Keresés

Részletes keresés

Mora.Lisa.65 Creative Commons License 2021.07.30 0 0 143

Friss-meleg infó - saját tapasztalat:

 

Még mindig nagyon nincs rendben a rendszer!!!!!

 

Az indamailről küldött üzenetek sem a gmail.com-ra, sem a yahoo.com-ra NEM ÉRKEZNEK MEG!

 

Szerintem meneküljön, ki-merre-lát! 🤬

djuice Creative Commons License 2021.07.28 0 0 142

Nálam semmi nem jött 22 óta pl. idáig, pedig a kísérleti vipmailes címemről amit azalatt csináltam, bombáztam vagy 10 levéllel a régi fiókomat, pont azért, hogy majd átküldi-e, ha már gatyába rázták. Elvileg egy hétig próbálkozhat a küldő server, csak akinek határidős levelei hiányzanak, az szivacs.

Mindenesetre aki fontos, azzal le is telefonálhatja az ember, hogy az Inda kifeküdt, ne küldjön semmit oda.

Előzmény: anett-75 (141)
anett-75 Creative Commons License 2021.07.28 0 0 141

Ezt a facebook-os oldalukon írták több hozzászóláshoz- 8 órával ezelőtt (ugyanis 0 07.22. és 07.28. között küldött levelek mindenkinek eltűntek):

Indamail
 Kedves .....!
Az elmúlt napokban érkező levelek a következő órákban kézbesítésre kerülnek.
Nagyon sajnáljuk az okozott kellemetlenségeket, és köszönjük a türelmét!
Üdvözlettel:
Az Indamail csapata

 

Talán még van remény. (ezt már én teszem hozzá.)

 

Előzmény: jules49 (139)
djuice Creative Commons License 2021.07.28 0 0 140

Fogyasztóvédelem vagy HírTV Panaszkönyv műsor, ők komolyan veszik és rászállnak, kimennek a sumákosokhoz és még jogi szakértőket is megkérdeznek, mit lehet tenni. Ez nem olyan dolog, amit egy server backupból ne lehetne feltámasztani. Nekem mondom, a spam könyvtár is visszajött még!

Ne hagyd magad!

Előzmény: jules49 (139)
jules49 Creative Commons License 2021.07.28 0 0 139

A július 22-28 reggelig tartó időszakban az összes levelem eltűnt. a közbenső időszakban írtam a supporton kívül a főszerkesztő helyettestől a turnusvezetőkig mindenkinek, másik mail megadásával, senki nem méltatott válaszra. Rep.járatlemondással kapcsolatos ügyintézés, számlák, visszaigazolások stb. Nem is tudom mi veszett el. BOTRÁNYOS!

Sboszi Creative Commons License 2021.07.28 0 0 138

Igen, köszi, ez jött nekem is a support@-ra írt levelemre (csak nem 24 órán belül) :) ugyan még nem látom ezeket a leveleket, de azt igen, hogy ami átjön, annak egy részét nem tudom törölni. Makacsul tartják magukat, bármit csinálok, és még elolvasottra sem vált át. (Igaz megnyitni sem lehet). 

Előzmény: hmacska (135)
djuice Creative Commons License 2021.07.28 0 0 137

Na, szóval likvidálni majd itt...

 

 

(amúgy nálam még a kitakarított spameket is visszahozta visszamenőleg a backupjuk!)

 

djuice Creative Commons License 2021.07.28 0 0 136

Köszi!

 

Valóban helyreállt ma!

Én kb. 5600 mailem látom a rendszerben és most kíváncsi is leszek hogy mind letöltődnek-e! (Mondjuk nagy része úgyis felesleges, de a szelektálása el fog tartani a héten a szabim alatt az biztos.) :(

Előzmény: Grbra (130)
hmacska Creative Commons License 2021.07.28 0 0 135

"Kedves Felhasználóink!Üzemeltetési partnerünktől azt az információt kaptuk, hogy a szolgáltatás újra elérhető! Az elmúlt napokban érkező levelek a következő órákban kézbesítésre kerülnek. Nagyon sajnáljuk az okozott kellemetlenségeket, és köszönjük a türelmüket!Az Indamail csapata"

Előzmény: Sboszi (133)
Sboszi Creative Commons License 2021.07.28 0 0 134

Azért van még némi zakkanás: az üres (nincs tárgy és megnyithatatlan) leveleket nem tudom törölni. Masszívan kitartanak.

Sboszi Creative Commons License 2021.07.28 0 0 133

Csatlakozom, a kimaradás alatti levelek valószínűleg elvesztek, és van egy-két üres levél is... akkor mentés!

Előzmény: anett-75 (132)
anett-75 Creative Commons License 2021.07.28 0 0 132

Most beengedett, de az utolsó levél, ami bejött 07.22- én volt. Az utána érkező összes levél eltűnt. Amit ma küldtek, azt megkaptam.

Előzmény: Rock'n'RollMan (131)
Rock'n'RollMan Creative Commons License 2021.07.28 0 0 131

Na nekem megjavult, leveleket tudok olvasni, bár újat nem kaptam szvl valszeg amik az elmúlt hétben jöttek, elvesztek.

 

De végre működik, éljen:)

 

Nektek?

Grbra Creative Commons License 2021.07.28 0 0 130

Na szóval. Be engedett. A legutóbbi levelem 07.22. A többi eltűnt. 

Grbra Creative Commons License 2021.07.28 0 0 129

Jó lenne valami hírverés. Lassan már azt hiszem, Pegazus. 

