Keresés

Részletes keresés

nacional 1 Creative Commons License most 0 0 127433

Amikor Magyarország belépet a unioba? akkor kihuzta a nyeröszámot

 aláirta és jováhagyta a unio szabályait a szerzödést

amit már régen megszeget

ezért vonta meg a unio a felylesztési pnzt magyarországtol ami elösszrr fordul elö.

amit a unios országok szavaztak meg 

a unio egy szervezet aminek szabályai vannak 27 országbol áll

Bulgária a "legcsorob", de jol meg van. csak a szittya magyar logot ki, de enek vége.

 

A felylesztési pénz azért van, hogy a szegényeb országok hamarab felzárkozhassanak

ez volt a unio gondolat

ami husz harminc miliárd euro

magyarul husz harmin ezer milio  euro (forintba  kisem lehet mondani)

Előzmény: padisah (127412)
Völva Creative Commons License 2 perce 0 0 127432

Bizony nem! A képvisőházról szedte le. 

 

A magyar törvényhozáson semmi keresnivalója az EU zászlónak. Ugyanis az EU felett áll. Értem, hogy szovjettudatú nézőpontból ez nehezen érthető. 

Előzmény: I_have_a_dream (127426)
b.u.b.u.5.5 Creative Commons License 5 perce 0 0 127431

Akinek nem tetszik az EU vezetés, a játékszabályok annak kívül tágasabb.

 

Pont ez baszkurálta el Orbán, kívül már jobb lenne

Előzmény: I_have_a_dream (127419)
Eugene H. Krabs Creative Commons License 5 perce 0 0 127430

azt te meg sopi egyébként felfogtátok MIT jelent az, hogy ha valaki előírhatja, meg bírságolhatja Magyarországot azon az alapon, hogy a magyar törvényhozás milyen törvényeket hoz?

 

Nem árt tisztában lenni az EU működésével, így két évtized után, egy gizdasági szaktopikban. 

Előzmény: padisah (127415)
Eugene H. Krabs Creative Commons License 5 perce 0 0 127429

S hol vannak ezek a tranzitzónák? Hisz jövő héten már itt vannak, lehet ezrével?

 

Tízezrével. A négerek meg milliószám, többen lesznek mint a gyíkemberek. Mondták a hangok a fejedben. 

Előzmény: b.u.b.u.5.5 (127424)
I_have_a_dream Creative Commons License 5 perce 0 0 127428

Inkább ezen mantrázzatok, mint az ellopott, rabolt száz és szár milliárdokon. Az aljas indulatokra mindig lehet számítani. Kivéve amikor túltolják a barmok és akkorát zakóznak mint a csuti áprilisban.

Előzmény: b.u.b.u.5.5 (127424)
b.u.b.u.5.5 Creative Commons License 10 perce 0 0 127427

Ő erre szavazott. Remélhetőleg sopron mellé tesznek egy migritábort. 

 

Naná, ők európához akarnak tartozni......

Sikerült

Előzmény: Völva (127399)
I_have_a_dream Creative Commons License 10 perce 0 0 127426

Akkor nem a Bajszi Köteles szedette le ugye 2014-ben? Addig a Népstadionon volt? 

Nóóóórmális? 

Előzmény: Völva (127421)
ZOH (brüsszelita) Creative Commons License 10 perce 0 0 127425

Az egész folyamat rosszul volt tervezve és kivitelezve. (hogyan is lett volna jó megfelelő szakemberek nélkül?)

 

ezt en ertem, csak erre igy nincs tenyallas

 

amire meg van, az alapjan max valamelyik peches helyi kivitelezot lehet megszorongatni, aminek meg ertelme nincs

Előzmény: mica-r (127324)
b.u.b.u.5.5 Creative Commons License 15 perce 0 0 127424

Nem egészen bubuka. Kb. a régi magyar tranzitzónás megoldás lesz elővéve, aminél jobbat valszeg nem lehet kitalálni, el lesznek zárva a migrik (praktikusan: börtön) amíg nem döntenek a kérelmükről. 

