Keresés

Részletes keresés

Petyka30 Creative Commons License 2022.09.21 0 0 90

Akkor írd tovább a butaságaidat, de nézz először utána az információnak, és ne írj ilyet például olyat, hogy Alcaraz kikapott, amikor egy szettet kellett nyernie a csoportelsőséghez. Ezt a feladatot megoldotta. Valamikor a fociban és, a döntetlen győzelemmel ér fel. Meg hogy Tiaforól mi a véleményed. Hát nem jött be, GS elődöntős lett. Kicsit jobban követem ezt a sportágat mint Te, például nem megyek el akkor nyaralni, amikor Wimbledon van. Mert az a tenisz Temploma. De tőlem akkor mész nyaralni amikor akarsz. Biztos van 1000 dolog amihez Te értesz jobban, csak olyanba nem szólok bele, amihez nem értek. De én sem tudtam mikor fejezik be a Davis kupát, és  kijavítottam magam. Hülyeséget írtam be. Na csáó további Rafa drukkolást, de több GS-et nem nyer. És ne nézd a Davis kupa döntőt. Lehet pedig Rafa is ott lesz remélem. Egy edzőm mondása volt: "Fene vigye el a sérdődős fajtádat". 

Előzmény: Bari8 (89)
Bari8 Creative Commons License 2022.09.21 0 0 89

Ismét kérlek,, hogy ne írogass nekem. Nem kell a segítséged és a magyarázataid sem, mert rosszak Már ignoráltam több éve vkit, de Téged is foglak, mert mint annyian, én is unlak.

Előzmény: Petyka30 (87)
Bari8 Creative Commons License 2022.09.21 0 0 88

Nagyon tudnék örülni, ha nem akarnál levelezni velem. Ölykor udvarias akarsz lenni, máskor folyamatosan sértegetsz, de még olyankor is, amikor nincs igazad. csak vmi hülye magyarázattal szolgálsz.

Előzmény: Petyka30 (83)
Petyka30 Creative Commons License 2022.09.19 0 0 87

Látod és is úgy jártam mint Te. Tájékozatlan voltam a Davis kupával, és nem tudtam, hogy a végjátékot a Mesterek tornája után játsszák le. Így nem követet el hibát a kapitány. Súlyosan tájékozatlan voltam. Ha hallgattam volna, bölcs maradtam volna. Mert azt írtam, hogy hibázot a kapitány, hogy nem tette be, Feliciano Lopezt a párosra. De így igaza volt, mert simán csoportelsők lettek. Ha a végjátékban Rafa is reméljük vállalja játsékot, akkor ezt a 4 embert kell benevezni. Rafa, Carlos, Carreno Busta, és Feliciano Lopez. Ha Lopez nincs a csapatban nem nyerhet Spanyolország Davis kupát. És a kapitány nagyott hibázna. Bocsánat hülyeséget írtam be. De ha akarod nézni jelezd, nagyon szívesen segítek. Jó buli lesz az biztos.

Előzmény: Bari8 (82)
Petyka30 Creative Commons License 2022.09.18 0 0 86

Látod ez a meccs nem számított, csak 1 szettig. Mert spanyolok legyőzik Koreát, és csoprtelsők. A döntő Spanyolország- Olaszpország, és ha akarod nézni a spanyol meccseket, akkor írj, hogy új kedvencednek tudjál szurkolni. Sinner ellen nagy meccs lesz. Nagyon szívesen segítek!!!! 

Előzmény: Bari8 (82)
Petyka30 Creative Commons License 2022.09.17 0 0 85

Az eredmény igaz. De a jó ló a Derby napján fut jól, és majd Bari8 megmagyaráza, de nem tudta a szabályt tuti, hogy ez a vereség győzelem ért fel! De jd jön az ideológia, mert nem tudta tuti, hogy csoport 2. is továbbjut. Én a spanyolkra, vagy az olaszokra teszek. De a spanyolok ngyot hibáztak, mert Martinez helyet, Feliciano Lopezt kellene a párosban játszatni. De az olaszok ellen, kiderül, hogy Bollelo-Fognini páros meccs fontos lesz e, ha igen nagyot hibázott a spanyol kapitány. Nálam ki van rúgva!

Előzmény: Hepci (84)
Hepci Creative Commons License 2022.09.17 0 0 84

Hümmm... Bari8 azt a szimpla és pontos tényt írta le, hogy C. Alcaraz 2-1 arányban kikapott F. Auger-Aliassime-től...

