Keresés

Részletes keresés

Bari8 Creative Commons License 2024.03.19 -1 0 148

Címvédőként agyom vert mindenkit. Jelenleg a legjobb a világon.

Bari8 Creative Commons License 2024.01.30 0 0 147

Lehet, hogy Ferrero hányzott neki, akit műtöttek. Valóban az Ő szintjén a bravurjai mellet, elemi hibákat vétett. Ami szinte bosszantó. Mentálisan baj van Vele, de ku fogja heverni.

Előzmény: s51es (146)
s51es Creative Commons License 2024.01.25 0 1 146

Javulhatna, ha nem a temjával szövegelne folyton, hanem kicsit figyelne mit is rontott.

attailor2 Creative Commons License 2024.01.25 0 0 145

Gárfia számára a 2024-es AO-en a negyeddöntő volt a véghállomás, hiszen csúfondárosch vereséget senyvedett ott a német vagy orosz A. Zverjov-tól 3-1 arányban!

Bari8 Creative Commons License 2024.01.21 0 0 144

Igaz, hogy Wimbiben legyőzte, az is tény, hogy olykor Nole akadozik, de még egy kicsi kell ahhoz, hogy Alca tegye fel az Í re a pontot.

Bari8 Creative Commons License 2023.12.26 0 0 143

Talán ez az első eset, hogy emberi módon írtál nekem. Röviden, egyet is értek Veled!

Előzmény: Petyka30 (142)
Petyka30 Creative Commons License 2023.11.28 0 0 142

Arra van időm amire akarok. Én sosem írtam Rafaról gúnyos megjegyzést. Djokovic eredményeit szintén elismerem. Azt hogy pályán kívül mit csinál, azzal nem értek egyet. És ha vetted volna a fáradságot, utána olvastál volna megint, az nembaj, hogy egyszer írsz, az ATP fórumba, egy héten. Megírtam, hogy game over. Azaz többet nem írok. Csak jövőre az ATP finals után. Tudod az ellenfelet tisztelni kell, mint Roger, és Rafa tette. Meccs után meg példát mutattak, ebben a bolond világban. Mert már a zárt osztály kutya füle. Cilic aki csak Djokot becsmérli, hogy nincsenek ellenfelek. Igaz az ATP finalsen a csoportban is, és a Davis kupában is, Sinner megverte Djokot. Csak a jó ló a Derby napján fut jól. A Dr is  megbolondult. Azt írja Djoko drukker vagyok. Brrr. Hepci a teniszoktató, aki 9000 ft-t akar nekem egy órát adni. A Babos fórumba Karma, aki szerint jogosan veszi fel Babos az Állami támogatást, hogy egyesben, párosban kijut az Olimpiára. Itt mindenki megbolondult. Egy magyar férfi atléta, most 400 méteren akar döntőbe jutni. Esélye 0%. De a zsetonért hazudik mint a vízfolyás. Vagy Hosszú Katinka, aki nem is úszott, de a férje mint "edző" kapta a jó kis zsetont. Most meg visszatér Katinka. Lol. Nem volna veled semmi bajom, csak Rafan, és Alcarazen kivül, mindenkinek odaszúrsz egyet. Lásd az idén TOP20 Tiafoe kövér stb. Azt sem tudod biztos Fognini megint edz, és múlt héten nyert bomba formában, Bautista Agut ellen a döntőben egy fantasztikus meccsen, és ha a héten is nyer, vagy döntős, újra TOP100-as. Thiem meg ok, hogy GS bajnok, de ha már játszik, mérnem indult salakos challengeren, mert így selejtezős lesz majd az AO-en. Bár ha feljut 25 pont. Vagy Cressy egyesben világelső akar lenni. Ez is meghülyült? Egyest abba fogja hagyni, majd párosban lesz NR1. Nem kötelező nézd meg vasárnap a challenger tévén a Fognini- Ramos Vinolas döntőt. Azt én is megnézem. Remélem még látjuk Rafát, magához méltóan játszani. 

Előzmény: Bari8 (141)
Bari8 Creative Commons License 2023.11.28 0 1 141

Kurva sok időd lehet, hiszen főleg csak Téged látni. Olykor bele találsz a lényegbe,de nem vagy megbecsülve általában.

