Keresés

Részletes keresés

tt978 Creative Commons License 2022.11.07 0 1 21

Bírta erővel egészen végig! És amire kevesen képesek, még a szerb Terminátort is legyőzte! Immáron a Te lovacskád is paripává vált!

Előzmény: Petyka30 (20)
Petyka30 Creative Commons License 2022.10.24 0 0 20

Szia! Azért ehhez nagyon kellett Patrick Mouratoglou. Aki megmondta menjen közelebb az alapvonalhoz, és kicsit elbeszélgethetet Holgerrel, hogy ne csinálja a cirkuszt, figyeljen a következő pontra. Nem hiszem hogy erővel bírni fogja Holger, de Carlossal létre jöhetne az első döntő a héten.  De még Holger fizikálisan sokkal fejletlenebb Carloshoz képest. 

Előzmény: tt978 (19)
tt978 Creative Commons License 2022.10.24 0 0 19

Szia! Sajnos dolgoztam, nem láttam a meccset, de az összefoglalót megnéztem. Nagyon örülök a sikernek. Nem gyenge játékosokat győzött le Stockholmban. Remélem, hogy ez a siker kellő önbizalmat ad neki a következő két hétre!

Előzmény: Petyka30 (18)
Petyka30 Creative Commons License 2022.10.23 0 0 18

Megvan a 2. trófea.

tt978 Creative Commons License 2022.05.28 0 0 17

Szépen fejlődik a srác. Remélem az esti meccset is behúzza!

vjv1 Creative Commons License 2022.01.01 0 0 16

Buék.

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

tt978 Creative Commons License 2021.11.19 0 0 15

Pau-ban meggyőző teljesítménnyel a 8 között van. A következő meccs nem lesz sétagalopp, Maxime Cressy.

Petyka30 Creative Commons License 2021.11.08 0 0 14

Szia!Köszi,hogy ezzel a hülye pingpongozóval szóba állsz!Tudod,aki ezt a pontszámítási rendszert kitalálta,szerintem nagyon buta volt a matematikából,Én ebből  a tantárgyból voltam átlagon felüli.mert csak kevés verseny maradt el,és az elenyésző,Na már most Rune 2 évvel ezelőtt még ennél is fiatalabb volt,és Ő,ennek a szabálynak az áldozata,mert 2 évvel ezelőtti versenyből egy sem számít neki bele ugyanúgy mint Griekspoortnak.Bár ezzel megdönthetetlen rekordot fog valószínűleg beállítani,mert egy évben soha nem fog valaki 8 challneger tornát megnyerni.Na már most,az én "cicám",nekem nem cica hanem,ahogy Jan Owe WAldner a pingpong Mozartja https://www.youtube.com/watch?v=BK9E6UoAotI nekem Roger a tenisz Mozartja.És én szombaton nem voltam itthon,mert szerencsére,de sajnos családi program volt,és a szenvedély betegségemnek nem tudtam élni,nagyon jól éreztem magam,és az Eurosporton az egyik női riporter nem tudta a szabályt,hogy a Hurkacz elleni győzelemmel Nole év végi világelső,istenem nem tudta,ki nem tévedett még,és is milliószor,bár akkor még számomra Nole nem volt év végi NR1,mert ennek az ócska szabálynak köszönhette.De most már bonthatják jogosan a Nole drukkerek a pezsgőt,egészségükre,és én is megemelem előtte a kalapom,mert egy  szinte megdönthetetlen rekordot állított be.De persze Roger is tart egy megdönthetetlennek látszó rekordot,hogy 103 versenyt nyert,csak az a bibi,hogy szabály az szabály,Connorsnak utólag olyan versenyeket is beleszámítottak,ami igencsak nem volt ATP Tuor verseny,de hát ez van.Pedig Ő belőle nagyon keveset láttam,de akkorra sportélményt,mint 91-ben,keveset láttam,És Ő is a 3 nagy kedvencem közé tartozik,most már talán 4 van Rune a másik három,Connors Becker,és Roger.És az én Mozartom meg a 16. helyén trónol a világranglistán,megkérdezem mire fel,de ez a szabály neki kedvez szerencsére,de marhára nem értek vele egyet,mert ki.....-ot igazságtalan.Na további jó tenisz szurkolást kívánok neked,még sokáig egészségben,mert ha egészség van,minden van,ha az nincs akkor meg semmi nincs.Még egyszer nagyon köszönöm,nagyon jól esett.

Előzmény: Omar Khajjám (13)
Omar Khajjám Creative Commons License 2021.11.08 0 0 13

Gratula Runénak, ez már haladás, az ATP Race-ben már #67., és ha nem volna ez Covid-ranking rendszer, már belül volna a Top 100-on is.

