Keresés

Részletes keresés

.S.M. Creative Commons License 2023.11.30 0 0 4

Nekem személy szerint életem szerelme a 86 marad. Szerintem az egyik legcsodálatosabb anime a világon.
Persze vannak ezen kívül is nagyon jók, mint az:
No.6

Your Lie in April

Oshinoko, Berserk

Zetsuen no Tempest

Terror in Resonance

....

Bár most, hogy így belegondolok és a szomorúakat vagy az elég drasztikus történetűeket részesítem előnyben....

.S.M. Creative Commons License 2023.11.28 0 1 3

Uh, azt a sorozatot én is ismerem, de nincs erőm megnézni.

Ha viszont kimondottan az cringe, nyálas részek miatt nem szereted őket, akkor ajánlani tudom a kicsit erősebb témájú és kompzícióju animéket.

 

Pl.  - The Kingdoms of Ruin

     - The Apothecary Diaries

     - Terror in Resonance (ez régebbi, szóval kicsit furcsa a rajzolása)

 

Esteleg:

     - Black Butler

     - Zetsuen no Tempest

     - Tokyo Ghoul (de ennek szigorúan csak az első 2 évada!)

Ezenfelül létezik néhány nagyon jó Otome game stílusú anime, ami bár nem mindig túl izgalmas, de lekötik az embert elég jól.

 

Remélem tudtam segíteni!

Előzmény: A.Schindler (2)
A.Schindler Creative Commons License 2023.11.28 0 0 2

Most bukkantam a 'sousou no frieren' című sorozatra.

 

Nem is rossz, élvezem.

 

Amiért viszont nem állhatom úgy általában az animét, az egyfelől a rajzolt figurák sematikussága, másfelől azok a viselkedési formák, gesztusok, kirohanások, amelyek talán Japánban természetesek és érthetőek, de engem zavarnak, nemegyszer taszítanak.

 

Vinnyognak, kaffognak, térden csúszva alázkodnak... nekem ezek az allűrök nagyon zavaróak.

 

Pedig vannak jó sztorik, csodálatos hátterek, értékes gondolatok, de egészében nem tudtam megbarátkozni a műfajjal.

.S.M. Creative Commons License 2023.11.27 0 1 1

Igen, az egy epic jelent!
Szerintem ez tipikusan egy olyan mondat, amit az is tud, aki csak hallott az animéről!

Előzmény: lestyanbandi (0)
lestyanbandi Creative Commons License 2023.11.27 0 0 0

Nem 0 Kame hame HA!

.S.M. Creative Commons License 2023.11.26 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

Nemrég nyitottam egy anime blogot, s kíváncsi vagyok nektek mi a kedven animétek, vagy éppen a legrosszabbak?
Volt olyan, ami felkapott volt, mindenki ajánlotta nektek, de ti magatok csalódtatok benne? Vagy éppen fordítva?

Kik voltak a legjobb szereplők és miért?

Köszi és üdv!
SM

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!