Keresés

Részletes keresés

io-=k Creative Commons License 2021.11.26 0 0 31

alig =- kicsit hule

Előzmény: io-=k (30)
io-=k Creative Commons License 2021.11.26 0 0 30

jol van hule

Előzmény: Arnó Kunó von Strasbourg (29)
Arnó Kunó von Strasbourg Creative Commons License 2021.11.26 0 0 29

Jól látod.

A Norvég Alap, Parkesz, éppen olyan szervezeteket akart nálunk felpénzelni, amelyek éppen ilyen reklámokat tolnának a képünkbe pl. mikuláskor.

Előzmény: io-=k (28)
io-=k Creative Commons License 2021.11.26 0 0 28

pesti tv   politikai hobbista     norveg televizio videoja bejatszva ahol a mikulas BACSI FERFI CSOKOLOZIK EGY FERFIVEL     nyelves csokolozas  osloban norvegiaban   ez a karacsonyi ajandeka a norveg postanak   NORVEG ALAP ROHADJ MEG 

egyeneskereszt Creative Commons License 2021.11.25 0 0 27

Ez egy egészen kiváló társaság. 4 milliárd nöt érint a dolog de az alapkérdést nem érintettük.

h_g Creative Commons License 2021.11.22 0 0 26

Ja, van olyan design is. Közös bennük, hogy egyikkel sem lehet teniszezni :D (Hogy ontopikok is legyünk)

Előzmény: io-=k (25)
io-=k Creative Commons License 2021.11.22 0 0 25

repat jo szorosra beteszik a lukukba oszt nem kell magukra kotni 

Előzmény: h_g (24)
h_g Creative Commons License 2021.11.22 0 0 24

Persze, gumiból készül és fel lehet csatolni egy hevederrel :) Az tényleg jó találmány :))

Előzmény: Törölt nick (23)
Törölt nick Creative Commons License 2021.11.21 0 0 23

Nagyon tizenkilencedikszázadi vagy. Már régóta van női pénisz. :) Már buzog is a mozgalom, hogy a női pénisszel rendelkező leszbikusokkal való randizást megtagadó pénisztelen leszbikusok mennyire kirekesztőek, brühühühü. Értjük eztet mi szerintem. :)

Előzmény: templier (22)
templier Creative Commons License 2021.11.21 0 0 22

Bár nem is biztos, hogy átoperáltak lesznek.

Majd kivívják, hogy miért ne lehetne egy nőnek fütyije és akkor bárki indulhat a női versenyeken. :-))

Előzmény: templier (21)
templier Creative Commons License 2021.11.21 0 0 21

Ennek a végeredmény az erőt igénylő női sportágak kihalása lesz. Kevés igazi női sportág marad.

Egy normális nőnek nem lesz értelme ilyen sportágakban indulni, mert tele lesznek az átoperáltakkal.

A közönséget meg nem fogja érdekelni, mert férfiaknak tekinti majd őket és akkor miért nem inkább a férfiversenyeket nézze.

Egon Elemér von Bruxelles Creative Commons License 2021.11.21 0 0 20

Előzmény: Egon Elemér von Bruxelles (19)
Egon Elemér von Bruxelles Creative Commons License 2021.11.21 0 0 19

A csehszlovákok jól nyomták a témát, itt van pl. Martina Navratilova, bár igaz, hogy ő már az USA-ban bontakozott ki:

Előzmény: dave_dömper (18)
dave_dömper Creative Commons License 2021.11.21 0 0 18

Sajnos, teljes joggal mondható, hogy Jarmil Kratochyilov még férfinak is (bár igen markánsnak volt mondható) szépnek semmiképpen sem lehetett volna csúfolni. Szóval, ha akkoriban cseh nő-személy

lettem volna (mint-ahogy nem voltam-vagyok az), messze elkerültem volna. Sötét utcában meg még

meg se közelítettem volna.

De állítom, hogy a mai, "korszerűsítettebb" változata, az a bizonyos dél - Afrikai Szemenya, is helyből, mondhatni "kiver(het)né" nálam a biztosítékot (de semmi mást). Ő se egy piskóta látvány - de tényleg.

Előzmény: négyperC (8)
dave_dömper Creative Commons License 2021.11.21 0 0 17

"Akár az egykori NDK-s bajszos úszónők . . ."

Az 1980-as moszkvai olimpia idején épp az NDK-ban, Kelet-Berlinben tartózkodtam (odakint dolgoztunk)

és ott követhettük az olimpiai úszóversenyeket (is), ahol - nem kis mértékben az amerikai és az ausztrál úszónők távollétében, kevés női számtól eltekintve, a "tenyésztett-agyonpumpált" keletnémet úszónők

szinte arattak. A legmulatságosabb élményt számunkra az jelentette, amikor minden egyes keletnémet győzelmet követően egy kb 160 - 165 cm magas, kis keszeg-vékony és ehhez méltóan, "eunuch" hangú keletnémet TV - riporter (a másodlagos nemi jellege alapján látszólag férfi) készített helyszíni riportot a

185 - 190 cm magas, 80 kiló test-tömegű 60 cm váll-szélességű, bassz - bariton hangmagasságú német úszólányokkal. Speciel markánsan kiütköző bajuszokat én nem láttam, de erre tkp. semmi szükség nem

volt. A látvány és a hangzás így is mindent vitt. Egy bizonyos - sötét utcában, csak látvány és hangvétel

alapján én bizonyosan elszaladtam volna előlük.