Előzmény: Petyka30 (83)
Petyka30 Creative Commons License 2022.09.17 0 0 83

Szia! Carlos nem kapott ki, mert 1 szettet kellett nyernie, hogy bizos továbbjussanak. Ezt meg is tette. Már megint tájékozatlan vagy, és butaságokat írsz be. Spanyolország csoport másodikként a legnagyobbb favorit. Akkor írj valamit a fórumba, ha hozzá tudsz tenni valami értelmes gondolatot. De ez még idáig még soha nem sikerült!!! Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna megint. Előbb tájákozodni, utána értelmeseket beírni lehet!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Előzmény: Bari8 (82)
Bari8 Creative Commons License 2022.09.17 0 0 82

Szeretett no1-ünk tegnap a DC ben 2  1 re kikapott Aliassimtől. Vagyis megkapta az első verést. Őszintén szólva, nem olyan nagy baj ez. Ettől Ő még nem lett kevesebb. A versenyben benne van a vereség is.

Petyka30 Creative Commons License 2022.09.16 0 0 81

Szia! Na mostmár lenyugodot a fórom. Csak annyit akarok írni, hogy mennyire fejben játsszák a teniszt, és a számolása milyen jó. Mert most nem Alcarazről írnának dícshimnuszokat, ha Sinnernek olyan feje lenne, mint Beckernek volt. Mert Carlos kiszolgáltatott helyzetben volt, mert Sinnernek meccslabdája volt, és ha kap egy ászt, most a kutya nem beszélne Carlosról, hanem hogy megint nem tudta átlépni a határait. És Ruud volna a világelső. De lehet most olyan önbizalmat szerzet, és a döntőben, egy "iparossal" játszott, akit még fáradtan is legyőzött, hogy Roger, Rafa, és Nole rekordjait is megdönti. Keményen meg kell dolgozni a sikerért, de a szerencse is kell az élethez. Carlos nagyon megdolgozott, érte, de nagy mákja volt. Köszi, hogy írtál Runeról, csak tegnap vettem észre, én írtam neked tavaly, hogy én úgy érzem később érő típus, de Grigirral is befürödtem, de olyan kedvecem, mint Roger volt,a  teniszben, és a sportban nem lesz sosem. És én valahol Rafat is nagyon szeretem, mert Rogerről, és fordítva ahogy nyilatkoznak egymásról, szuper példát mutatnak. Lehet az én figyelmemet kerülte el, és ha igen akkor elnézést Noletól, de ő mintha nem mondott volna semmit. Kívánom Rafanak, tudom, hogy női rekord, de Navratilova tartja az egy GS tornán a 120 meccsel a legtöbb győzelmet, hogy Rafa döntse meg, ezt a hihetetlen rekordot Roland Garroson. Akkor tüntetést szervezek, hogy a Philippe Chatriert, kereszteljék át Rafael Nadal stadionra! Bár így is maximálisan megérdemelné.

 

Előzmény: tt978 (77)
Bari8 Creative Commons License 2022.09.13 0 0 80

Aki ennyi ötszettes meccs után, a torna legjobb is leghosszabb meccsét is beleértve 4 szettben tudott győzni, az egyébként sprtszerű Ruud ellen, az megérdemli azt a címet, ami lejjebb adtatok neki.,,,és akkor még nem említettem, hogy alig múlt 19 éves,amivel itt is most rekordot döntött.Még az egyik abba sem hagyta sőt...itt a másik spanyol.

Bari8 Creative Commons License 2022.09.13 0 0 79

Rafa nevezett, de hogy indul e, azt nem tudom. Mindenesetre a szerelését közzétették.

Előzmény: Petyka30 (52)
attailor Creative Commons License 2022.09.12 0 0 78

Én is gratulálok Gárfiának, hogy GS bajnokká vált 19 esztendősen és ezzel egyidőben nem világmásodik, hanem világelső is !

tt978 Creative Commons License 2022.09.12 0 0 77

Bocs, néztem az ünneplést. Majd meglátjuk mit hoz a jövő, de ez most nagyon kellett. A 2019-es wimbledoni "Mohács" nagyon megviselt, de ma újra tudtam tiszta szívből örülni egy teniszmeccsen. És kívánom, hogy Te is éljél át hasonlót Runeval egy GS döntőben. Nem is maradt hátra, mint hogy jó éjt kívánjak!

Előzmény: Petyka30 (76)
Petyka30 Creative Commons License 2022.09.12 0 0 76

Carlos jó kezekban van, nem fog elszállni. Tudja hol a helye a világban. De Ruudal semmi bajom, de mondja a hülyeséget, hogy világelső akar lenni, én is akarok, de sosem lesz viágelső, és szerintem GS győztes sem.

Előzmény: tt978 (75)
tt978 Creative Commons License 2022.09.12 0 0 75

Hát nem tudom meddig röpíti ez a GS trófea Carlost. De az biztos, hogy minden szempontból univerzális ez a srác.

