Keresés

Részletes keresés

Mental_PtIent Creative Commons License 2022.10.03 -1 0 132

A baly az, hogy én csak németül tanultam meg olvasni, ezért egy mukkot nem értek az egészből. Keresek walakit olwassa fel

Előzmény: AbbeyHull (131)
AbbeyHull Creative Commons License 2022.10.03 0 0 131

Én se tudok perfekt küldeni, lentebb is azt akartam mondani, másodlagos a kérdés, es az lett belőle, hogy másodlagos jelentőségű a poszter véleménye. De nem baj, mert az is igaz állítás (noha nem arra akartam kihegyezni).

Az autizmus szociális-kommunikációs zavar, az informació fogadása is hátráltatott. Pl vannak olyan autisták, akikhez felesleges  körmondatokban beszélni, mert úgyis csak az elejét meg a végét értik, a többi összefolyik értelmezhetetlen összevisszaságban. Írásban persze könnyebb, mert az nem tűnik el, es tagolhatja magának az autista, amig értelmesse válik a szöveg. Már, ha tud olvasni.

Előzmény: Mental_PtIent (107)
AbbeyHull Creative Commons License 2022.10.03 0 0 130

They walk among us.

Előzmény: híg ember (106)
Mental_PtIent Creative Commons License 2022.10.02 -1 0 128

Szerintem meg így van. Bírom mikor egyesek összefüggéseket keresnek és találnak. Is.

Előzmény: polária (6)
Mental_PtIent Creative Commons License 2022.10.02 -1 0 127

Most épp csajokat nézek, ha végeztem majd válaszolok, persze előbb elolvaslak.

 

https://www.youtube.com/watch?v=kzOyYpNghzg

Előzmény: lipovánok (124)
dave_dömper Creative Commons License 2022.10.02 0 0 126

Et bozony pontosan így van, ez valóban a te hibád. Ráadásul még, ha láttad volna minden idők egyi leg-sikerültebb magyar rajzfilmjét, a "Macskafogó" c. - t, az is eszedbe juthatott volna, hogy az illető nem is

azt mondta, hogy "ronda és kövér" (ahogy ítt írod), hanem, ahogy a rajzfilmben, a mexikói piramis - beli  denevértanya - jelenetben "Pedro, amigo Mio" válaszolja a Padrone - nak "Gazda ! Ez itt egy Intermausz.

Puha és kövér". Na jó. Most csak ennyi, mert immár teljesen elkóboroltunk a topik eredeti témájától.

Előzmény: Mental_PtIent (123)
4robo4 Creative Commons License 2022.10.02 0 0 125

helo

Előzmény: lipovánok (124)
lipovánok Creative Commons License 2022.10.02 0 0 124

endike rendszeresen beleb@szik a katolikus topicba álljunk bosszút.

 

Tagold mondatodat vesszővel (,), büdöstroll, hisz így nem tudni, hol a tagmondat-határ, büdöstroll.

Előzmény: Mental_PtIent (119)
Mental_PtIent Creative Commons License 2022.10.02 -1 0 123

Lehet az én hibám, de ha walaki homársággal vádol(?), akkor rögtön az jut eszembe hogy az illető ronda és kövér. Tapasztalat, hogy azok szoktak arra gondolni, a szép fiúk szőke csajokra

Előzmény: dave_dömper (122)
dave_dömper Creative Commons License 2022.10.02 0 0 122

Na igen, de amikor egy férfiember a nőkről kezd filózni, nem feltétlenül a feje irányítja a cselekedeteit-

Ahogy régebben szokás - volt mondani ilyenkor : "Ott jár az eszed, ahol másnak a faxa".

Előzmény: Mental_PtIent (121)
Mental_PtIent Creative Commons License 2022.10.02 -1 0 121

Heteroszexuálisnak ilyen kérdés megse fordul a feje helyén

Előzmény: dave_dömper (120)
dave_dömper Creative Commons License 2022.10.02 0 0 120

Az már csak részletkérdés, hogy mind nő volt - é, avagy akadt - é közöttük hébe - korba férfi is ?

Előzmény: Mental_PtIent (118)
Mental_PtIent Creative Commons License 2022.10.02 -1 0 119

endike rendszeresen beleb@szik a katolikus topicba álljunk bosszút.

