Keresés

Részletes keresés

vonRotburg Creative Commons License 1,5 órája 0 0 87263

Hm. Mennyi és molilyen hús volt abban a "párizsiban"?

Előzmény: Fricu1 (87246)
vonRotburg Creative Commons License 1,5 órája 0 0 87262

Mióta érdeke? Amióta háborút indított Ukrajna ellen. Volt ám pár előzménye ugyan, csecsen és grúz háborúk, Kŕímannektálás, orosz "szabadságos" katonák Donbaszban...

Előzmény: Fricu1 (87248)
bosijani Creative Commons License 2 órája 0 0 87261

ezt,most nem értem. mire utalsz?

Előzmény: Fricu1 (87260)
Fricu1 Creative Commons License 3 órája 0 0 87260

Ezt most láttam egy szomszéd fórumon:

 

Megmondtam, vagy megmondtam?

Fricu1 Creative Commons License 3 órája -1 0 87259

Amikor bejelentették, hogy hova lesz az út legközelebb - mindjárt került 20-30 rendőr, aki odament, és eltakarította a szart...

Volt, hogy ELŐRE összefogdosták a kiilleszkedetteket.

 

https://www.facebook.com/magyarjelen/videos/rengeteg-a-rend%C5%91r-haz%C3%A1nkban%EF%B8%8F/1325471799199203/

Előzmény: bosijani (87257)
bando53 Creative Commons License 3 órája 0 0 87258

Hű B + ez igen pocsék látvány!:-(

Előzmény: -remény- (87251)
bosijani Creative Commons License 3 órája 0 1 87257

peti hány végsőkig elkeseredett, megnyomorított magyaron segített?

 

mégis megbízták az emberek. 

 

a bűnvadászokat másképp kellett volna csinálni,mondjuk,hivatalosan. bár,nem sok esélyük lett volna ahhoz. 

Előzmény: Fricu1 (87256)
Fricu1 Creative Commons License 3 órája -1 0 87256

Nem járták az országot?

 

Hát a bűnvadászok mit tettek?

Oda mentek, ahol az embereknek segítség kellett.

 

peti hány végsőkig elkeseredett, megnyomorított magyaron segített?

 

Nem kell név szerint, csak egy számot!

 

Olyan helyekre mentek, ahová a lábatokat nem mertétek betenni!

 

A fidesz azzal vádolta hogy nácikok, a tisza, hogy fidesz seggnyalók - mi meg szarunk mindkettőre - már bocs.

Előzmény: bosijani (87255)
bosijani Creative Commons License 3 órája 0 1 87255

a facén mindig jön a mi hazánk posztja.(pedig,nem keresem)

sokan tudnak róla,nyugi...igaz, negatív értelemben. talán,nem véletlen írták,hogy kisfidesz...

azé,nehogy azt mondd,hogy csak az a 300 ezer ember tudott toróékról...

jah,járni kellett volna neki is az országot,a tisza támadása helyett.

Előzmény: Fricu1 (87253)
-remény- Creative Commons License 3 órája 0 0 87254

 Mit találtam nektek legények?  Na mit?  ;-(

Fricu1 Creative Commons License 4 órája -2 1 87253

Fordítva ülsz a lovon.

Felcseréled az okot az okozattal.

AZÉRT alacsony az érdeklődés, MERT a kutya nem tud róla, el van hallgatva.

A dávid dórika = meta gondoskodott róla, hogy a Torockai NE is látszódjon, és letekerték a MH-at is.

 

Ahogy ezt el is ismerte Hírkereső hírgyűjtő oldal tulajdonosa, holló gábor, hogy manipulálta a hírek elérhetőségét...

 

Csak addig bszta ez csőrödet, míg a tisza volt fsz rossz oldalán- igaz-e?

Most mintha megértőbb lennél...

Előzmény: bosijani (87250)
-remény- Creative Commons License 4 órája 0 1 87252

Ollankis izé vagy!Láthatod:A Grimm testvéreket is érdekelték!! 

Előzmény: bosijani (87250)
-remény- Creative Commons License 4 órája 0 0 87251

 Kiváncsian várom a képhez tartozó "hír" cáfolatát,vagy éppen mekkerősítését.  Állítólag ez egy olyan konvoj(volt),ami iráni drónokat szállított Oroszországnak és a "madgyar" fedőnevű "partizán" intézte el a salátáját.Keresem,hogy feltűnik.é még valahol,mint hír

bosijani Creative Commons License 4 órája 0 2 87250

hát,kb a választás előtt ennyien voltak.

arról ki tehet,hogy toró érdektelen az emberek többségénél?

mondjuk a 6 képviselő is mutatja,nincs kereslet. a tv meg azt adja,ami pízt hoz a konyhára.

Előzmény: Fricu1 (87249)
Fricu1 Creative Commons License 4 órája 0 0 87249

Torockairól volt szó!

