Keresés

Részletes keresés

Mr Reacher Creative Commons License 2021.12.01 0 0 9

A vevő egy tőzsdén szereplő cég, amelyben te is lehetsz tulajdonos.

Előzmény: Wazzemmaue (7)
Wic Creative Commons License 2021.12.01 -3 1 8

Sikerült kivéreztetni a Digit.

 

Döbbenet, így kivéreztetni!!!

 

625 millió euróért vették meg, azaz átszámolva kb. 225 milliárd forintot fizettek a Diginek, ez azt jelenti, hogy ügyfelenként kb. 150 000.-Ft-ot fizettek. Komoly kivéreztetés.

 

Előzmény: Celtis (4)
Wazzemmaue Creative Commons License 2021.11.30 0 0 7

Döbbenet, már minden az övé ebben a szerencsétlen országban.

Előzmény: Celtis (4)
bakibaby Creative Commons License 2021.11.30 0 0 6

És ha nem marad ez a "remek ár-érték arány", akkor kire váltasz?

Előzmény: álnokfutó_ (5)
álnokfutó_ Creative Commons License 2021.11.30 0 1 5

Személy szerint engem nem érdekel ki a tulaj, addig maradok a DIGI ügyfele amíg ilyen remek ár-érték arányt kínál, hisz ez volt és most is ez a szolgáltatás egyetlen előnye a konkurenciához képest. A mobilszolgáltatásra ez hatványozottan igaz.

Celtis Creative Commons License 2021.11.30 0 3 4

Sikerült kivéreztetni a Digit. Őket is felfalta a kisgömböc. Feltételezem, most majd hirtelen sikeresen fognak indulni a frekvencia tendereken.

Előzmény: Törölt nick (-)
emp Creative Commons License 2021.11.30 0 0 3

basszus.

most akkor én is 4iG ügyfél leszek :)

szerencsére csak egy balatoni TV csomag erejéig, az is minimálcsomag, és évente egy felet szünetel.

Előzmény: lutria (2)
lutria Creative Commons License 2021.11.30 0 0 2

Attól függ mennyire lesz pénzéhes az új tulaj,most a többi szolgáltatónál több ezer forinttal olcsóbb a Digi,ha 1-2000 Ft-ot emel rajta még akkor is olcsóbb lesz.

Pár évig szerintem amúgy sem  tudnak emelni,meg kell várniuk amíg az idén újrakötött 1-2éves hűségdíjas szerződések lejárnak.

BGfromÉ-D Creative Commons License 2021.11.30 0 1 1

Alacsony árakat. Olcsó csak termék tud lenni, ár csak alacsony. Vagy magas... 😀 

Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2021.11.30 0 0 0

vajon mit tervez a 4IG a céggel, vajon fent tudja, fent akarja tartani az olcsó árakat?

Törölt nick Creative Commons License 2021.11.30 0 0 topiknyitó

A Digi Communications N.V, ma, 2021. november 30-án bejelentette, hogy adásvételi szerződést kötött meg a magyarországi tevékenységére vonatkozóan a 4iG Nyrt.-vel. Az RCS&RDS (a vállalat romániai leányvállalata) és a 4iG 2021. március 29-én állapodott meg a DIGI Távközlési Szolgáltató Zrt. és leányvállalatai, az Invitel, a DIGI Infrastruktúra és az I TV megvásárlásával kapcsolatos esetleges tranzakcióra vonatkozó előszerződés feltételeiről.

A felek 2021. november 29-én véglegesítették a tárgyalásokat, és 625 millió eurós tranzakciós értékben elkészítették a magyarországi leányvállalatok átadására vonatkozó tranzakciós dokumentumokat. Az ügylet feltételekhez kötött, beleértve a Gazdasági Versenyhivatal engedélyét. A tranzakció mielőbbi befejezése érdekében a Digi Communications N.V és a 4iG együttműködik. 

 

https://digi.hu/hirek/lezarult-tarnzakcio-digi-communications-nv-magyarorszagi-leanyvallalatainkak-eladasarol-4ig-es

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!