Előzmény: Egon Elemér von Bruxelles (14)
F1 Hierro Creative Commons License 2021.11.21 0 0 15

"az eljárásmódjuk kialakításakor pedig fókuszáljanak a bizonyítékokra, a teljesítményre és a versenyeredményekre"

Ez alapján csak figyelembe fogják venni, milyen eredményeket ért el a férfiak között, kiemelkedne-e ezek alapján a női mezőnyből.

Előzmény: MrJones512 (9)
Egon Elemér von Bruxelles Creative Commons License 2021.11.21 -1 0 14

Akár az egykori NDK-s bajszos úszónők, akik úgy süllyedtek el Egerszegi mellett Szöulban, mint a Titanic.

Előzmény: négyperC (8)
io-=k Creative Commons License 2021.11.21 -2 0 13

hat      azert ebben van logika      tenyleg vannak ferfias nok  es gyava ferfiak    es az bizony osszufugg a tesztotron szinttol

Előzmény: egyeneskereszt (-)
Törölt nick Creative Commons License 2021.11.20 0 1 11

Patriarchátus deluxe: a férfiak nőnek is jobbak mint nők. Feminizmussal az történt ami a primitív gyűlöletmozgalmakkal szokott: felfalta önmagát.

12 voltos Creative Commons License 2021.11.20 0 0 10

ha én úgy érzem hogy olimpiai bajnok vagyok, akkor egyből felmehetek a dobogó tetejére?

egész életemben úgy éreztem. de nem annak születtem sajnos. de érzem,.

Előzmény: MrJones512 (9)
MrJones512 Creative Commons License 2021.11.20 0 1 9

"A továbbiakban a NOB nem a hormonszint alapján fog dönteni a sportolók alkalmasságáról, hanem külön-külön értékelik majd őket."

Mondjuk, ez a "külön-külön értékelés" is egy érdekes dolog lesz, mert eszerint nem lesz egységes (értsd: objektív) mérce, hanem olyan totálisan szubjektív lózungok mentén fog történni a döntés, mint a "befogadás", a "méltányosság", vagy a "kármegelőzés".

Magyarra lefordítva ez a három kifejezés kb. annyit tesz, hogy "engedjétek má' versenyezni (befogadás) azt a nyomorultat (méltányosság), mer' különben az LMBTQ leszedi a fejeteket (kármegelőzés)".

Hogy aztán az a "nyomorult" a hasonszőrökkel szépen elcsaklizza az összes elképzelhető érmet és díjat a nők elől? Kit érdekel?

Előzmény: F1 Hierro (5)
négyperC Creative Commons License 2021.11.20 -1 1 8

Hívjatok_Lorettának Creative Commons License 2021.11.20 -1 1 7
egyeneskereszt Creative Commons License 2021.11.20 0 1 6

A nöi küzdösport_szövetségeknek perelnie kellene a NOB ot életveszélyes körülmények elöidézése

miatt. Ezért minden országban letöltendö jár.

F1 Hierro Creative Commons License 2021.11.20 -1 0 5

Ha már a link kimaradt, legyen egy:

https://hvg.hu/elet/20211119_NOB_tesztoszteronhatar_transznemu_interszex_sportolok

Ilyet is írnak benne:

"A továbbiakban a NOB nem a hormonszint alapján fog dönteni a sportolók alkalmasságáról, hanem külön-külön értékelik majd őket. Az új szabályzat arra kéri a sportszervezeteket, hogy a döntéshozatalkor számos tényezőt vegyenek figyelembe, például a befogadást, a méltányosságot, a kármegelőzést, az eljárásmódjuk kialakításakor pedig fókuszáljanak a bizonyítékokra, a teljesítményre és a versenyeredményekre."

egyeneskereszt Creative Commons License 2021.11.20 0 0 4

Még egy kérdés . A valódi nök t szintjét sem mérik? Legalizáltak egy 70 es évek eleji doppingszert?????

négyperC Creative Commons License 2021.11.20 -2 2 2

Usain Bolt egyik reggel arra ébred, hogy nőnek érzi magát, és begyűjti a női számokban is az aranyakat:)))

négyperC Creative Commons License 2021.11.20 -2 0 1

A ballib világjövő.

És ezek sápítoztak szép új világról.

négyperC Creative Commons License 2021.11.20 -1 1 0

Ezt vittem a Bal-jobb topikba is:)))

egyeneskereszt Creative Commons License 2021.11.20 0 2 topiknyitó

A Nemzetközi Olimpiai Bizottság megszüntette azt az előírást, amelyben korlátozták, hogy legfeljebb milyen magas lehet a női számokban induló transznemű versenyzők tesztoszteronszintje

Hol vannak a feministák?????????????????????????????????????????????????????????????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!