Keresés

Részletes keresés

Aladin és a csodalámpa Creative Commons License 2022.05.10 0 0 161

Még van egy fontos májusi nap, a Május 40 annyira május, hogy az már egyenesen junius, s az már csak hab a tortán, HOGY SOSE JÖN EL............ÁLOMSZÉP - akárcsak a Kommunizmus.

 

- át is kéne tenni, javaslom tegyük át a Munka Ünnepét tehát Május 1-et, tegyük át Május 40 -re, amennyire szeretnek dolgozni az emberek -s bár csak lélekben lesz -lenne lehetséges, de szerintem többen meg fogják ünnepelni.

Előzmény: Óz, a nagy varázsló (160)
Óz, a nagy varázsló Creative Commons License 2022.05.10 0 0 160

Már hogy ne éljen, akkor született Petőfi, + január 1, nevezetességeket illetően, az egyedüli születésnapi dátum amit tudok,- Univerzális szinten. Ezt is csak ez év elejétől szilveszte óta tudom,és csak a hónapot s a napot az évet csak sejtem.

Előzmény: Patreides (156)
Patreides Creative Commons License 2022.05.10 0 0 159

Carpe diem... Seize the moment! :)

Előzmény: Patreides (158)
Patreides Creative Commons License 2022.05.10 0 0 158

Hát, a téli napforduló konkrétan Sztálin (hivatalos) születésnapja, azt egy időben valóban sokaknak ünnepelniük kellett.

Azóta kiderült, még ez is hazugság volt, mert valójában három nappal korábban született.

Ahogyan Szent Iván éjszakája is egy hazugság ma már, a naptárreformok tolták el a dolgot, a nyári napfordulót három nappal korábbra.

.

Mi meg itt ünnepelgetjük az ilyen napokat... Május 1.... Ahelyett, hogy minden nap megünnepelnénk, hogy még élünk.

Előzmény: én könyöklök és hallgatok (157)
én könyöklök és hallgatok Creative Commons License 2022.05.10 0 0 157

Miért mindig csak április 1., meg május 1. ? Igazságot a többi elsejének!

 

Ezt verd le a római császárokon...

Hagyományosan a téli-nyári napfordulókat meg a tavaszi-őszi napéjegyenlőségeket szokták ünnepelni, függetlenül attól, hogy milyen naptárrendszer van..

 

Előzmény: Patreides (155)
Patreides Creative Commons License 2022.05.10 0 0 156

A január 1-je kivétel, az egy rohadt nap, az ne éljen.

Főleg a délelőttje.

Előzmény: Patreides (155)
Patreides Creative Commons License 2022.05.10 0 0 155

Szerintem valami június 1-jén is történt.

Az nem lehet, hogy nem.

Hiszen az az első félév utolsó hónapjának kezdőnapja.

Érdemtelenül leértékelt nap.

Miért mindig csak április 1., meg május 1. ? Igazságot a többi elsejének!

Előzmény: én könyöklök és hallgatok (154)
én könyöklök és hallgatok Creative Commons License 2022.05.10 0 0 154

Miért csak május 1-je éljen?

 

Tényleg nem tudod?

 

1776 május 1-én alapította Adam Weishaput az Illuminátusokat.

A kezdeti sikerek után, nem sokkal később betiltották, és az Igazak Ligájaként működött tovább jóbal szerényebben... Hozzájuk csatlakozott az ifjú  Marx Károly, és az ő kérésükre készített egy Alapdokumentumot, amit kicsit átdolgozva létrejött a Kommunista Kiáltvány. És végig megünnepelték a május 1-ét.

 

Előzmény: Patreides (153)
Patreides Creative Commons License 2022.05.10 0 0 153

Miért csak május 1-je éljen? Szerintem éljen június 1-je is.

Mert megérdemli.

én könyöklök és hallgatok Creative Commons License 2022.05.09 0 0 152

Párizsban is ünnepeltek:

 

Óz, a nagy varázsló Creative Commons License 2022.05.09 0 0 151

boksz & street fight bajnok

 

 

Szabadúszóként, nem hivatalosan, lakónegyedi- "gengszter" alapon

Előzmény: Óz, a nagy varázsló (150)
Óz, a nagy varázsló Creative Commons License 2022.05.09 0 0 150

Kigugliztam megint és ..ÉGEK, de ahogy emlitettem vagyok/voltam acélolvasztár, - magas hőfokon van edzettségem innen - esélyes, hogy túléljem még ezt a leégést is. Elsősorban, hogy maga Óz a nagy varázsló kicsoda - micsoda, és aztán, L. Frank Baum kicsoda, s aztán még ezután is átmentem guglival Grimm tesvérekre is,- röviden: tényleg nem garantált, hogy holnap még találkozni fogunk ugyanitt..

