Keresés

Részletes keresés

Völva Creative Commons License 1,5 órája 0 1 128701
Völva Creative Commons License 1,5 órája 0 1 128700

Mentem bicajoznii szomszéd öreg úr ki egykor állatorvos volt már szóba hozta, hogy jönnek a migránsok! 

Hosszú lesz még ez. Végrehajtja Magyar Péter kormány a paktumot? Hova rakja az elbírására váró menedékkérőket? 

Szerintem az van, hogy a kormány először szorult defenzív szerepbe ezzel a témával és nehézkesnek látszik a jövő ezzel kapcsolatban, ha végrehajtja a paktumot. Aztán lehet nem hajtja végre én azt támogatom! Az eurót meg dugják fel, kifizetjük. 

Előzmény: soproniirsai (128638)
mica-r Creative Commons License 1,5 órája -1 1 128699

Nem tesz semmit, sosem voltál kultúrált beszélgető

Előzmény: izé5 (128684)
Völva Creative Commons License 2 órája 0 0 128698

Jah. Valószínűtlennek látszik. 

Persze soha nem lehet tudni, még lehet valami koalíció egy távoli jövőben amiben szerepet kap. 

Előzmény: _Veritas_ (128665)
rain dog too Creative Commons License 2 órája -2 2 128697

Én el tudom képzelni, hogy egyszercsak lesz...

Előzmény: izé5 (128684)
JAMIE222 Creative Commons License 2 órája -1 1 128696

Óvatosan urak, mielőtt még dikk infarktust kap a monitor előtt ülve.

JAMIE222 Creative Commons License 2 órája -1 2 128695

De, a tábort migránsfogadás okán csinálták, pont.

Kellett volna nekik még a maradék lóvé  és inkább benyelték volna az újabb arcvesztést is, csak idő előtt kitudódott, ezért inkább tagadták a zsenik...sírvaröhögős szmájli.

Előzmény: izé5 (128688)
Oxtim0n Creative Commons License 2 órája -1 2 128694

Ovis csúfolódás Peti--->pötyi--->pöcsi. Kiscsoport. Ennyi a szellemi szinvonaluk.

 

Dehát ők ezt addig vitték, tévéműsor foglalkozott miniszterelnök úr egyik testrészével, mint ő fogalmazott utóbb. Hogy azt mennyire és miért nem fogták fel, hogy ez a "The Man" image ellenében pont kurvára kontraproduktív volt szintén, azt én el nem tudom képzelni.

 

Mintha lett volna a kampánycsapatukban vagy 50% szabotőr, akik okosan olyan üzeneteket és képeket generáltak ,hogy minimum a "királlynőtmegölninemkellfélenetekjólesz" szintű kétértelme, egymással ellentétes kettős üzenete volt.

 

Előzmény: ZOH (brüsszelita) (128693)
ZOH (brüsszelita) Creative Commons License 3 órája -1 1 128693

A sok kolostormalacozás után a pöcsike egészen kulturált becézés. 

 

egyébként ez a "pöcsike" honann jön? van valami jelentése, vagy csak nem jutott jobb eszedbe?

 

(a kolostormalac elég egyszerű: a kolostor a Karmelitára utal, a malac pedig Orbán testalkatára illetve kulturáltsági színvonalára)

Előzmény: izé5 (128684)
soproniirsai Creative Commons License 3 órája -1 1 128692

Estére meglesz a fidesz kétharmad.

De azért 1 forintot nem tett a kampányba.

Előzmény: ZOH (brüsszelita) (128687)
Fedőneve: lábos Creative Commons License 3 órája 0 1 128691

Te hazudsz. 2021 december, putler.

Előzmény: izé5 (128635)
izé5 Creative Commons License 3 órája 0 1 128690

Hát csak bizakodjatok pöcsikében. 

Előzmény: ZOH (brüsszelita) (128687)
izé5 Creative Commons License 3 órája 0 1 128689

"Miért nem csinált a pocakos is féktelen gyűlöletkampányt?"

 

Mert a média és az internet nagyobbik fele pöcsike rendelkezésére állt. Ott korlátlanul terjeszthette a gyülöletkampányát. 

Tudod: "a börtön ablakába nem süt be a nap" élvehettük többször is pöcsike előadásában. 

Előzmény: Eugene H. Krabs (128683)
izé5 Creative Commons License 3 órája 0 1 128688

"Az általad belinkelt cikk már reakció volt"

 

Így van. 2014 szeptemberében már nyilvános reakciója volt a tábor tervének. A migránspaktumot meg később fogadták el. Tehát. Nem a migránspaktum teljesítése érdekében építették. 

Világos? 

Előzmény: JAMIE222 (128681)
ZOH (brüsszelita) Creative Commons License 3 órája -1 1 128687

Biztos vagyok benne, hogy pöcsike visszahozza a fideszt a hatalomba. 

 

Pár hónapja meg abban voltál biztos, hogy "pöcsike" sosem jut hatalomra. 

 

szép észrevétel

Előzmény: Eugene H. Krabs (128682)
ZOH (brüsszelita) Creative Commons License 3 órája 0 1 128686

Magyar Péter nem így gondolja, különben nem lenne Lex Orbán.

