Keresés

Részletes keresés

izé5 Creative Commons License 2 perce 0 0 127754

Jóval korábban épült, és te gyorsan elfeledkezel az inflációról. 

Előzmény: mica-r (127693)
izé5 Creative Commons License 5 perce 0 0 127753

"Az emirátusokban 88% a migrik aránya."

 

Úgy nem tudunk beszélgetni, ha mindig mást értesz egyes fogalmak alatt, mint én. Azt mondd meg, hogy mennyi migráns él segélyen az arab emirátusokban. Sztem legfeljebb egy tucat. Akinek nincs munkája, az mehert az emirátusokból akárhová, vagy éhenhalhat az emirátusokban.

Szóval te a vendégmunkások arányával próbálsz kábítani, de a vendégmunkás az nem migráns. Az papírral érkezett, és előbb-utóbb haza fog menni. 

 

"Sírnivaló a fogalmatlanságod. "

 

Én ugyanezt mondom rólad. El is mondtam, hogy miért. 

Előzmény: Eugene H. Krabs (127691)
izé5 Creative Commons License 10 perce 0 0 127752

"ez Európa nagy titka vonzereje

Előzmény: izé5 (127751)
izé5 Creative Commons License 10 perce 0 0 127751

"Ez a te szubjektív értéktéleted. Ettől még a csádi migrinek lehetne jó célpont. Csak oda nem mehet.

 

es ez most hogy jon ide?"

 

A csádi migri mehetne a saját iszlám kulturájába, mondjuk Kuwaitba, de nem oda megy, hanem Európpába. Miért is? Mert itt nem kell dolgoznia, Kuwaitban meg (ha egyáltalán beengeik, kidolgozhatja a lelkéz. 

Hát ez Európa nagy titka. Eltartja a lusta migriket. 

Előzmény: ZOH (brüsszelita) (127690)
izé5 Creative Commons License 45 perce 0 1 127750

"Nyilván más nem egyezett volna meg, ha nagy projekt van :-)))"

 

Épp az a lényeg, hogy egy csomó polgármesteri hivatal kis volumenü megrendelésére hajtottak, és azokat is nyerték. 

Előzmény: mica-r (127689)
izé5 Creative Commons License 45 perce 0 1 127749

Akkor te már nem lehetsz jó tiszás. 

Előzmény: Skarlát Boszorkány (127688)
Völva Creative Commons License 45 perce 0 1 127748

LOL

Előzmény: soproniirsai (127745)
Völva Creative Commons License 45 perce 0 1 127747

Az arabusok nem igen mondtak ilyet. Egy arab lehet mondta, neked meg előadták mint az arabusok véleményét. 

Remek lenne ha vége lenne hamarosan, de azon kívül, hogy ez most a hivatalos mantra az EU-ban mi is mutat erre? Még tárgyalás sincs, mindkét fél finanszírozása az év végéig megoldott, utána Ukrajnáé nem. 

Előzmény: soproniirsai (127743)
mica-r Creative Commons License 45 perce -1 0 127746

Ezek kezdenek szaporodni Kinában is

Előzmény: izé5 (127740)
soproniirsai Creative Commons License 1 órája -2 0 127745

nem az én adómból megy.

Előzmény: Völva (127744)
Völva Creative Commons License 1 órája 0 1 127744

Mostantól kontroll van nem megafon. Nagy előrelépés :))

Előzmény: soproniirsai (127741)
soproniirsai Creative Commons License 1 órája -1 0 127743

hogyne

én nem vagyok annyira okos mint te, meg annyira nem is érdekel.

de meglepett tegnapelőtt, hogy az arabusok szerint is rövidesen vége.

Előzmény: Völva (127732)
izé5 Creative Commons License 1 órája 0 1 127742
Előzmény: Eugene H. Krabs (127685)
soproniirsai Creative Commons License 1 órája -1 0 127741

ez volt a megafon.

mostantól nektek kell pénzt tennetek bele.

Előzmény: Völva (127733)
izé5 Creative Commons License 1 órája 0 1 127740

"Csaxólok, a púnió gdp-je nagyobb mint Kínáé. "

 

Ja, ja. Ha a fodrász (meg a kukás. stb) munkáját ötszrös áron veszed figyelembe Európában Kínához képest. 

