Keresés

Részletes keresés

Woodoo - Woodpecker Creative Commons License 2022.03.02 0 0 5

Engem eddig NULLAszor vertek át

 

 

 

Lehet, hogy te még kicsi vagy, tán nem is voltál még kint a házból...

 

??????????

Előzmény: Shangri-La (0)
Woodoo - Woodpecker Creative Commons License 2022.03.02 0 0 4

Ma megint átvertek, vagyis átvertem magam ÖN -ÁTVERÉS

 

Elromlott az egerem, azért írom dölt betüvel mert nem romlott el, csak meggyengült az elem. Hát, itt tényleg volt egy kis reál átverés mert az egér ha van 3 hónapos, az elemnek pedig 18 hónap a garanciája. Ez így már  lehet, hogy tényleges átverés, főleg mert én rendeltem már új egeret 103 lej, nem a világvége de nó,- tecciktudni..

Az este rendeltem meg, és az előbb, amikor betettem egy más elemet és ugy elindult az egerem hogy nem lehet leállitani, visszakartam mondani a rendelést, de már nem lehetett.

 

Pár napja kezdett el vacakolni az egérke, azt hittem az a baj, hogy az alján - a hasa- van egy gomb amivel ki lehet kapcsolni, és azt elég sokat kapcsolgattam s egy ideje márgondoltam hogy ettől a sürübb kapcsolgatástól elromolhat. És le is állt 3 napja, azt hittem, az ominózus gomb miatt.  De aztán felvilágosítottak, hogy nem a gomb hanem az elem, nem akartam elhinni, akkorrendeltem meg az új egeret, de atzán mégis kiprobáltam az elem cserét. Megy másik elemmel, ez se új másik használt elemmel REPESZT..

 

ÁTVERÉSCH / ÖN - ÁTVERÉSCH = DUPLA ÁTVERÉSCH.. kérem szépen.

 

 

Woodoo - Woodpecker Creative Commons License 2022.01.30 0 1 3

Ez kicsit más, te cinkos is voltál a saját átverésedben. Ilyen velem is rendszeresen megtörténik, havonta kidobok 10- 20 eurora az ablakon, de nem kajába, mert nagyevő vagyok, az étel nekem szárazon is, keményen, is omlósan is egyforma jó. Leginkább technikai dolgokat szoktam vásárolni ugy, hogy aztán kiderül, hogy fele annyit se ér, de olyan is volt, hogy SEMMIT nem ért.

Előzmény: trombitafújó (2)
trombitafújó Creative Commons License 2022.01.30 0 0 2

Ha csak majdnem, mert résen voltál és megakadályoztad, akkor légy elégedett önmagaddal.

Engem tényleg átvertek, mert a sajtos tallér amit vettem ehetetlenül kemény, nem pedig omlós.

Támogattam egy piacos nőt. Úgy tekintem.

Azért vettem nála, mert a piszok nagy szélben a szabadban didergett.

Óz, a nagy varázsló Creative Commons License 2022.01.30 0 0 1

Lááátoooooooood, ha nem ügyelsz..... ÁTVERNEK

Előzmény: Woodoo - Woodpecker (-)
Shangri-La Creative Commons License 2022.01.29 0 0 0

Engem eddig NULLAszor vertek át. Vagy csak nem akarok beszélni róla....

Előzmény: Woodoo - Woodpecker (-)
Woodoo - Woodpecker Creative Commons License 2022.01.29 -1 0 topiknyitó

Az érdekelne, kit mikor hogyan, menyivel, stb vernek, vertek át --RÉSZLETESEN..

 

 

Érdekes lehet..........

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!