 

Abba nem gondol bele a 8általános, hogy miatta minden protestánst, neoprotot gyűlölni fognak, assziszik mind bunkószar, de én nem is. elteritot minősíti, hogy ő is belerondított. Sose hittem, hogy diplomája lenne, az érecségit se. Mert ronda és kövér

Előzmény: dave_dömper (117)
Mental_PtIent Creative Commons License 2022.10.02 -1 0 118

Első jegyesem echte szőke volt, első feleségem barna-feketefura volt. Az első barátnőm szőke, az ucsó szexjelenetem barna. Mert? Mi a jelentősége? Van? Mér nem látom? Mit mond a varázsgömböd?

Előzmény: híg ember (116)
dave_dömper Creative Commons License 2022.10.02 0 0 117

De legalábbis lenszőke. De végtére is ez itt, ebben a topikban teljesen off.

Előzmény: híg ember (116)
híg ember Creative Commons License 2022.10.02 0 0 116

Az exed barna volt...?

Előzmény: Mental_PtIent (115)
Mental_PtIent Creative Commons License 2022.10.02 -1 0 115

Inkább dumáljunk értelmes dolgokról. Pl nekem újabban, túl negyvenen, megint a szőke csajok  keltik fel érdeklődésem, persze vörösek is

Előzmény: dave_dömper (113)
Mental_PtIent Creative Commons License 2022.10.02 -1 0 114

Értelek talán, de Szent István államalapító a katolikus vallásra építette magyarországot 1000 éve, ami nekem pl jó. Attól függetlenül, hogy nem vok katolikus.

Előzmény: dave_dömper (113)
dave_dömper Creative Commons License 2022.10.01 0 0 113

Talán nem ártana még egyszer beleolvasni az előzőekben hivatkozott hsz.-om második (egymondatnyi) bekezdésébe, valamint az azt követő komplett bekezdésbe és rögvest kiderül, hogy mit értettem / értek "trivialitás" alatt. Ennek pedig nem sok köze van az általad kifogásolt finanszírozási ügyakhez, csakis az

állam és az egyház olyan fajta összekapcsolódásáról szól, amelyet itt, ebben a fórum / topikban többen

is tagadtak és erre próbáltam egy olyan válasszal előhozakodni, amely nem valami egyéni meglátáson alapul(t), hanem kutya-közönségesen az állam egy olyan törvény(rendelet)alkotó tevékenységén, ami, amellyel tevőlegesen, a korábbi politikai rendszerben megismert, természetesen meggyűlölt "három T"

néven elhíresült elve alapján működő politikai rendszeréről próbált kritikát mondani, illetve vetíteni ez

utóbbi, általam említeni merészelt tényre, amely immár megelégedett a "két T" (Támogatott és Tiltott" egyházak kasztjait hozta létre, azaz egy olyan rendszerrel váltotta fel a korábbit, amelybe (legalábbs e vonatkozásban már a "harmadik T", azaz a "Tűrés' fogalma sem fér bele.. És ennek a 2010-es években, akárhányban, egyáltalában nem szabadna triviálisnak lennie egy magát valamennyire is demokratikus berendezkedésű államalakulatnak tartó országban. Kb. ennyit az előző hsz.-om értelmezééhez.

Előzmény: Mental_PtIent (111)
Mental_PtIent Creative Commons License 2022.10.01 -1 0 112

Yut eszembe a Hit Gyülekezet 1979-ben indult és az államhatalom üldözte, nem hogy pénz, a tagok pénzelték

 

A történelmi egyházak már letettek valamit az asztalra, szerintem ők megérdemlik a támogatást

 

Sok törpe szektát meg csak a pénzimádat miatt hoznak létre.............. sorban csődölnek............ országosan

Előzmény: Mental_PtIent (111)
Mental_PtIent Creative Commons License 2022.10.01 -1 0 111

Mi az a triviális? Én csak a Covidról tudok.