Petyka30 Creative Commons License 2021.11.07 0 0 12

Az nem kérdés ki nyer,az én lovam,még indulhat a nyeretlenek 2 évesek versenyén,a tiéd már nem.

Előzmény: tt978 (10)
Petyka30 Creative Commons License 2021.11.07 0 0 11

Köszi!Fáj a háta nem kéne erőltetni.Menjen el 2 hétre pihenni,tartsa magát fizikálisan rendben,teniszütőt ne vegyen a kezébe,és induljon el,az első héten egy challengeren,azt nyerje meg,utána kvaliza fel magát az AO főtáblára,és  imádkozunk egy jó sorsolásért,és nyerjünk minimum egy meccset a főtáblán,hazajövünk 150 ponttal.De a valaha volt legnagyobb,,challenger király,júniusig,nem ment a dolog,azóta megtáltosodott,7 challneger versenyt nyert,jövő héten jön a nyolcadik,jegyzed meg a nevét Tallon Griekspoor.

Előzmény: tt978 (10)
tt978 Creative Commons License 2021.11.07 0 0 10

Na, de jó! Gratula neki! A jövő héten meg jöhet a lovacskák csatája(egy csoportban vannak).

Előzmény: Petyka30 (9)
Petyka30 Creative Commons License 2021.11.07 0 0 9

A lovacskám kis győzelme,de elvittünk egy kis kupát.

tt978 Creative Commons License 2021.10.08 0 0 8

Be is bukta az első játszmát..ennyi egyelőre elég is volt belőle.

tt978 Creative Commons License 2021.10.08 0 0 7

Ha már topikja van, épp most játszik...

Petyka30 Creative Commons License 2021.09.25 0 0 6

Tudod viccesen József Attila jut az eszembe,hogy a mosónők korán halnak.Azért,mert a teniszezők meg,a mostani időben későn érnek be 24-25 éves korukra.Holger Noedskov Rune még csak 18 éves,és még van 6 éve hogy egy jót szüretelhessünk.De szerintem ő hamarabb be fog érni,és nálam sokkal nagyobb tehetség,mint Alcaraz.

Előzmény: Omar Khajjám (4)
Omar Khajjám Creative Commons License 2021.09.25 0 0 5

Igen, Ferrer is nyerhetett volna GS-t, pl. egy Garrost, ha kicsivel előbb születik... tehát 2002-04 környékén már eljut egy döntőbe.

Egyetértek.

Előzmény: Petyka30 (3)
Omar Khajjám Creative Commons License 2021.09.25 0 0 4

46 vagyok én is pont ebben az évben...  ;-)

 

Alcarazt többen látják nagy sőt, mi több, óriási tehetségnek, bár lehet, hogy Rune később érő típus nála.

Jövő ilyenkorra, a szezon vége felé már többet fogunk tudni, mi is igaz ebből.

Előzmény: Petyka30 (2)
Petyka30 Creative Commons License 2021.09.25 0 0 3

Tojo,azért tudod Gs-et nyerni,mert jó korba született.Egy Ferrer semmivel nem volt rosszabb játékos nála,csak Ferrer rossz korba született.Vagy ne is beszéljünk a felejthetetlen 2004-es Roland Garros döntőre,amit Gaudio nem nyerhetett meg,és mégis megnyerte.És Gaudio be fog kerülni a Hall of Frambe,Ferrer meg nem.

Előzmény: Omar Khajjám (1)
Petyka30 Creative Commons License 2021.09.25 0 0 2

Szia!Nem vitatkozok a véleményeddel,arra kérlek,lehet meg sem élem,mert 1 óra múlva meghalok,de még csak 46 éves vagyok,és remélem végig tudom követni a pályafutását,ha úgy fejezi be,hogy nem nyert,akkor ígérem,hogy gratulálni fogok neked,ha viszont megnyerte az első GS tornáját,akkor Te gratulálj nekem.Nálam nagyságrendekkel nagyobb tehetség,mint Alcaraz.

Előzmény: Omar Khajjám (1)
Omar Khajjám Creative Commons License 2021.09.25 0 1 1

Tipp: 0-át.

 

Nem látom benne egy Johansson tehetségét, aki azért egyszer megragadta a kínálkozó alkalmat (2002 AO döntő).

Legjobb esetben egy Top 20-as játékos, aki nyerhet néhány Masterst.

 

Mindenesetre ő és Alcaraz a két legjobban hájpolt tinédzser ebben a pillanatban...

Előzmény: Petyka30 (0)
Petyka30 Creative Commons License 2021.09.24 0 0 0

Vajh hány Gs-et fogsz nyerni?

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2021.09.24 0 0 topiknyitó

Petyka30 kérésére szeretettel.:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!