pillanatot, és a birkái elhiszik, hogy az általa beengedett migránst a Óbán engedte be valójában? Vagy hogy nem is migráns, mert van pecsétes dokumentje?

 

3. Ha mégsem engedné be a migrácsokat, akkor nincs segíííííííííííííííííííííííííííííííly, amire annyira ráizzította a prolikat. Akkor nagyon szomorúak lesznek a segíííííííííííííílylesők.

 

Nincs jó forgatókönyv. Az lett volna az, ha nem baszogatja a migrációval a kormányt, hanem ugyanazt a politikát folytatja. Ugyanis ez is egy olyan téma volt, amiben a Fidesz abszolút megtestesítette a nemzeti egységet.

feri a netről 3 Creative Commons License 3 órája -4 3 352298

"És mit igért? Hogy holnapra minden be lesz vezetve? Nem vagytok ti azon az oldalon egy kicsit türelmetlenek és telhetetlenek? 

 

Érdekes amikor a kampányban kivörösödött fejje követelte 480 FT benzint akkor ő nem volt ilyen türelmes az akkori kormánnyal szemben meg ti sem mikor tapsoltatok neki !

Előzmény: Nadragu (352296)
Nadragu Creative Commons License 3 órája -4 4 352297

"Tiszás szellemi nívó.

Ezt a nagypofájú kreténséget úgy írod, mintha a 16 év alatt nem lett volna választás."

 

Ezt a nagypofájú kreténséget úgy írod mintha ez cáfolata lenne az általatok elbaszott 16 évre. 

Én a szellemi nívódra azért nem térek ki mert amid nincs azzal nem kell foglalkoznom.

Előzmény: a sas leszállt (352293)
Nadragu Creative Commons License 4 órája -5 2 352296

És mit igért? Hogy holnapra minden be lesz vezetve? Nem vagytok ti azon az oldalon egy kicsit türelmetlenek és telhetetlenek? 

Előzmény: feri a netről 3 (352291)
feri a netről 3 Creative Commons License 4 órája -2 3 352295

" (mivel az ígéret miatt szavazott a pötyire.)"  + a felesége és 2 felnőt gyereke!

Előzmény: feri a netről 3 (352291)
a sas leszállt Creative Commons License 4 órája -2 2 352294

jav: tisztújító

Előzmény: a sas leszállt (352292)
a sas leszállt Creative Commons License 4 órája -3 7 352293

Nadragu  10 perce    -1 1 352284

A fidesznyikek 16 évet b@sztak el az emberek életéből

 

 

Tiszás szellemi nívó.

Ezt a nagypofájú kreténséget úgy írod, mintha a 16 év alatt nem lett volna választás.

Előzmény: Nadragu (352284)
a sas leszállt Creative Commons License 4 órája -3 4 352292

Miután még nem tudjuk a tisztúőjító szavazás végeredményét, ez csupán egy szimpla behányás részedről, méghozzá elég butuska.

A megújulást is a jelenlegi elnökség fogja levezényelni.

Aztán ha nekünk a régi arcok kellenek, csak egy más, megújult struktúra, az is a mi dolgunk.

Ha meg izgulsz a megújulás miatt nézd át a parlamenti frakciót választás előtt és után.

Előzmény: macmester (352287)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!