Keresés

Részletes keresés

érteniakarom Creative Commons License 30 perce 0 0 86920

Hallgasd meg ezt a fiatal lányt: https://www.facebook.com/reel/1627561925002722

Előzmény: Fricu1 (86919)
Fricu1 Creative Commons License 1,5 órája 0 0 86919

Csakhogy tanulj:

 

Nézzük akkor a tényeket - pl. az olasz-albán táboroztatással kapcsolatban:

Az olasz albán országok közti megállapodás főbb pontjai:
Csak ideiglenesen vihet oda migránst az olasz - max. 28 napra!  És csak olyan országból, amellyel befogadási szerződése van. Pl. Tunézia, Egyiptom, Marokkó, Banglades.
 Azokat a migránsokat, akik olyan országból jönnek, amely garantáltan nem működik együtt a hazatérésben (pl. Szíria, Afganisztán, vagy számos szubszaharai ország), el sem viszik Albániába, mert az eljárás eleve kudarcra lenne ítélve.
Ezek tehát biztosan MARADNAK Olaszországban.
Akiket mégsem fogadnak vissza a kibocsájtó országok, azokat az olasz a saját költségére vissza kell vitesse Olaszországba.


És nézzük a számokat:

 

Első turnus, 2024 október:
Mindössze 16 férfit (bangladesi és egyiptomi állampolgárokat) vittek át az olasz haditengerészet hajójával.
Közülük 4 főt azonnal visszavittek sérülékenység (egészségügyi okok, fiatalkor) miatt, a maradék 12 embert pedig a római bíróság döntése után szintén vissza kellett szállítani Olaszországba.
Eredmény: NULLA.
És a költségekről nem beszélünk: Hadihajó oda-vissza, legénység, rendőrök, eü-s személyzet, stb.

 

A második és harmadik hullám (2025. január és április):
A kormány a jogi viták ellenére újabb hajókat indított: először 49, majd később 40 elutasított menedékkérőt szállítottak át a gjaderi táborba.
Aztán a jó részüket vissza. Elég, ha buzinak vallja magát - és akkor már mehet is vissza, mert a buziknak nem biztonságosak a kibocsájtó országok.
Mind buzi lett hirtelen...
Az aktuális állapot:
Kb. 90 migráns van a táborban, a kiutasításra várva.

Egyetlen csónakkal több érkezik pl. Lampedúzára.

 

Csak azzal a migránssal nincs gondja a befogadó országnak - amelyik SOHA nem teszi a lábát a területére.

Ha betette a lábát- SOHA nem lehet tőle megszabadulni.

 

És ez csak az egyetlen kérdésemre a válasz.

A többire keress választ magad...

Előzmény: érteniakarom (86914)
Fricu1 Creative Commons License 1,5 órája 0 0 86918

Itt egy másik:

 

Az elkövető rövid ideig a menetiránnyal ellentétes forgalmi sávban haladt, majd visszatért a saját sávjába és menekült tovább. A többszörösen büntetett előéletű férfi – aki három, felfüggesztett szabadságvesztés hatálya alatt áll – cselekményével erőszakkal akadályozta a rendőri intézkedést, és szándékosan közvetlen veszélynek tete ki a rendőrök életét, testi épségét, ezért az ügyészség elrendelte az őrizetét.

 

https://24.hu/belfold/2023/04/03/letartoztattak-az-amokfutot-aki-majdnem-elgazolt-egy-rendort-a-3-as-fouton/

 

Vagy egy harmadik:

 

A letartóztatásban lévő, büntetett előéletű, három felfüggesztett szabadságvesztés hatálya alatt is álló vádlottat a bíróság 5 év fegyházbüntetésre ítélte és 5 évre eltiltotta a közügyek gyakorlásától, valamint elrendelte korábbi felfüggesztett szabadságvesztései végrehajtását.

 

Innen:

https://ugyeszseg.hu/sulyositasert-fellebbezett-az-ugyeszseg-az-eroszaktevo-ugyeben-a-nograd-megyei-fougyeszseg-sajtokozlemenye/

 

Elég?

Mert sorra dobja fel a net....

Előzmény: vonRotburg (86912)
Fricu1 Creative Commons License 2 órája 0 0 86917

A bíróság az ügyészség indítványára a többszörösen büntetett gyanúsított letartóztatását, – aki a jelen bűncselekményt két felfüggesztett szabadságvesztés büntetés hatálya alatt követte el – a szökés, elrejtőzés és a bűnismétlés veszélyére figyelemmel, egy hónapi időtartamra elrendelte.

 

Innen:

https://ugyeszseg.hu/letartoztatasban-a-kulfoldi-ferfi-aki-kessel-tamadt-a-rendorokre-fotokkal-a-kozponti-nyomozo-fougyeszseg-sajtokozlemenye/

 

Gondolom az ügyészségi közlemény elég releváns.

 

De neked tilos rákeresni?

Olyan kezdesz lenni, mint a libsi lányom.

