Keresés

Részletes keresés

martinaxe7 Creative Commons License 2022.11.19 0 0 14
martinaxe7 Creative Commons License 2022.03.29 0 0 13

Kampány

 

Szabó Tímea felszólította Galla Miklóst, hogy adja oda a Karinthy-gyűrűt Varga Juditnak

 

https://index.hu/belfold/2022/03/28/szabo-timea-varga-judit-karinthy-gyuru/

martinaxe7 Creative Commons License 2021.12.10 0 0 12
martinaxe7 Creative Commons License 2021.12.08 0 0 11
martinaxe7 Creative Commons License 2021.12.08 0 0 10
pert2 Creative Commons License 2021.10.22 0 0 9

Egyebkent Karinthy is megerdemelne egy poszthumusz Galla gyurut, azt mar dontsek el.hogy melyikuk, esetlek mindketten egy felgyurut:-)

Előzmény: pert2 (6)
Tisztelelt Forumozok Creative Commons License 2021.10.06 0 0 8

Apropó    Karinthy. Nekünk sokkal több könyvünk van.

Watchdog Creative Commons License 2021.09.01 0 0 7
pert2 Creative Commons License 2021.08.20 0 0 6

Mondjuk van meg par gyurutlen humorista aki szinten megerdemelne. Cecilke nem eleg humoros hozza, Ader meg tul faarcu amikor humorizal.

Előzmény: Tetrametilbenzidin (4)
ka_TARZI_s Creative Commons License 2021.06.12 0 0 5

Ez így rohadt nagy gec1ség...

Előzmény: F1 Hierro (-)
Tetrametilbenzidin Creative Commons License 2021.06.12 -1 0 4

A dolog e nélkül is eléggé rejtélyes. Talán kicsit segít majd, ha kiderül, hogy akkor végül is ki kap az idén Karinthy-gyűrűt. Müller Cecília éppen úgy megérdemelné, mint Gulyás vagy Kásler.

 

Szerintem Áder János fogja kapni.

Előzmény: pk1 (3)
pk1 Creative Commons License 2021.06.12 0 0 3

"2021. évben nem Ön részesül a Karinthy-gyűrű-díjban, mivel közelmúltbéli tevékenysége nem egyeztethető össze a közmédia, valamint a Karinthy-gyűrű-díj értékrendjével, szellemiségével."

 

Neki legalább megindokolták. Ezzel szemben jómagam még ennyi tájékoztatást sem kaptam arról, hogy idén nem részesülök ebben a kitüntetésben.

 

A dolog e nélkül is eléggé rejtélyes. Talán kicsit segít majd, ha kiderül, hogy akkor végül is ki kap az idén Karinthy-gyűrűt. Müller Cecília éppen úgy megérdemelné, mint Gulyás vagy Kásler.

dave_dömper Creative Commons License 2021.06.11 -1 1 2

Hiába, nem könnyű az élet, nem habostorta. Még egy ilyen, ennyire méretes humorista színésznek sem. Ha nem lenne akár egy morbid vicc-ként is felfogható, írnék egy rövidke levelet Galla Miklósnak, akivel többszörös minőségében is szimpatizálok, és valami - olyasmit írnék neki, hogy ha van benne kis tartás (márpedig tudom, hogy van) így akár még büszke is lehet arra, hogy ez a rendszer, ennek egy nyikhaj- reprezentánsa, egy ilyen tartalmú levéllel örvendeztette meg és ráadásul még-csak nem is saját-önnön kútfejéből, hanem egy - még nála is méretesebb és fontosabb - nyikhaj utasítására. Az illető nyikhajnak pedig írnék egy szép, szívhez szóló válaszlevelet, az alábbi, rövid-velős tartalommal :

 

"Igen tisztelt Uram !

 

Ülök a házam (lakásom - nem kívánt törölhető) legkisebb helyiségében.

Előttem az Ön erősen kritikai hangvételű levele.

Nemsokára mögöttem lesz.

 

Maradtam tisztelettel, baráti üdvözlettel, stb., stb."

 

Ennyi mindenképpen dukál - kijár az illetőnek, legalábbis a fáradságáért.

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2021.06.11 -1 0 1

Szegény Aczél György Elvtárs..........!!!

Ha ezt megélhettte volna, hogy örült volna....   

Három TTT.....      :-)

Előzmény: F1 Hierro (-)
othiss Creative Commons License 2021.06.11 0 0 0

szerintem túléli....ha nehezen is...

F1 Hierro Creative Commons License 2021.06.11 0 0 topiknyitó

Gallát még februárban értesítették arról, hogy idén ő kapja a Rádiókabaré kiemelkedő teljesítményt nyújtó szerzőinek, előadóinak járó Karinthy-gyűrűt, azonban az illetékes MTVA a héten visszavonta tőle az elismerést. Dobos Menyhért, a Duna Médiaszolgáltató Nonprofit Zrt. vezérigazgatója – a díj alapítójának jogutódja – a Gallának küldött levélben azt írta:

„Ezúton értesítem, hogy a szakmai kuratórium döntése értelmében 2021. évben nem Ön részesül a Karinthy-gyűrű-díjban, mivel közelmúltbéli tevékenysége nem egyeztethető össze a közmédia, valamint a Karinthy-gyűrű-díj értékrendjével, szellemiségével.”

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!