 

S hol vannak ezek a tranzitzónák? Hisz jövő héten már itt vannak, lehet ezrével?

Előzmény: Eugene H. Krabs (127395)
b.u.b.u.5.5 Creative Commons License 15 perce 0 0 127423

emiatt nem lehet a vonatkozó jogszabályokat és joggyakorlatot olyanra átalakítani, hogy nem enged be senkit az únió, amíg nincs a menekültstátus lepapírozva

 

 

jogszabályt meg nem lehet módosítani, be van betonozva

Előzmény: padisah (127394)
Töki05 Creative Commons License 15 perce 0 1 127422

Völvus, te felfogtad, hogy az unió tagjai vagyunk? Nem, a munkahelyen sem szarhatsz betyárruhában az étkező közepére. 

A legviccesebb, hogy ojbán azért hülyített titeket, hogy szabadon lophasson. 

Előzmény: Völva (127421)
Völva Creative Commons License 20 perce 0 1 127421

Dehogy fogták. 

Kitűzték a magyar törvényhozásra az eu-s zászlót. Szeriük vissza tették valójában soha nem volt ott, és nincs is ott a helye. De nem valószínű, hogy felfogják miért. 

Előzmény: padisah (127415)
Töki05 Creative Commons License 30 perce -1 1 127420

Nem érted.

 

Szuverenitás: a mindig csinos jó illatú asszonyka bármikor lesz@pja az alkoholista, pizzaízű szuverén magyar f@szt !

Erről szól az afd, mi gatyánk, stb. Ezért imádják őket a völvus/padi félék. 

Előzmény: I_have_a_dream (127419)
I_have_a_dream Creative Commons License 30 perce -1 1 127419

Akinek nem tetszik az EU vezetés, a játékszabályok annak kívül tágasabb. Ennyi. Ha nem tetszik a feleség, férj el lehet válni. Nem kell együtt élni és mocskot fröcsögni folyton. A másik is ba...on egyedül meg te is.

Előzmény: padisah (127413)
I_have_a_dream Creative Commons License 30 perce -1 0 127418

Ne álmodozz, ábrándozz. Hülyék mindig is voltak, lesznek is. Háborús heccelők is. Ők szoktak jól járni pár millió ember vérén. 

Előzmény: padisah (127413)
nacional 1 Creative Commons License 45 perce -1 1 127417

"Tegnap hozta őket"

Ha ez igaz? akkor egy jo hir (hány migráns volt a gépen?)

 

mert akkor vége a unio birságnak ami 1 milio naponta?

 

Előzmény: Skarlát Boszorkány (127407)
Töki05 Creative Commons License 45 perce -1 0 127416

Az EU társuláskor kellett volna ezen sopánkodni… Szegény ojbán sem lophatott szabadin az EU-ban :(

 

Szomorú dolgok ezek. 

De még azt sem írhatjuk elő törvényben, hogy 20 forint legyen egy Audi RSQ8 :(((

 

Milyen szuverenitás az ilyen????

Előzmény: padisah (127415)
padisah Creative Commons License 1 órája -1 2 127415

azt te meg sopi egyébként felfogtátok MIT jelent az, hogy ha valaki előírhatja, meg bírságolhatja Magyarországot azon az alapon, hogy a magyar törvényhozás milyen törvényeket hoz?

Előzmény: padisah (127412)
Töki05 Creative Commons License 1 órája -1 2 127414

Magyarország egy szuverén ország, mi hozzuk a törvényeket” van egy rossz hírem, Magyarország az Unió tagja. Aláírta a társulási szerződést. 

 

Te is szuverén vagy, akkor szarsz az asztalra, amikor jól esik. De ha ezt a munkahelyeden teszed, kirúgnak. 

Egyszerű dolgok ezek.

 

ojbán jól érezte, hogy milyen buták vagytok. De már nem elegen - ez jó hír. 