 

Mentségemre, amikor én 10 évesen ide- oda rakosgattam ezt a meséskönyvet a könyvespolcomon, ugyanakkor azaz ezzel egyidőben voltam pehely súlyban boksz & street fight bajnok, - igy már valahogy meg van magyarázva hogy mitől lehetett ennyire torz képem a fentebb tárgyaltakrol.

 

 

Ugyanakkor 2:  saját magán egyszemélyes HOLOKAUSZT - ban is éltem, szóval ...Khm...

Előzmény: Patreides (149)
Patreides Creative Commons License 2022.05.09 0 0 149
Előzmény: Óz, a nagy varázsló (148)
Óz, a nagy varázsló Creative Commons License 2022.05.08 0 0 148

Alig ismerem a mesét, fejből még a szerző se jön be, pedig egy éve ugyanitt a fórumon és ugyanigy - mert ugyanilyen formán a nicknevemből kiindulva szintén felmerült egy más topicban, akkor elég jól kigugliztam, tudom van Bádogfavágó, Oroszlán és kábé ennyi + valami csaj, ja az lenne Dorothy ..

Emlékszem, néztem TV -ben, s még a könyvre is mintha emlékeznék, hogy rakozsgattam ide oda a könyvespolcon, imádtam egyébként a könyvet tényleg rajongtam érte, de én gyerekkoromban azaz 8 - 9 - 10 évesen már egészen komoly regényeket olvastam, asszem ezért nem került  sorra Óz, a nagy varázsló. Azelőtt pedig, ovis koromban asszem nem volt meg a családban, 8- 10 évesen már későn került a kezembe.

Előzmény: Patreides (112)
Woodoo - Woodpecker Creative Commons License 2022.05.08 0 0 147

Nézegetem, de semmi érdekes, vagy csak azért nem tetszik, mert nem ajánlatos összekötözött kézzel járkálni az utcán...

 

..de azért ez már elég MODERN

 

Előzmény: fass (144)
Patreides Creative Commons License 2022.05.07 0 0 146

Nappal meg... Alien Május 1.

Előzmény: Patreides (145)
Patreides Creative Commons License 2022.05.07 0 0 145

"Milyen tüneted lett a csernobilos kis víztől?"

 

.

A radioaktív csapadéktól éjszakánként programozóvá változtam.

Előzmény: Maketheworldabetterplace (123)
fass Creative Commons License 2022.05.07 0 0 144

aztan ne vegyel zubbonyt floridaban      meleg lesz nagyon is nem kell

Előzmény: Óz, a nagy varázsló (143)
Óz, a nagy varázsló Creative Commons License 2022.05.07 0 0 143

Előzmény: fass (142)
fass Creative Commons License 2022.05.07 0 0 142

elotted az elet    jo utat

Előzmény: Óz, a nagy varázsló (141)
Óz, a nagy varázsló Creative Commons License 2022.05.07 0 0 141

Ajaaaajj ....nyőgdíj az még nálam elég messze van, igy az általad felvázolt boldogság is, - de van másik boldogságom ne törödj, tán jobb a tiednél: még előbb be kell állnom dolgozni - nyugdij előtt- de még ennek előtte is meg kell teremtenem a munkahelyemet a PRÓFÉTA MEGVÁLTÓ ISTEN & MENNYORSZÁG hivatalt,  s ott aztán illene dolgoznom is valamit, azaz már dolgozok most is az emlitett munkakörökben -próféta - de még nem hivatalos, és ennek ahogy mondtam 26 éve..Vigasz. ebből +gazdagszok, még családalapitás előtt állok, van gyerekem, de még eszembe se jut 55, 6 évesen öregségre gondolni se, rengeteg melóm van. Dolgozok is, nem acélba, zenébe, ugyanannyi a munka esetleg még több is, egy zeneszerző sokszor nagyobb öngyilkos mint akárki, de visszafogom magam, nem akarom utolérni Beethovent, beérem Mozart-al.

 

Ahogy mondtam TANULOK, hogy DOLGOZHASSAK az isteni mennyországba ott MONEY van, legalább egy Alon Musk vagy 3x Alon Musknyi lóvét is be kell zsebeljek, s akkr innen indulok nősülni családot alapitani, érdekelnek a csajok, kicsik nagyok, inkább a kisebbek, ezért nem tudom milyen náci leszek még német vagy cigány vagy ki tudja, cigányoknál vonzóbb a feleség - asszony kinálat, szóval ilyesmi az én boldogságom, legyen vagy nyóc feleségem azt lesz ahogy lesz. Volt is már pár menyasszonyom de ahogy késik a saját fejlesztésű isteni doktorátusom, igy nincs fizetésem se és elvesztettem jó pár kis ropogós cigány menyasszonyt ezt be kell ismernem, de lesz másik, nem parázok bár elég nagyon fájnak ezek a veszteségek. S hamár Elonmuszk, engem is érdekelnek a repülő szerkezetek, drónok, én is drónozok és még kivánok fejlődni aerodinamikában vagy mijafaszaz, repülőtan na + zenében is, de öregeskedni még tervben sincs..+van beszélve top milliárdossal - ez csak kettönk közt mondom el- baloldali top milliárdossal meg van dumálva, hogy drónnal fogok Kolozsvárrol Budapestre repülni és leszállni amikor hivatalosan is ISTEN leszek, és amiután lyól leváltjuk Orbán Vektort...majdnem most is leváltottuk csak kirugtam mindenkit mert tul sok volt a sápadarcu, és nagyon elszaporodtak a grófi és az efféle főúri hajlamok baloldalon, - ez igy volt, megnézheted miket irtam idén január februárban az "Orbanisztánban jártam" topikba.