 

elvileg az a duma, hogy beígérték a 8 évet és most ezt teljesítik

 

de szerintem ez politikai hiba, mert 1) elveszi az időt-energiát a fontosabb alkotmánymódosításoktól (AB kuka, Sulyok kuka), 2) amire utaltál, hogy felemeli Orbánt olyasfajta komoly ellenféllé, akit jogászkodással kell távol tartani, holott erre az égvilágon semmi szükség nincs

Előzmény: Yorg365 (128670)
izé5 Creative Commons License 3 órája 0 1 128685

"Fidesz az európai polgári jobbközépre visszajönni nem tud, ott a Tisza van,"

 

A tisza azt hazudja, hogy középen van, közben az a valóság, hogy a szélsőjobbon helyezjedik el. Mihelyt megpróbál valóban középre húzni (pl. a tisztségek tisztelete) azonnal elveszti a szélsőséges választóit, vagyis a választói többségét. Végeredmény: a tisza nem tud a szélsőjobbtól (egyben szélsőbaltól) megszabadulni. 

Előzmény: soproniirsai (128679)
izé5 Creative Commons License 3 órája -2 1 128684

A sok kolostormalacozás után a pöcsike egészen kulturált becézés. Ezért nem is várok semmilyen retorziót. 

Előzmény: Töki05 (128678)
Eugene H. Krabs Creative Commons License 3 órája -1 1 128683

Pöcsike féktelen gyülöletkampánya volt eredményes. 

 

Brühühü

Miért nem csinált a pocakos is féktelen gyűlöletkampányt? Elég jól értett hozzá ("ukránok szekerét toljátok!!!")

Előzmény: izé5 (128657)
Eugene H. Krabs Creative Commons License 3 órája -1 3 128682

Biztos vagyok benne, hogy pöcsike visszahozza a fideszt a hatalomba. 

 

Pár hónapja meg abban voltál biztos, hogy "pöcsike" sosem jut hatalomra. 

Előzmény: izé5 (128673)
JAMIE222 Creative Commons License 3 órája 0 2 128681

Figyel papi, faszbúkon vissza pörgetheted, ha annyira percre pontosan érdekel. Az általad belinkelt cikk már reakció volt, mert borult  a bili, nem lehetett tovább sumákolni. Feltűnt a helyieknek a kerítés, mozgolódás, rendőri őrizet, a nem válaszolunk-kérdésre-nem tudunk semmit sem műsor szokásos forgatókőnyve.

Előzmény: izé5 (128674)
soproniirsai Creative Commons License 4 órája -1 3 128680

Igazítsd meg a csörgősipkát a fejeden, szemedre csúszott.

Előzmény: izé5 (128662)
soproniirsai Creative Commons License 4 órája -1 1 128679

Nincs visszatérés.

Luk a klasszikus baloldali térfélen van.

Fidesz az európai polgári jobbközépre visszajönni nem tud, ott a Tisza van,aki szívja fel a fidesz szavazókat.

A radikális putyinista konteós terepen a mihazánk van, de amúgy is kevesen vannak a kormányképességhez.

Területi háló, ami kell az evk nyeréshez,nincs többé.

Game over

Előzmény: _Veritas_ (128665)
Töki05 Creative Commons License 4 órája 0 2 128678

Schifi szerint tisztelni kell az állami intézményeket.

 

A moderatúra szerint is; mikor leírtam, hogy szatyor fing, rögtön törölték. A pöcsikét is GONDOLOM ugyanilyen vehemensen fogják tűzzel-vassal gyomlálni. 

Hiszen itt nincs kettős mérce a fityisz javára, nem igaz, hölgyeim?

Előzmény: izé5 (128675)
Töki05 Creative Commons License 4 órája 0 1 128677

harcz, ukrajna, harcz, ursula, harcz,harcz!

 

Szegény áldozatok vagyunk. 

 

Bár nem olvastam, erre tippelek

Előzmény: Yorg365 (128676)
Yorg365 Creative Commons License 4 órája -1 0 128676

Itt van Orbán Viktor tíz pontja a Fidesz választási vereségének okairól és a folytatásról

 

Orbán Viktor, a Fidesz elnöke a párt kongresszusán mondott beszédet. A volt kormányfő tíz pontban összegezte választási vereségük okait, beszélt a terveikről, valamint kommentálta a Tisza-kormány munkáját is.

izé5 Creative Commons License 4 órája 0 1 128675

Még én is padlóra tudtam küldeni pösike legújabb hazugságát. 

Előzmény: JAMIE222 (128669)
izé5 Creative Commons License 4 órája 0 1 128674

Hol nyilatkozott  pöcsi 2024 szeptember 3-án?? 

Előzmény: JAMIE222 (128667)
izé5 Creative Commons License 4 órája 0 1 128673

"Ebből már nem nagyon lehet visszajönni."

 

Biztos vagyok benne, hogy pöcsike visszahozza a fideszt a hatalomba. 

Itt csak egy veszély van. Az, hogy pöcsikét még időben eltávolítja a tisza belső köre, és jobbat tesz a helyére. Ámde sztem ez is kevés lesz. A globalista németek és a néppárt nem engedi ki a markából a tiszát. 

Előzmény: _Veritas_ (128665)
JAMIE222 Creative Commons License 4 órája 0 0 128672

Megy ő is a süllyesztőbe, mert most is hazudik. Amikor a magyarokról beszél, akkor saját magáról beszél.

Előzmény: Yorg365 (128668)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!