Amiről nem veszek tudomást - az nincs is.

 

Pont tegnap mondtam neki:

 

Ugye tudod, hogy a fiad pont 18 éves, mint az a szerencsétlen angliai fehér srác, akit leszúrt a migráns, és akit megbilincseltek a rasszista rendőrök, gyakorlatilag megölték?

Ti erre szavaztatok!

 

És nem, nem holnap lesz ez - de EZ lesz. Itt is!

És akkor már késő lesz tenni bármit is!

Ahogy mára nyugat-európa elveszett.

65 millió migránst nem lehet soha többé kirakni.

 

A mostani migrációs paktum évi 20e-ről szól.

Ha meg tudják valósítani. HA!

 

És a többi?

 

Végük.

Előzmény: vonRotburg (86912)
Fricu1 Creative Commons License 2 órája -1 0 86916

Én tudom a választ.

Gondolom te is, csak kényelmetlen...

Elütöd egy poénnal, hogy ne kelljen a valósággal szembenézni.

Előzmény: érteniakarom (86914)
Fricu1 Creative Commons License 2 órája 0 0 86915

Torockai már akkor a határt járta, a mzőőri szolgálata kutatta fel és adta át a rendőröknek őket.

Ő volt a kerítés "szellemi atyja".

Ők, akik a kemény mag, akiket nem tudott vona hatástalanítani.

Ma őket hívod MH-nak.

Előzmény: QuantumSingularitas (86913)
érteniakarom Creative Commons License 3 órája 0 0 86914

Aki kérdezi!   :-)))))

Előzmény: Fricu1 (86908)
QuantumSingularitas Creative Commons License 3 órája 0 1 86913

2015-ben az MH még nem létezett, 2018 után következett be a Jobbik pártszakadása és MH képviselői csoport kivállása.

Előzmény: Fricu1 (86910)
vonRotburg Creative Commons License 3 órája 0 0 86912

Ok, de konkrét esetet kértem.. 

Előzmény: Fricu1 (86906)
bando53 Creative Commons License 4 órája -2 1 86911

Magyar Péter továbbra is sunnyog, az ellenzék továbbra is várja a nyilatkozatot a migráns paktumról!

 

https://magyarnemzet.hu/belfold/2026/06/magyar-peter-fidesz-tisza-migracios-paktum-boka-janos

Fricu1 Creative Commons License 12 órája -2 2 86910

Nem.

A MH ötlete volt, csak a fidesz - ezt is - lenyúlta...

De megépült, és hála érte orbánéknak.

Azóta mindenki épített (akinek kis esze volt), legfeljebb nem úgy hívta.

A barom osztrák pl. szárnyas kapunak.

Aztán épített a lengyel is - de az övét kifizette az unió, pedig a fehérorosz tuti nem akar átmenni, max tankkal - annyira csipázzák egymást.

És persze a nigger eléggé tájidegen a diktatúrák földjén...

 

Én az orbánék helyében buszra tenném (tettem volna) őket, és irány büsszel.

Ha az osztrák nem engedné át - és nem engedné - akkor Hegyeshalomnál leszállás, és megmutatom nekik a helyes irányt Bécs felé.

Aki meghívta őket - bssza is meg őket!

Előzmény: Misi te hülye vagy (86899)
Gunwerks Creative Commons License 12 órája 0 0 86909
Csak elméletben helyénvaló a „három csapás” kifejezés. A gyakorlatban nem működ(tet)ik.
Előzmény: Fricu1 (86906)
Fricu1 Creative Commons License 12 órája -2 2 86908

Elárulnád nekem, hogy mi történik azokkal migránsokkal, akiknek a kérelme elutasításra kerül?

Melyik ország feladata lesz végrehajtani a kitoloncolását?

Hol lesznek a kitoloncolási hotspotok, és miért ott?

 

Hány elutasított migránst sikerül valójában kiutasítani európából?

Évente, és összesen?

A mennyiből?

Az eu-n kívüli olasz - albán hotspotnak hány lakója is van?

 

 

És az utolsó kérdés - akkor ki is a hülye?

Előzmény: érteniakarom (86880)
AirTractor Creative Commons License 12 órája -3 1 86907

Látom, kedvenc szavajárásod ez az EUnuch. - És ugye  milyen találó! Utal az európai vezetők impotens politikájára! 

(Szankciók működnek, Annaléna- Putyin forogjon 360 fokot, vagy kajakallas kioktat.)

Előzmény: vonRotburg (86883)
Fricu1 Creative Commons License 12 órája 0 1 86906

Valami rosszaságot követ el a humanoid.

Letartóztatják és vádat emelnek ellene, melynek során az ügyészség közli, hogy hogy a korábbi HÁROM felfüggesztetjét is le kell majd ülni.

Amivel nincs is gond - már azzal, hogy ülnie kell, de fából vaskarika.

Mert az első felfüggesztettnek AZONNAL végrehajtandóvá válik, mikor egy újat elkövet valaki.

