Keresés

Részletes keresés

Zajoncful Creative Commons License 2022.04.20 0 0 topiknyitó

Szép napot :)





Én egy 27 éves mozgáskorlátozott fiatalember vagyok aki már évek óta grafikai dolgokkal foglalkozik. Logó készítés és egyebek.

Azt szeretném megkérdezni hogy tudnának e számomra olyan grafikusi munkát munkákat biztosítani amit itthonról is eltudok egészen nyugodtan végezni időről időre?

Precíz, vizuális gondolkodásmódú, nyitott személyiség vagyok.

A legfontosabb szempont a kiemelkedően elégedett ügyfelek pozitív visszajelzése.

Hosszútávú együttműködés érdekelne, de nem zárkózom el az alkalmi megbízásoktól sem, így projekt alapú munkákat is szívesen fogadok.

Grafikusként folyamatosan keresem a lehetőségeket, hogy a lehető legváltozatosabb projekteken dolgozzak és segítsem az adott terméket, szolgáltatást vagy céget egy piaci szinten versenyképes vizuális irányvonal kialakításában.

Leginkább DTP grafikák, kiadványok, csomagolásdesignok, logók és arculati tervek megvalósításán dolgozom,viszont nyitott vagyok más feladatokra is.

Imádom a munkám! :)

Pontos és precíz munkát adok ki a kezemből a határidőket tiszteletben tartva és rugalmasan.

Akár szívesen be is segítek a jelenlegi grafikusuknak a feladatokban, bármire nyitott vagyok.





Munkáim:







https://www.instagram.com/baratistvan1994/







Várom mielőbbi válaszukat.





Előre is megköszönve bizalmukat.







Tisztelettel:







Barát István

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!