Előzmény: padisah (127412)
padisah Creative Commons License 1 órája 0 1 127413

ezen a vonalon előbb utóbb lesz

és tulajdonképpen olyan háború legyen is, ami ezt a politikai elitet örökre eltávolítja az eu éléről

 

ez nem nemzetek közötti háború lesz, ez a nemzetek és a birodalom háborúja lesz (és tulajdonképpen hideg formában már most is van)

Előzmény: I_have_a_dream (127410)
padisah Creative Commons License 1 órája -1 2 127412

Ha betartjuk a törvényeket, és nem jön migráns, nyerünk évi 358 millió EUR-t. 

csak ezt a vastag részt magyarázd már meg nekem

 

mi az, hogy betartjuk a törvényeket? Magyarország egy szuverén ország, mi hozzuk a törvényeket, azt is hogy migráns nem jöhet be. Nem velünk tartatják be mások. Tehát? akkor mire is szavaztál, leesett?

Előzmény: Töki05 (127406)
Völva Creative Commons License 1 órája 0 2 127411

Te mi a francról beszélsz? 

Jelenleg egy háború van Európában az ukrán-orosz, azt a német rendszerpártok pénzelik. 

Előzmény: I_have_a_dream (127410)
I_have_a_dream Creative Commons License 1 órája -1 0 127410

Úgy kellene már egy jó kis európai belháború ugye? Nincs elég körülöttünk. 

Előzmény: Völva (127405)
I_have_a_dream Creative Commons License 1 órája -1 0 127409

Őslakosok 1200 évvel? Nem lesz az kicsit kevés? Vagy netán nem egy fehér lóért seftelték anno a földet itt valami ingatlan kufártól? Akkor nem is volt Honfoglalás?

Előzmény: padisah (127402)
Töki05 Creative Commons License 1 órája -1 2 127408

Völvus, jó lesz az neked, amikor a Mi Hazánk elveszi a boltodat, cserébeckapaz egy Nemzethy színű pántlikát?

 

Nálad butább embert még nem hordott hátán a Föld - na jó, talán izélke meg Padi méltó versenytársak…

Előzmény: Völva (127405)
Skarlát Boszorkány Creative Commons License 1 órája 0 0 127407

Tegnap hozta őket a Franz Liszt International Flughafenre az ukrán Antonov.

Előzmény: nacional 1 (127401)
Töki05 Creative Commons License 1,5 órája -1 0 127406

Az EU-ba való belépést nem a Tiszások szavazták meg.

 

ojbán nem fogadott be 350 ”migránst”, ezért fizetett a magyar állam évi 365 millió EUR büntetést. Most, ha nem akarjuk befogadni a 350 migránst, teljesen törvényesen, az EU törvényeit betartva kellene fizetni - állítólag - 20 ezer EUR-t / migráns = évi 7 millió EUR-t. 


Ha betartjuk a törvényeket, és nem jön migráns, nyerünk évi 358 millió EUR-t. 

Menjetek hidakat foglalni. 

Előzmény: padisah (127402)
Völva Creative Commons License 1,5 órája -1 2 127405

Schiffer András tdsSeporno51mc1uhhm2ó91ici70f1mg56li01a50.0m 9u68t41mgt0m7c6 

 

·Az INSA június 6-án publikált németországi felmérése egészen rendkívüli adatokat produkált. A rendszeren kívüli (értsd: kormányon még nem volt) pártok összesített - és ezért persze összeadhatatlan - eredménye elérte a lélektani 50%-ot, amire még soha nem volt példa! Csak összehasonlításként: a Merkel-korszakot lezáró 2021 őszi szövetségi választásokon ez a mutató alatta maradt a 24%-nak, de már akkor is jóval meghaladta az évtizedeken át megszokott mértéket.

 

Jó hírek! Egyszer csak felébred bárgyú nép.

nacional 1 Creative Commons License 1,5 órája -1 0 127404

Meg kellene nyugodni egy kicsitl 

csak anyi történt ami europában normális, kormány váltás volt

Előzmény: padisah (127402)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!