Az a magyar ítélkezés csődje, ha valakinek kigyűlhet három.

Azt azt jelenti, hogy mire elítélik, addigra már kettő újat is elkövet.

És még mielőtt megkezdené a letöltést - újabbat követett el.

Tehát a hibát háromszor is elköveti az ügyészség, bíróság - hiszen nem akadályozza meg a bűnismétlést.

Előzmény: vonRotburg (86877)
Gunwerks Creative Commons License 12 órája 0 0 86905
Szóval nem kérte, de (kis) részben fizette. Logikai kapufa, de ez nem újdonság.
Előzmény: -remény- (86903)
Gunwerks Creative Commons License 12 órája 0 0 86904
Az embert ne a származása, hanem a tettei alapján ítéld meg. Amúgy mit énekel, Valhallát? Már, ha az északi áriáról van szó!? (Segítek: te az árjára gondolhattál.) ;)
Előzmény: -remény- (86902)
-remény- Creative Commons License 12 órája 0 0 86903
Előzmény: Gunwerks (86901)
-remény- Creative Commons License 12 órája 0 0 86902

Na jó!Ma még!De aztán annyi...       Ugye nem várod tőlem,hogy bizonygassam Zuckerberg északi típusú ária mivoltát?     

Előzmény: Gunwerks (86900)
Gunwerks Creative Commons License 13 órája 0 0 86901
Akkor miért térítette meg az építési és a fenntartási költségek egy elhanyagolható részét?
Előzmény: Misi te hülye vagy (86899)
Gunwerks Creative Commons License 13 órája 0 0 86900
És az említett tulajdonosok hovatartozása hogyan bizonyítható?
Igyál (még) valamit, hogy ne legyen cserepes a szád! ;) Egyébként dehogy veszlek komolyan, nagyon is szórakoztatsz.
Előzmény: -remény- (86896)
Misi te hülye vagy Creative Commons License 13 órája 0 0 86899

Az EUNuchCCCP máig nem térítette meg a déli határzár költségét.

 

Nem is rendelte. Orbán ötlete volt.

Előzmény: QuantumSingularitas (86882)
vonRotburg Creative Commons License 13 órája 0 0 86898

Visszavert=visszavett

Előzmény: vonRotburg (86894)
vonRotburg Creative Commons License 13 órája 0 0 86897

Azé' a fiatalkorunk "Béketáborában" volt jópár kedves vezető, aki rávert jópár évet, erre a 4+16-ra...

 

Előzmény: -remény- (86889)
-remény- Creative Commons License 13 órája -1 1 86896

Mondjuk a kérdésedre készséggel,de a többire---ne röhögtess,mert cserepes a szájam!!!  A parlamentben,mintegy másfél hete zokogta el,hosszan sorolva a cégek tulajait,akik őt szegényt le-ki tiltották! Mondjuk MP azonnal reagált is,volt röhögészet is rendesen.  De ők már csak ilyenek!  ;-)

Figyu!Kérlek ne végy komolyan,a kijelentéseimet se!Sőt!Ha kérhetem,ne szólj,ne említs,ne írj,Ígérem nem válaszolok! ;-)

 

Előzmény: Gunwerks (86893)
vonRotburg Creative Commons License 13 órája 0 1 86895

Ezúttal szeretnék neki is ismeretlenül gratulálni, valamint felkérlek, hogy továbbítsd neki is a kérdéseimet. 

Előzmény: QuantumSingularitas (86887)
vonRotburg Creative Commons License 13 órája 0 1 86894

Nem olyan biztos, hogy visszavert, lehet, hogy csak túl korán volt még.

Előzmény: -remény- (86890)
Gunwerks Creative Commons License 13 órája -1 0 86893
Hol és mikor írta, vagy mondta, hogy a zsidók tiltották le? Hivatkozás és forrásmegjelölés szükséges lehet, hogy - magadon kívül- bárki is komolyan vegye a kijelentésed! Hajrá!
Előzmény: -remény- (86891)
Gunwerks Creative Commons License 13 órája -2 0 86892
Gyere le Anulu! A magashegyi ritka levegő nem segíti elő a tiszta gondolkodást! ;)
Előzmény: -remény- (86879)
-remény- Creative Commons License 13 órája 0 1 86891

Édes srác ez a Tóth Laci!  Szembe jött velem egy lélekfelemő műve,amely azt bizonygatja,hogy MP nem is szivecskét formál a kezéből és nem is akkor,mikor még az erkély alatt járt a "tömeg" Persze,hogy hazugságról óbégázik,hoszen ez a dolga!

De!Nekem az tetszik igazán,hogy a párt oldalát már telezokogta azzal,hogy őt honna-mindenhonnan tiltották le a zsidók!!! Hogy tolsz ilyen videókat letiltva HAZUGLÁDA?  Vagy lehet,hogy csak egy politikus,aki küzd a mekkélhetéséért? Fizet még neki ezért valaki?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!