Előzmény: djuice (126)
djuice Creative Commons License 2021.07.28 0 0 128

Félreértesz, én előre dolgoztam. Kipróbáltam kísérletileg új email címmel, hogy tudom majd lementeni az esetlegesen megmaradt leveleimet, ha egyszer visszaáll a régi rendszer... (ha visszaáll!)

Előzmény: Grbra (125)
djuice Creative Commons License 2021.07.28 0 0 127

...szóval hogy hírt 

(google speech bakizik)

 

Előzmény: djuice (126)
djuice Creative Commons License 2021.07.28 0 0 126

Ideje lenne tényleg összefognunk és megkeresni a gondunkkal pár Blikk jellegű médiumot, akik a szarból is here tudnak csinálni nem hogy ebből!

Előzmény: anett-75 (124)
Grbra Creative Commons License 2021.07.28 0 0 125

Djuice, áruld el légy szíves, hogy pofoztad helyre a dolgot.. Kezdek nagyon pipa lenni. Meg a főnököm is. 

anett-75 Creative Commons License 2021.07.28 0 0 124

Sajnos attól nem lesz jobb, ha ide kiírogatjuk, hogy még mindig nem működik... Én elkezdtem átírogatni az email-címemet néhány helyen, ettől többet most nem tudunk tenni. Viszont az tényleg furcsa, hogy az Index sem, de más hírportál sem hozza ezt a leállás-sztorit. Nagyon nagy a csönd...   A facebookos oldalon is mennek a hsz-ok, sokan vannak/vagyunk felháborodva.

Előzmény: djuice (123)
djuice Creative Commons License 2021.07.28 0 0 123

Egyre furcsább ez! Már az emberek is csendben vannak itt nagyrészt.

Előzmény: Jana12 (122)
Jana12 Creative Commons License 2021.07.28 0 0 122

A lerobbanásban nagyon fájó, hogy 5. napja nem képesek visszaállítani a levelező rendszert.

Sokunknak tűntek el fontos és értékes levelei.

A legrosszabb és legfájóbb viszont az, hogy a jövőbe nem lehet tekinteni, nem lehet bizalomról beszélni.

Ahol 5 nap alatt nem tudják a technikát megjavítani vagy pótolni, vagy ennyire gyengék az informatikusok,

ott nincs és nem lehet jövő.... ott nem lehet bizalom egy fontos szolgáltatásban.

djuice Creative Commons License 2021.07.27 0 0 121

Csak ezzel a beállítással megy:

 

Előzmény: djuice (120)
djuice Creative Commons License 2021.07.27 0 0 120

Megszereltem!

Már szinkronizálható a vipmail fiók, tölti lefelé rendesen a kísérleti fiók dolgait a kliensem... :)

Előzmény: djuice (118)
David_0009 Creative Commons License 2021.07.27 0 0 119

legutóbb a nagy freemail leállásnak lett némi sajtóvisszhangja, de érdemben semmi sem változott

Előzmény: Sboszi (115)
djuice Creative Commons License 2021.07.27 0 0 118

Most megpróbáltam a kísérleti fiókot (ami működik azóta is) beállítani egy kliensben, ezek alapján, de nekem se tölt le a serverről semmit. Mobilon meg egy jó hosszú hibaüzenet is jön, hogy valami hiba van a titkosítási protokollal...

 

https://szifon.com/2017/03/08/t-online-t-email-vipmail-indamail-freemail-beallitasa-iphone/

 

https://indamail.hu/segitseg/ 

 

Nem tudom mit gányoltak vele, de a szifon cikkében még látszólag működhetett.

(Hamarabb kellett volna váltani.)

Előzmény: Nordbright (78)
Sboszi Creative Commons License 2021.07.27 0 0 115

Nekem az is furcsa, hogy ez nem jelenik meg egyik hírportálon sem.. nincs valakinek újságíró ismerőse, talán nyomatékot lehetne adni a dolognak, vagy kiderülne az igazság végre. Bármi jobb, mint ez a bizonytalanság.

Sboszi Creative Commons License 2021.07.27 0 1 114

Igen, ez nyilvánvaló, én minden esetre kezdem átírni a szolgáltatóknál, hivataloknál, partnereknél a kapcsolati email címeket. És reménykedem abban, hogy legalább a régi emailjeimet visszakapom, és át tudom menteni máshová.

Előzmény: djuice (113)
djuice Creative Commons License 2021.07.27 0 1 113

Asszem a levél servereknél az a megszokott, hogy 1 hétig próbálgatják maguktól újraküldeni a célba nem talált dolgokat. A protokoll úgy van kidolgozva, hogy vmi történjen választalan esetekre is, mint a fogadó fél leállása vagy túlterheltsége és egy idő után a küldő server jelez vissza, hogy nem sikerült teljesíteni.

 

Sztem azért van min aggódni, mert egy fostos áramkimaradás után hamar vissza kéne tudni kapcsolni a rendszert, úgyhogy valami tök más akadt itt a bicikliküllők közé azt tuti, ennyi nap kihagyás után!

Előzmény: Sboszi (112)
Sboszi Creative Commons License 2021.07.27 0 1 112

Most küldtem egy levelet magamnak egy másik email címről a vipmail-esre. Semmi jelzés, hogy nem ment át, ami azért aggasztó, mert aki levelet küld, nem tudja, hogy nem kapjuk meg. Legalább egy értesítés mehetne tőlük, hogy nem ér célba a levél, ha már ennyi ideig nem sikerül a helyreállítás.

Előzmény: djuice (97)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!