 

De nézd meg a média-megjelenítés adatait:

 

https://nmhh.hu/cikk/257495/A_politikai_szereplok_mediahasznalata_a_hirmusorokban__2025_szeptember

 

M1:

fidesz  57%

tisza  25%

MH  1,7%

 

ATV:

fidesz  45%

tisza  16%

MH  1,1%

 

Hir TV:

fidesz  54%

tisza  31%

MH  1,2%

Előzmény: bosijani (87247)
Fricu1 Creative Commons License 4 órája 0 0 87248

Mióta érdeke a zuniónak az orosz érdekek elleni fellépés?

 

Az orosz látta el nyersanyaggal, energiával a nyugatot, és kapott cserébe technológiát, nyugati termékeket.

(bár egyre kevésbé szorult rá)

 

Mi, az unió mit nyertünk, mit nyerünk az orosszal szembeni keménykedéssel?

 

A négyszeres árú LNG-t a jenkiktől?

A 100 dollár feletti olajat?

 

Mi benne a buli?

 

Hogy lesz fegyvergyártás, ha nincs orosz vasérc, szén, koksz, energia?

Hogy lesz ződ átállás, ha nem lesz napelem, inverter, chip, mert a kínaiba is belerúgunk?

 

Taglald már légy olyan kedves!

 

Mert én úgy látom: a nyugat tökön szúrta magát - ideológiai alapon.

Nem kell szeretni az oroszt, kínait. De kereskedni vele - az más kérdés.

 

A janki -bár lélekszámát tekintve kisebb, a GDP-ben erősebb.

15 éve még kb. pariban voltunk - de mára csak a fele, harmada vagyunk - több lakossal.

Ők vámmentesen hozhatnak be, mi 15%-os vámot fizetünk...

Kóhn bácsi tapsikol - odaát...

Előzmény: karul (87244)
bosijani Creative Commons License 5 órája 0 2 87247

a MH nak van oldala,tót is irogat.

csak visít,mert rasszista kijelentései miatt tiltották.

 

Előzmény: Fricu1 (87242)
Fricu1 Creative Commons License 5 órája 0 0 87246

Tegnap voltam a helyi SPAR-ban.

150 ft 10 deka párizsi, vagyis 1500 ft kilója.

 

Az ársapka miatt 10%-os a kulcs rajta, vagyis a beszerzési ár 1360 ft.

1360 ft, amennyiért a termelőnek már megéri, meg van rajta a maga haszna, hiszen ő nem ársapkás.

Tehát 1360 ft-ért adja a kereskedőnek. Ebbe az árban benne van a hústermelő, a takarmány ára, a húsfeldolgozó ipar költsége, a szállítás - minden költség, ami addig a pillanatig felmerült, hogy párizsi lett belőle.

 

Ő meg kirakja a pultba 4-5000 ft-os kilónkénti áron! Mert annyi a nem ársapkás párizsi ára.

 

Szerinted ok?

 

És ha nem lesz ársapka - újra annyi lesz.

Ja, nem, több, mert az eddigi "veszteségeket" ki kell termelni.

Azokat a "veszteségeket", amiket már egyszer szétterítettek az összes többi terméken...

Pont, mint a kamattámogatások okán.

 

Egy fillérrel nem lesz olcsóbb semmi!

Viszont - drágább lesz - minden, ha kivezetik.

 

Írd fel a mai árakat - és nézd meg fél év múlva, ha kivezették.

Olvasd a fejemre - ha tévedtem!

 

(előre szólok, a disznóhús nem ér, mert annak le fog menni időlegesen az ára, mert a sertéspestis miatt nem veszi meg tőlünk a kutya sem - évekig, mint legutóbb a csirkevész miatt)

Előzmény: karul (87243)
bando53 Creative Commons License 5 órája -2 1 87245

Ezt a hülye Mandiner akadémiás szövegedet nem unod még? A te seggnyaló dumádat meg  a jobb oldalon mi  unjuk már de nagyon!:-DDD 

Előzmény: érteniakarom (87235)
karul Creative Commons License 6 órája 0 1 87244

A jövőt még nem tudjuk,csak ezt vizionálod.

 

Látod nem lett háború éhezés energia hiány.

Igen a hatalomváltás nagyon kellett!

Leváltottak egy olyan kormányt,amelynek a vezetője engedte az alárendeltjeinek a korrupciót,finoman fogalmazva a közpénzek,uniós pénzek eltulajdonítását,és ezekben ő is aktívan részt vett.

És az uniós politikában,szembement az unios érdekekkel és aktívan támogatta Oroszország politikáját.

 

Gyakorlatilag egy áruló volt,aki a keresztény nemzeti köntösben tetszelgett,és mindenki hazaáruló volt aki nem értett vele eggyet,vagy vegzálta.

 

 

Előzmény: Fricu1 (87232)
karul Creative Commons License 6 órája 0 1 87243

Sajnos az ársapkák azon túl hogy sok ember pillanatnyilag úgy látja hogy ez milyen jó hogy van,előbb vagy utóbb megszüntetésre kerülnek,mert a gazdasági szereplőket hátráltatják,és ennek minfenki megfizeti az árát.