Előzmény: Eugene H. Krabs (127685)
Salvor2 Creative Commons License 1 órája 0 1 127739

Van egy hosszu interju a hvg-ben Hollo Gaborral, a hirkereso tulajjal (aki ugyesen manipulalta a hirek lathatosagat a facebook-on es a tobbi hasonlo szemetdombon). Sok erdekes dolgot mond (pl. hogy varta a letartoztatasat), erdemes elolvasni.

 

Ami a topic temajahoz tartozik: 1. szerinte a vagyonvisszaszerzes nem fog sikerulni; 2. a facebook-kormanyzast nem lesz kepes abbahagyni Magyar, pedig kene.

mica-r Creative Commons License 1,5 órája 0 0 127738

Én nem tartom valószínűnek. 
Ez még messze nem totális háború. 

Előzmény: Gabika(nem értelmiségi) (127737)
Gabika(nem értelmiségi) Creative Commons License 1,5 órája 0 1 127737

Szerintem nem a bombázások fogják eldönteni a háborút, hanem a finanszírozás hiánya. 

 

en attol tartok, hogy a piros gomb fogja.

Előzmény: Völva (127736)
Völva Creative Commons License 1,5 órája 0 1 127736

Szerintem nem a bombázások fogják eldönteni a háborút, hanem a finanszírozás hiánya. 

Előzmény: Gabika(nem értelmiségi) (127734)
mica-r Creative Commons License 1,5 órája -1 0 127735

nem szükséges

Előzmény: Völva (127728)
Gabika(nem értelmiségi) Creative Commons License 1,5 órája 0 0 127734

elobb utobb a dronokra is lesz megoldas (orosz ellendronok pl. mar eleg popecek)

Előzmény: Völva (127732)
Völva Creative Commons License 1,5 órája 0 1 127733

Magyar 7 milliót keresett állami cégekben pártküldöttként. 

Előzmény: soproniirsai (127731)
Völva Creative Commons License 1,5 órája -1 1 127732

Három négy éve mondod ugyanezt. Az orosz gazdaság is azóta nem bírja, és azóta fogy ki mindenből hamarosan. 

De pont ellenkezőleg, valójában felfutatta a releváns fegyverek gyártását. Ma jóval nagyobb a légiháborús Ukrajnán mint egy vagy fél éve volt. Várhatóan ez tovább fog fokozódni, ezt nem lehet megakadályozni olajtartájok belövésével. 

Előzmény: soproniirsai (127729)
soproniirsai Creative Commons License 2 órája -1 0 127731

Azt azonban így is megtudtuk, hogy a fideszes képviselő havonta bruttó 1 és 5 millió forint között fizetést kapott a Megafonnál, az Alapjogokért Központnál, a The European Conservative lapnál, a Batthyány Lajos Alapítvány cégénél, a BL Nonprofit Kft.-nél, valamint a Nagy Márton vezette Nemzetgazdasági Minisztérium főosztályvezetőjeként.

Gabika(nem értelmiségi) Creative Commons License 2 órája 0 0 127730

racka-4B. igen! magyar segbbe magyar lofaszt!

soproniirsai Creative Commons License 2 órája -1 4 127729

a drónfelhők gátolják az előreszállítást.

krím ellátása akadozik.

 

amúgy nem értem minek erőlködsz, ez a háború már csak a cár személyes érdeke.

az orosz elit ki akar szállni.

a kérdés az, hogy mikor lép ki valaki az elitből és nyírja ki a cárt.

 

mintha valahol láttam volna ilyent.

Előzmény: Völva (127723)
Völva Creative Commons License 2 órája 0 1 127728

Az EU talán hozzányúl a civilizált lakossághoz? 

Előzmény: mica-r (127719)
mica-r Creative Commons License 2 órája -1 0 127727

Így is lehet nézni, a megállapítás az orosz helyzetével kapcsolatban nem változik.

Előzmény: Gabika(nem értelmiségi) (127720)
Gabika(nem értelmiségi) Creative Commons License 2 órája 0 0 127726

benya es dizel nelkul minden modern gazdasag leall. anelkul meg nincs haboru.

Előzmény: Völva (127723)
soproniirsai Creative Commons License 2 órája -1 1 127725

a forint árfolyam azért ilyen, mert megszűnt a rendkívüli jogrend, eltűnt az orbánkockázati felár.

Előzmény: Völva (127721)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!