Ebben a témában van igazságod,

Előzmény: Petyka30 (140)
Petyka30 Creative Commons License 2023.11.20 0 0 140

Azt hogy lehet csinálni? Mindig mindenki magát veri meg Djokovic ellen? Nem volt jó, de Federert is Wimbledonban 40-15 volt, és Roger szervált, és beremeget Roger. Roger magát verte meg sajnos, de Djokovic kezébe került a világ legszebb kupája.Tudod az egyéni sportokban, csak magadra számíthatsz. Olyanok vagytok mint Bástya elvtárs, amikor citromba harapott Kicsit sárga kicsit savanyú, de a miénk. Te utcai bolond.

Előzmény: Bari8 (139)
Bari8 Creative Commons License 2023.11.20 0 1 139

Idiotuskám, van gond. Nem kellett Djoko, megverte magát.

Előzmény: Petyka30 (138)
Petyka30 Creative Commons License 2023.11.19 0 0 138

Megint Djokovic jól megverte. Most mi volt a gondod Te utcai bolond. 

Előzmény: Bari8 (136)
attailor2 Creative Commons License 2023.11.17 0 0 137

Nem éppen, hisz bejutott a VB 1/2-ed döntőbe, ahol Novack Tyokovics-al csap össze!

Előzmény: Bari8 (136)
Bari8 Creative Commons License 2023.11.01 0 0 136

Mi van Vele? Kezdő szintre vissza csúszott?

Bari8 Creative Commons License 2023.09.17 0 0 135

Alca szereplése fele más volt. Cinciben kikapott, US openen kikapott idő előtt, az  egyetlen vigasz Wimbi volt. Én is csalódott vagyok. Most meg elment bika viadalra, amivel nem lopta be magát a közönség szívébe.

dubios Creative Commons License 2023.09.12 0 0 134

Én is jobban vágytam egy újabb Djokarazra, de Medve azért a második szettben - ami végül félórával hosszabb lett, mint az orosz első körös mérkőzése :D -, elég tisztességesen odarakta magát, úgyhogy szerintem nem lehet panasz.

Előzmény: attailor2 (133)
attailor2 Creative Commons License 2023.09.12 0 0 133

Számomra csalódás volt, hogy az US Open-en Gárfia kiesett az 1/2 döntőben, s így számára elmaradt a Tyokovics elleni döntő mérkőzés!

Bari8 Creative Commons License 2023.07.19 0 0 132

Magam is gondolkodtam, hogy Rune a réme a szerbnek, de azután Alca gyózelme a dán ellen, kijózanított.

Alca egyedülállóan, 5 szettben győzött. Ilyen győzelem Rafának és Fednek sem sikerült. ERz a gyerek egy zseni. Abban sem hiszek, hogy a

US-en Djoko revansot tudna venni.

Bari8 Creative Commons License 2023.07.19 0 0 131

.--és tálcává változott:-) A jóslás nem a Te siker sztorid.

Előzmény: Petyka30 (127)
attailor2 Creative Commons License 2023.07.16 0 0 130

Carlos Garfia Alcaraz 2023. wimbledon-i bajnokává vált!

Gratuláció, különösen azért, mert Tyokovich Novák-ot győzte le a döntőben 3-2-re, ráadásul az 1. játszmában nagyon nagy fölényben volt a szerb.

De aztán a 20 éves spanyolnak sikerült felnőni a feladathoz, s nagy csatában fordítani tudta a mérkőzést!

attailor2 Creative Commons License 2023.07.15 -2 0 129

Kiváncsi leszek, hogy vasárnap, a wimbledóni torna döntőben megmutatja e Gárfia Tyokovics ellen a nagy túdását!

Csak nehogy az legyen, hogy mindenki várja már a stadionban a finálét, aztán végül elmarad, mert kiderül, hogy Kárlosz már szombath este elröppent egy röpülőgéppel, mert betojt, mint a RG elődöntőben!

Az nagy csalódás volna, de minden elképzelhető!

dubios Creative Commons License 2023.07.11 0 0 128

Rune sajnos nincs még ott tenisz szempontjából. Az a tenyeres nem akkora fegyver, mint a spanyolé, és a mozgása is elmarad, és nem a sebességről beszélek, bár szerintem abban is jobb a spanyol. Sokan izgalmas meccset várnak de engem már az meglepne, ha dsz lenne.

