Keresés

Részletes keresés

angi841 Creative Commons License 2022.02.10 0 0 3

Köszönöm szèpen a segítséget. Rádirok a Tengerszem ovival kapcsolatban, lenne pár kérdésem. 

Katkabhegy85 Creative Commons License 2022.02.06 0 0 2

Óvodapedagógus állásból válogatni tudsz, én vidéki állami oviban dolgoztam mielőtt feljöttem Budapestre. Magánban helyezkedtem el, viszont elmentem jópár interjúra és nálam nem a pénz számított, hanem, hogy normálisak legyenek a kollegák és a körülmények. Így végül a 14. kerületi Tengerszem ovi mellett döntöttem. A vezető nagyon segítőkész, sok munkát levett a vállunkról és egy nagyon szimpi csaj mellé kerültem, de ismerve a többieket, bárki mellett jól tudtam volna dolgozni annyira jó a kollektíva. Nagyon jó az ovi szemlélete és mivel jól szervezettek a napok, így könnyen fel tudtam venni a napi ritmust, mindenki tudja a dolgát. Egy csoportban nincs sok gyerek. Ezelőtt 32-35 gyerekkel kellett szinte egyedül dolgoznom, azonban a Tengerszemben a váltótársamon és a dajkán kívül volt egy ped asszisztensünk is és csak 18-22 gyerek volt. Azért is irtam múlt időben, mert ez idő alatt jöttem össze a férjemmel és a közös élet új fészket hozott nekünk, így kénytelen voltam váltani, azonban nagyon szívesen segítek és adok infót vagy tanácsot privátban, ha szeretned.

Fleur de sel Creative Commons License 2022.01.30 0 0 1
Fleur de sel Creative Commons License 2022.01.30 0 0 0

nem 0 hirdetés van a neten... 

 

angi841 Creative Commons License 2022.01.30 0 0 topiknyitó

Jelenleg 6, éve Budapesten egy 9. kerületi állami óvodában dolgozok, azonban nagyon nem vagyok megelégedve a hozzáállással és a körülményekkel értve ide a vezetőséget és a kollegákat, a gyerekeket nagyon szeretem, de ez a mostani helyzetet már nem tudom elviselni így gondoltam a váltásra és remélem itt tud valaki segíteni. Olyan ovit keresek, ahol nyugodtan, kiegyensúlyozottan harmonikusan a párommal tudom a munkámat végezni és ezért akár nagyobb távolságot is hajlandó lennék utazni. Köszi a segítséget.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!