Előzmény: Petyka30 (73)
tt978 Creative Commons License 2022.09.12 0 0 74

Ahogy írtad: 1. Carlos!!! Szóhoz se tudok jutni...

Előzmény: Petyka30 (58)
Petyka30 Creative Commons License 2022.09.12 0 0 73

Éljen az új király Carlos Alcaraz. Lesz sansza megdönteni a GS rekordott? Samprasé is megdönthetlenek tűnt. De a leghetetlenebb rekord Jimmy Connorsé, 109 ATP győzelemmel. Hát az nehéz lesz.

 

tt978 Creative Commons License 2022.09.12 0 0 72

Nekem Andre és Roger egy szinten volt. Ketten együtt adtak nekem 25 gyönyörű évet. Nem gondoltam volna, hogy egy "spanyol suhancnak" már-már azon a szinten szorítok majd, mint nekik.

Előzmény: Petyka30 (69)
Petyka30 Creative Commons License 2022.09.12 0 0 71

Igen szeritem is tesztelik a lehetőséget. De úgy 5 évvel ezelőtta challenger versenyeken tesztelték 4 hónapig, hogya a necces szerva, szabályos legyen.A challenger azért jobb, mint az ATP, mert nem urak játszanak, hanem a pénzért, és a pontokért. Break labda, átcsorgó necc, és hülyét kapott, aki a neccet kapta. Nem is vezették be. De azért, ahelyett, hogy hamarabb abbahagyták volna, 4 hónapig ment a hülyeség.

Előzmény: tt978 (70)
tt978 Creative Commons License 2022.09.12 0 0 70

Régen az ATP tornák döntőinek jó részét is 3 nyert szettre játszották. Legalább az megszűnt. De úgy tűnik ezzel meg is állt a változás szele. Bár a Next Gen VB szisztémával talán van valami céljuk...

Előzmény: Petyka30 (66)
Petyka30 Creative Commons License 2022.09.12 0 0 69

Én már buktam, bár várható volt, mert 6-os sorozatban voltam,2 feletti oddsokat találtam, de bánja a kánya, csak Carlos emelje magasba a kupát. Vamos!!! De azért maradok Runenál. Bár olyan kedvencem sosem lesz már, mint Roger volt.

Előzmény: tt978 (68)
tt978 Creative Commons License 2022.09.12 0 0 68

Talán emelkedik Carlos energia szintje a 3. szett megnyerésével. Mert már eléggé zuhanni látszott...még egy szettre kell hoznia a megszokottat.

Előzmény: Petyka30 (66)
Petyka30 Creative Commons License 2022.09.12 0 0 67

Münchent

Előzmény: Petyka30 (66)
Petyka30 Creative Commons License 2022.09.12 0 0 66

Bármi legyen ez a véleményem. 2021.11.17.
"Teljesen igazad van. Ezért hozták be Wimbledonban is a döntő szett tie breaket.Ami nagyon okos volt. Csak be kéne látni,hogy a GS sem lehet bírni a 3 nyert szettre menő meccseket,és 2 nyert szettre kéne játszani. és 4-4-nél tiebreak,ami 10 pontig tart. Kívéve Wimbledont,az gyors tenisz, maradjon, minden a régiben. És a z ATP versenyeken is 4-4-nél legyen tiebreak 10 pontra. Mert meglátod GS is egyre több lesz a feladás.De majd nézzük még egy ideig a Kórház a város végén című sorozatot.Pedig én teniszt akarok látni,inkább kevesebbet,de minőségit".
De remélem, behúza Carlos valahogy. Rune is úgy nyerte meg Múnvhent, hogy feladta az ellenfél, az első szettnél. De akkor volt teljes teltház. Hát nem sokat kaptunk a pénzünkért. 

 

 

Petyka30 Creative Commons License 2022.09.12 0 0 65

Tényleg. Köszi.

Előzmény: tt978 (64)
tt978 Creative Commons License 2022.09.12 0 0 64

Kis korrekció...nem Sonego, hanem Musetti. Pedig Musettit nem mondanám ellenszenvesnek, de a jelek szerint a sportszerűség nem az erőssége...nem hiszem, hogy nem érzékelte a dupla pattanást.

Előzmény: Petyka30 (59)
tt978 Creative Commons License 2022.09.11 0 0 63

Úgy legyen!!! A pingpongról majd tényleg máskor.

Előzmény: Petyka30 (62)
Petyka30 Creative Commons License 2022.09.11 0 0 62

Legalább 5 gémmel nyerjen Carlos, mert arra tettem. A pingpongot majd megbeszéljük.

Előzmény: tt978 (61)
tt978 Creative Commons License 2022.09.11 0 0 61

Igen. Elég ritka az ilyen sportszerűség. Az ilyeneket én is nagyon megjegyzem...

Előzmény: Petyka30 (59)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!