A vállakozóknak nagyon előnytelen,ezért egy részük vagy tönkre megy,

vagy kénytelen más termékkörben árakat emelni.

 

Észre kéne már venni hogy ez nem a szocializmus.

 

 

Előzmény: Fricu1 (87230)
Fricu1 Creative Commons License 6 órája -2 1 87242

És vajon a Torockainak miért nincs FB oldala?

Miért is van letiltva?

 

Miért is lejt a pálya gatyónak?

Kinek a stáb-főnöke is jött a metától?

 

Nem szégyenled magad ilyenkor?

 

Ja, bocs. Nem. petike is ezt mondta Torónak...

Akkor nektek is szabad.

 

Legfeljebb szánalmas.

Előzmény: érteniakarom (87236)
Fricu1 Creative Commons License 7 órája -2 1 87241

És ti ugyanazokkal a fasiszta, demokrácia alapelveit a sárba tipró intézkedések harcoltok a fidesz múltja, tettei ellen? 

 

Ugye tudod, hogy demokráciát NEM LEHET diktatórikus eszközökkel létrehozni?

Úgy csak diktatúrát lehet építeni. Csak most nem  fidesz diktatúra lesz, hanem tiszás. Und?

 

Gyula:

 

szarból csak szar-várat lehet építeni.

Előzmény: vonRotburg (87237)
érteniakarom Creative Commons License 7 órája -1 1 87240

Ha hangosan kiabálsz, attól még nem lesz igazad!

 

 

"A lényeg az, hogy a NER évei alatt felnőtt egy kommunikációs alvilág, amelyben a gyalázkodás, a lejáratás és a személyes fenyegetettség érzésének keltése sokszor nem kisíklásnak, hanem munkamódszernek tűnt.Most pedig mintha ennek a világnak néhány szereplője először tapasztalná meg, hogy a nyilvánosság nem csak pajzs lehet, hanem bizonyíték is. A videók, posztok, cikkek, üvöltések és célzott támadások nem feltétlenül tűnnek el a süllyesztőben.Megmaradnak. Visszakereshetők. És adott esetben eljárások alapjai lehetnek.Ez az: ami igazán kellemetlen lehet azoknak, akik sokáig azt hitték: a politikai hátszél mindent elvisz."

Előzmény: bando53 (87222)
Fricu1 Creative Commons License 7 órája 0 0 87239

Nem ő, hanem azok akik ide küldték!

Bár ő is komoly pénzeket fog szakítani - arra mérget vehetsz!

 

Pl. a Shell, aki a MOL megszerzésével egész kelet-közép európát behúzhatja!

Nézd csak meg a MOL gazdasági adatait!

 

Az ő megadóztatásából van a rezsi-csökkentés.

És még így is maradt nekik elég...

 

Most átlendül az inga!

Ahogy írtam már tizen-éve is:

Gazdasági perpétum mobile.

 

Privatizálunk, mert az állam rossz gazda. (MDF, SZDSZ, MSZP, korai FIDESZ)

Aztán visszaveszünk mindet mert a magyar nép érdeke azt kívánja, hogy hazai kézben legyen. (FIDESZ napjainkig)

 

Most megint jön a privatizálás.

Kirabolnak minket - és ti tapsikoltok hozzá.

 

Aztán jön a MH, vagy más nemzeti csapat - és visszaveszi - sok pénzért.

 

Soha nincs vége...

Előzmény: vonRotburg (87234)
érteniakarom Creative Commons License 7 órája 0 0 87238
vonRotburg Creative Commons License 7 órája 0 1 87237

Aki minden hatalmi ágat maga alá gyűrt, az az előző 16 év Orbán-kormánya volt.

A jogállamiság, demokrácia helyreállításán épp a jelenlegi kormány dolgozik.

Előzmény: Fricu1 (87233)
érteniakarom Creative Commons License 7 órája 0 0 87236

Igen a MH nem terjesztette a beszédeit , ezért nem tudsz róluk.  

 

Tudod , néha az FB nagyon is tárgyilagos a követéseknek hála. Ja , te nem tudhatsz erről, mert ha a Torockai nincs fent, akkor te sem fogsz ott lenni.

 

 

Előzmény: Fricu1 (87233)
érteniakarom Creative Commons License 7 órája 0 0 87235

Dehogy nem! Csupán ő a mandiner akadémián tanultak szerint , mindig a másikra fogja a személyeskedését.

Előzmény: -remény- (87231)
vonRotburg Creative Commons License 7 órája -1 2 87234

Otthagy egy havi 49 milliós állást.

Jelentös vagyona van.

A miniszteri fizetését felajánlja, asszem, a koraszülött-mentöknek.

És éhesebb, mint 16 éve. Aha.

Csak én érzek itt némi ellentmondást.

Előzmény: Fricu1 (87232)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!