 

Viszont a dán mentálisa erősebbnek tűnik. Ő pont olyannak tűnik, aki sose fog görcsölni az idegességtől, mindegy ki ellen, hány ember előtt, milyen címért játszik. Ha sikerül emelnie a teniszének a szintjét, szerintem elkaphatja a spanyolt. Holnap viszont nem fogja.

Előzmény: Bari8 (126)
Petyka30 Creative Commons License 2023.07.11 0 1 127

Azt hogy vasárnap Novak Djokovic felemeli a kupát.

Előzmény: Bari8 (126)
Bari8 Creative Commons License 2023.07.11 0 0 126

Holnap csúcs meccs a fiatal klasszikusok között. Mit hozhat az a meccs???

Bari8 Creative Commons License 2023.06.26 0 0 125

Egy ilyen Queens után most már ne hagyja cserben az önbizalma sem mentálisan, sem testileg!

Bari8 Creative Commons License 2023.06.12 0 0 124

Alca egyrészt sérülékeny, másrészt szeszélysen forma ingadozó. Volt, hogy hetekig sérült volt, ami miatt komoly tornát hagyott ki.

Kikapni Marozsántól sem volt egy megnyugtató meccs. Óriási tehetség, teniszre született, de vannak még kételyek a formájának az állandósításában. A mostani sérülése akár lehet a túlhajszoltságtól is, hiszen egyhuzamban játszott hetekig. (Ez elmondható Medvéről is, aki az első körben már bukott.) Az, hogy Alca sérülése szándékos volt, az fel sem merült bennem.

Előzmény: attailor2 (123)
attailor2 Creative Commons License 2023.06.10 0 0 123

Nos, mit is láttam az előző hsz-ben említett elődöntő mérkőzésen! Az első két játszma után 1-1 volt az állás és mindkét játékos káprázatosan játszott. Az 1. szet-et Tyokovics nyerte 6-3-ra, majd a 2. szet-et Gárfia 7-5-re. Ami ezután történt, az viszont érthetetlen és meglepő volt számomra, hiszen a 3. és 4. szet-et Gárfia egyaránt 6-1-re bukta, mivel egyik percről a másikra kipukkadt, mint a lúdbalon! Persze, jött a duma, hogy lábgörcse volt, megsérült, bla-bla-bla! Szerintem érthetetlen, hogy ő nem bírta a gyűrődést egy ilyen iramú, színvonalú 2 játszma után 20 évesen, míg a másik oldalon a 36 éves nagy bajnoknak semmi problémája nem volt! Úgyhogy számomra a tanulság az volt, hogy tény, hogy Gárfia kiemelkedik a mezőnyből, de 1-2 játékos még van, aki megállíthatja, s igazán az ő ideje Tyokovics (és Nadál) visszavonulása után fog eljönni, persze, ha egészséges marad és nem egy sérülékeny játékossá válik, mert erre is volt már sajnos nem egy példa!

attailor2 Creative Commons License 2023.06.09 0 0 122

Gárfinnyosz ma a RG elődöntőben a nagytúdású Novák Tyokovics-al játszadozik, jelen pillanatban a végeredmény még kétséges!

attailor2 Creative Commons License 2023.05.29 0 0 121

Ez azért túlzás! Nem tudom honnan szedted ezt, hogy Gárfiát várják győztesnek! Én se őt várom, de ettől függetlenül nyerhet persze, de ahhoz igen jól kellene játszania végig. Szerintem az 1/4 vagy 1/2 fináléban ki fog pottyanni.

Előzmény: Bari8 (120)
Bari8 Creative Commons License 2023.05.28 0 0 120

Végül Marozsán  nem jutott be a RG-ra. Legtöbben Alcát várják végső győztesnek.

Előzmény: Hepci (119)
Hepci Creative Commons License 2023.05.16 0 0 119

Mintha sokkal jobban zavarta volna Alcarazt a hepehupás, felázott pálya.

Marozsán meg vagány volt, amit lehetett, azt megküldte ezerrel.

Előzmény: Bari8 (118)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!