 

- elnézést az OFFÉRT & még 1x vagy még 100x - 1000x..

 

Előzmény: fass (140)
fass Creative Commons License 2022.05.07 0 0 140

orommel latom hogy most mar nem dolgozol es a humorod a REGI         hidd el egy oreg embernek   boldog csak akkor lehetsz ha nyugger leszel     es nem kell fogadhoz verni a garasokat   ha erdelyi vagy kulon udvozollek    

Előzmény: Óz, a nagy varázsló (137)
Óz, a nagy varázsló Creative Commons License 2022.05.07 0 0 139

Óz, a nagy varázsló Creative Commons License 2022.05.07 0 0 138

El kell vigyem szabóhoz a nadrág nagyon bő a többi OKÉ, és nem tudom mennyire lesz legális ilyenben defilálni az utcán de 1x kiprobálom, s ha már rabruha, akkor akár még a kényszerzubbony is beillik utcai viseletnek, viszont a kényszerzubbony csuf, mig a rabruha egész mutatós.

Előzmény: Óz, a nagy varázsló (137)
Óz, a nagy varázsló Creative Commons License 2022.05.07 0 0 137

Rabruhám már van, pár éve vettem secönd üzletből de vadi újan- 10 euroba se került, minden van benne ilyen csikozott anyagból sapka ing és nadrág van hozzá műanyag lábra köthető vasgólyó is.

 

Amikor a Bukarest melletti Jilavan voltam, a pszichiátrián  egy alkalommal amikor vizsgáatra vittek a Mina Minovici Intézetben- kábé ez a neve-  lánc is volt a lábamon, azelőtt valami örültek kiugráltak az ablakon azért tettek láncot azután a fegyencek lábára..régi szép idők

 

https://inml-mm.ro/

Előzmény: fass (135)
Óz, a nagy varázsló Creative Commons License 2022.05.07 0 0 136

Nem gürizek, de van benne az is, egyebek közt vagyok- voltam acélolvasztár és samotozó kömüves, de sajnálni azért nem kell, és politikust nem is illik sajnálni.

 

Legyőzni..nahát ez a kis csatározás is ugy kezdődött mint a viccben: itt én ütöttem vissza s a másik oldalon pedig pont a magadfajta nácik állnak, akik egyébként a családom is, paradox de ha ugy adódik még én is lehetek náci (is) - az elmondottak alapján, tisztán látható, hogy elvileg teljes a győzelem, teljes győzelem de egyelőre mégsem az, mert én még egyszerüen nem vagyok belenőve a szerepembe, a vezető szerepébe. Kell még tanuljak hozzá..

 

 

kit akarsz legyozni     engem nem tudsz mert csak egy nick vagyok    es 20 eves gyakorlatom van itt PROFI VAGYOK ITT

 

 

Téged IS - és a sok társadat IS vagy társunkat  IS,  nekem 50 éves gyakorlatom van mondjuk, 1995 től a kezemben vagytok MIND, akkor született a VARÁZSLAT 1995 tavaszán- most épp születésnapja van, vagy évforduló 26 éves a HÚKUSZ PÓKUSZ

Előzmény: fass (134)
fass Creative Commons License 2022.05.07 0 0 135

remek vegyel magadnak   olcso

Előzmény: Óz, a nagy varázsló (132)
fass Creative Commons License 2022.05.07 0 0 134

tehat gurizel   most sajnaljalak meg ?  egyebkent te tulajdonkeppen kit akarsz legyozni     engem nem tudsz mert csak egy nick vagyok    es 20 eves gyakorlatom van itt PROFI VAGYOK ITT

Előzmény: Óz, a nagy varázsló (133)
Óz, a nagy varázsló Creative Commons License 2022.05.07 0 0 133

Nem tombol semmi ..ez a szakma - egyszerüen csak MELÓZOK

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=161453713&t=9250406

Előzmény: fass (130)
Óz, a nagy varázsló Creative Commons License 2022.05.07 0 0 132

Kösz, de épp Floridában készülök apámhoz, megnézem egyuttal ezt a srainght jacket is.

Előzmény: fass (129)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!