Keresés

Részletes keresés

Lugosi2021 Creative Commons License 2021.11.15 0 0 5

Haha látom 3 lúzer egymásra talált  ! :) 3 energiavámpír szerencsétlen idióta. Igen pk1 ez már a játék, de inkább szaladj vissza terjeszteni szörnyűséges személyiségedet az index fórumon. Látom 22 ezer hozzászólásod van !!!! Itt éled az elcseszett életedet te szerencsétlen ? 3 buta lúzer vagytok ! Jól kiegészítitek egymást ! A játékomat intelligens, olvasni tudó embereknek ajánlom, akiket még nem tört meg a sok homár és gerinctelen féreg, mint amilyen pl az index stábja is..... 

 

toto92 Creative Commons License 2021.11.15 0 1 4

Legalább a játék kipróbálását gondolkodóknak nem kell tovább töprengeniük, nyugodt szívvel kihagyhatják a játékot :D

Előzmény: BGfromÉ-D (3)
BGfromÉ-D Creative Commons License 2021.11.14 0 1 3

Kicsit nézz már magadba, légyszíves... 

Senki nem viselkedett energiavámpírként. Te viszont annyira tökéletes vagy, hogy bár elgépeltél pár számot, és fogalmad sincs alapvető dolgokról, mint pl az, hogy elküldött hozzászólás utólag már nem módosítható, gond nélkül legyökerezed az első hozzászólót. 😀 

Előzmény: Lugosi2021 (1)
pk1 Creative Commons License 2021.11.14 0 0 2

Ez már a játék?

Előzmény: Lugosi2021 (1)
Lugosi2021 Creative Commons License 2021.11.14 -4 0 1

Hát van amikor a lelkesedés elködösíti kissé a figyelmet... Nem vettem észre, hogy elírtam a dátumot, de azért még nem kell idióta energiavámpírként viselkedni... Javítani se tudom, mert nem látom hogy lehetne módosítani az eredeti kommentet. Na mindegy... Nem ez a lényeg ! Gyökér.... :)

Előzmény: pk1 (0)
pk1 Creative Commons License 2021.11.13 -1 0 0

Lehet h0gy 1987-ben játszódik, de a regény 1897-ben jelent meg.

Előzmény: Lugosi2021 (-)
Lugosi2021 Creative Commons License 2021.11.13 -1 0 topiknyitó

Tisztelt Játékosok !

 

Örömmel jelentem be, hogy elkészült új, fantasztikus szöveges kalandjátékom, a Drakula !  Játssz vele, ha mersz ! Hahahahaha... Nem kell mást tenned csak kattints ( vagy másold be ) a linkre : https://drakula.monster/      

A játék 1987-ben játszódik, amikor Bram Stoker azonos című regénye is megjelent. Az elsődleges inspirációt maga a könyv adta. Igyekeztem bemutatni kissé a korabeli Európát, ezért a gém első fele kicsit olvasmányosabb, de aztán bepörög ! Az extrákban találhattok sok érdekességet vámpíros filmekről, könyvekről, zenékről, stb . ! Van egy email cím is, ha kérdésetek lenne vagy visszajeleznétek.  Jó játékot kívánok ésatöbbi ! Sziasztok ! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!