 

Másfelől ez az én világomban műhisztinek minősül. Egy jól működő egyháznak nincs szüksége arra, hogy támogassák. Wolt egy szekta, a Hegyen Épült Város. Nem tom kik mennyit perkáltak bele, én olyan 1-1,5 milliót 2,5 év alatt (30ezer havonta, legesminimum). Az meg megint más kérdés, hogy mire költötték. Az ősegyházakban a hívek tartották el a gyülekezetüket. Szegényke Anániáséknak is azé kellett megdögleniük, mer eltünt amit igértek

Előzmény: dave_dömper (110)
dave_dömper Creative Commons License 2022.10.01 0 0 110

Még - hogy az állam nem avatkozik bele aktív módon a vallási életbe, a hit egyéni megélésébe, a vallás gyakorlásába ? Aki ilyet merészel állítani, vagy tagadja ennek nyilvánvaló tényét, az vagy téved, avagy tudatosan hazudik, vagy teljes szellemi sötétségben, "farkasvakság"-ban él.

 

Ennek a tézisnek a bizonyításához, megértéséhez elég csak a lehető leg-egyszerübbet, leg-triviálisabbat végiggondolni.

 

Volt - e a legutóbbi időben olyan törekvés, szabályozás sőt - mondhatni állami törvény - rendelet-alkotás, amelyet az épp a hivatqalban lévő magyar kormány alkotott és ami nem mással foglalkozott, nem mást szabályozott, mint azt, hogy a hazánkban jelenleg (legalábbis akkor) működő hitbéli szervezetek közül melyiket ismeri el bevett / történelmi egyháznak és melyeket nem. Azután, ha ezt jól végig-gondoltuk, következhet az, hogy itt már korántsem arról van szó, hogy vannak Támogatott, Tűrt és Tiltott vallási, egyházi szervezetek és intézményeik és hogy valójában hogyan - miként érvényesül ennek a megítélése

és milyenek a lehető legkülönfélébb gyakorlati következményei a napi valóságban ? Aki ezt, ennek létét,

valós meglétét tagadja, az egész egyszerűen vagy vak, vagy egész egyszerűen csak hazug és nem más. tagadja

híg ember Creative Commons License 2022.10.01 0 0 109

Mr. Mangalica

 

Az ki...?

Előzmény: Mental_PtIent (108)
Mental_PtIent Creative Commons License 2022.09.30 -1 0 108

Újraolvasva emlékezz., hogy Baál húgának hazudta a feleségét a fáraó miatt. Vagy Balrog. Ja nem, hanem Ábrahám.

 

Újabb bizonyíték, hogy nem olwastad a Bibliát.

 

És 1 wicc. Ha a hágyé több tízezer iskolázatlant megtérít, akkor figyelmen kívül lesz Ítéletkor hagyma, hogy mit tett Uzoni Péterrel és merre kergette a Tallér szellemet-

 

Ne feledd a 8általánosoknak egy isten enes, sőt ahogy Mr. Mangalica fogalmazott: apostol

Előzmény: vaporyebirjó zabsztarjára (-)
Mental_PtIent Creative Commons License 2022.09.30 -1 0 107

Az autista információt fogad de nem tud küldeni,nem?

 

 

Inkább aszociális vagy, nem?

 

Chak izé.

 

Lám ismered a történelmet,.......... készüly fel rá, hogy akik nem ismerik azoknak démonizált leszel, meg elmebeteg és troll

Előzmény: AbbeyHull (92)
híg ember Creative Commons License 2022.09.30 0 0 106

Autista vagyok

 

Mán te is...?!

Előzmény: AbbeyHull (92)
híg ember Creative Commons License 2022.09.30 0 0 105

Mi nem vagyunk ilyen óriási feladatra hivatottak

 

De illik úgy járnunk, amint ő járt...

Előzmény: AbbeyHull (101)
AbbeyHull Creative Commons License 2022.09.30 0 0 104

A vitapartner és az igazság tisztelete jegyében, gondolom.

Előzmény: 2robot2 (102)
Mental_PtIent Creative Commons License 2022.09.30 -1 0 103

Ne sértegesd az elmebetegeket. Az nagyon zsidó aztán majd megutálnak

Előzmény: 2robot2 (102)
2robot2 Creative Commons License 2022.09.30 0 0 102

letiltottalak bulvárember

Előzmény: AbbeyHull (101)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!